גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אדם רוצה לפגוע בהירו, ולחסל את כל השותפים חברה... ואחרי 30 שנה גם חברים זה כבר לא מה שהייה פעם...

ולמה נוח יאבד את הזיכרון?!

אולי בגלל פאקינג כדור ענק שעשה לו סלט במוח? ::)

הרקמה יכולה להתרפא, אבל לך תדע מה קרה עם הזיכרון... אם כי לפי דעתי הוא לא איבד את הזיכרון... עד כמה שהבנתי, הוא זיהה את המקום כשהוא התעורר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איבוד זה יותר נזק פיזי, גופני מאשר "שכחתי". הריפוי מרפה את הגוף, אז כנראה מבחינה הגיונית זה יחזיר גם אבודים.

הכוח ה"נוסף" היחיד לבנתיים שאנחנו יודעים על קנסיי זה שהוא לא מזדקן יותר. לא נראה לי שיש לו כוח מעבר לזה, אבל זה א"א לדעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה לא בטוח ב- 100% (לאדם יכול להיות איזה כוח נוסף או השפעה חזקה יותר... אצל כולם הכוח מתפתח במשך הזמן, ואדם בן 400)

ב. זה עדיין לא אומר שהתרומה יכולה להחזיר כמו הכוח הממשי :nixweiss:

נו באמת עוד מעט תאמר לי שהכוח של מישהו "עובד רק ביום שני או בירח מלא..."

הכוחות לא כאלה מסובכים דיי לסבך את הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת עוד מעט תאמר לי שהכוח של מישהו "עובד רק ביום שני או בירח מלא..."

הכוחות לא כאלה מסובכים דיי לסבך את הכל

הי, זה לא אני מסבך את הכול! גם רמזו שאדם יכול לשלוט על מזג האוויר... זה לא הוכחה לזה שהכוח שלו התפתח מעבר לזה של המעודדת?

איבוד זה יותר נזק פיזי, גופני מאשר "שכחתי". הריפוי מרפה את הגוף, אז כנראה מבחינה הגיונית זה יחזיר גם אבודים.

הכוח ה"נוסף" היחיד לבנתיים שאנחנו יודעים על קנסיי זה שהוא לא מזדקן יותר. לא נראה לי שיש לו כוח מעבר לזה, אבל זה א"א לדעת...

אתה מדבר על היגיון בקשר לסידרת TV על אנשים בעלי כוחות מיוחדים? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, זה לא אני מסבך את הכול! גם רמזו שאדם יכול לשלוט על מזג האוויר... זה לא הוכחה לזה שהכוח שלו התפתח מעבר לזה של המעודדת?

ששאלו את אנג'לה מה הכוחות שלו היא אמרה רק התחדשות (והיא אמורה לדעת על כל הכוחות שלו... במיוחד אם היא סיכלה את הניסיון לטורנדו שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רמזו", "הוכחה"? לא, רמז זה לא הוכחה, ולא הבנתי למה ישר הדביקו את זה על אדם, אני הבנתי את הקטע שבוב סיפר משהו על כלל החברה, תחת ה"חזון" של אדם. לא על אדם עצמו.

כן. בכל דבר יש חוקים מסויימים. גם בסדרת TV על אנשים בעלי כוחות מיוחדים. תחשוב על זה כעל הגיון ב"יקום שלהם" ולא בשלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רמזו", "הוכחה"? לא, רמז זה לא הוכחה, ולא הבנתי למה ישר הדביקו את זה על אדם, אני הבנתי את הקטע שבוב סיפר משהו על כלל החברה, תחת ה"חזון" של אדם. לא על אדם עצמו.

כן. בכל דבר יש חוקים מסויימים. גם בסדרת TV על אנשים בעלי כוחות מיוחדים. תחשוב על זה כעל הגיון ב"יקום שלהם" ולא בשלנו...

בוב הוציא עיתון עם תמונה של שלג ואמר שזה בגלל אדם... בהתחלה חשבתי שהוא גרם לשלג לרדת כי הוא נחמד אבל אחר"כ אתה קולט שזה בעצם היה אמור להיות טורנדו שימחוק את התושבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע עם המזג אוויר יוחס לחברה ולא לאדם. אני בטוח שיש מישהו בחברה שיכול לשלוט על מזג האוויר..[אולי וויקטוריה פראט?, זאת שגילינו בפרק האחרון]. אולי הוא אמר שזה בגלל אדם, כי הוא יצר את החברה וגרם להם להציל את התושבים.

וסתם זרקתי את הקטע עם הזיכרון.. זה לא חייב להיות הגיוני, פשוט יכול להיות שמשום מה היוצרים של גיבורים יחליטו "לטרוף את הקלפים" מחדש ולגרום לו איבוד , הם לא ממש צריכים שההיגיון יעמוד לצידם, הרי הסדרה לא ממש הגיונית. הם יכולים להמציא מה שבא להם וזה לא ממש משנה משהו.

ד"א, עד עכשיו שיערתי שהכוח של אבא של הירו הוא כמו של הירו, אבל בפרק של היום הם דאגו להסביר לנו שלא. אבא של הירו אמר "זו פעם ראשונה שאני מטייל בזמן."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...