גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני היחיד שחושב שכל מה שקורה (החברה, הוירוס וכו') זו מזימה ארוכת שנים של אדם? עצם העובדה שהוא כלוא עם פיטר ביחד

עם יכולת לדבר בינהם בלי שאף אחד מפריע להם כבר מחשידה, לדעתי הוא מתפעל את בוב (עם או בלי ידיעתו של בוב).

אגב, לדעתי לאנגלה פטרלי יש כוח להשפיע על רצון של אנשים, זה לא הכל תככנות טבעית. שימו לב שהיא שכנעה את אשתו של

ניתן רק אחרי השהיא נגעה בה (והדגישו את המגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם המגע בין אנשים יוצר קשר מסויים... זה פסיכולוגי, לא חייב להיות כוח על טבעי, מה גם שלקח לה זמן לשכנע אותה בשביל מישהי שמשתמשת בכוח שלה כבר 30 שנה.... קצת lame ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו

לי אישית נראה שקנסאי רוצה להשתמש בפיטר כדי לחזור לעבר לחסל את הירו ולזכות בבחורה.

וכל הקטע שהחברה נועלת את קנסאי והכל זה סך הכל חלק מהתוכנית לזכות באמונו של פיטר.

ציטוט של עצמי.

הקמת החברה הייתה פשוט דרכו של קנסאי למצוא מישהו שיוכל לשלוט בזמן.

הבחורה, זה תמיד הבחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק ענק!!!1!!!!1

אהבתי איך נוח חישמל את אלי :lol:

וכתבתי שאדם הרג את אבא של הירו (שנהייה עכשו גבר גבר הירו על סטרואידים :smile1:)!

אגב, עכשו כבר יודעים שאדם באמת הייה כלוא ולא תיכנן את זה... רק מה לא הבנתי, אם לפני 30 שנה החברה רק קמה, איך הם ישר כלאו את אדם?

ומה לעזאזל הכוח של גב' פטראלי???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שהעין שלו התרפאה בחזרה זה היה מדהים!!

חתיכת טוויסט עצבני!

העין? הוא פאקינג התעורר אחרי כדור לראש!

בלי קשר:

תגיד אתה גם מגיב בישראלבודי נכון?

IG , שנה זה דיי הרבה זמן..

והם כבר אמרו במפורש, למה הם כלאו את אדם?

הם דיברו על זה שהוא תיכנן שואה של אנשים "רגילים" ומשהו אם סופה , אבל יהיה נחמד אם בפרקים הקרובים יתנו איזה -באק ויבהירו את העיניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו אחד לא ברור לי.

אם אבא של הירו הוא חלק מהחברה, והוא ידע שכלאו את טקינזו קנסאי (ככה הירו קרא לו, מבחינתי נגמר הסיפור :silly:), למה כשהוא ראה אותו הוא אמר "מכולם, לא הייתי מצפה שזה יהיה אתה?"

אה, ופארקר (לא זוכר כרגע את השם שלו) הרבה יותר חזק מאבא שלו, כנראה. אבא שלו היה צריך להכניס חזיונות לאנשים לראש בשביל שיעשו מה שהוא רוצה (ע"ע ניקי, שהוא היה צריך להראות לה את בוב רוצח את D.L בשביל שהיא תרצה להרוג את בוב. פארקר פשוט שולח מחשבה אל הראש של האנשים, ו"משתלט" עליהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. התכוונתי לשם הפרטי... למרות שעכשיו אני רואה שטעיתי גם במשפחה, חפיף. אבל זה מאט. נזכרתי.

ב. באמת לא הסברתי את עצמי טוב. זה שהוא יותר חזק זה אני יודע. פשוט כל הזמן אמרו לו שהכוח שלו זהה בדיוק לכוח של אבא שלו. פתאום רואים יכולת שלאבא שלו אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו אחד לא ברור לי.

אם אבא של הירו הוא חלק מהחברה, והוא ידע שכלאו את טקינזו קנסאי (ככה הירו קרא לו, מבחינתי נגמר הסיפור :silly:), למה כשהוא ראה אותו הוא אמר "מכולם, לא הייתי מצפה שזה יהיה אתה?"

אה, ופארקר (לא זוכר כרגע את השם שלו) הרבה יותר חזק מאבא שלו, כנראה. אבא שלו היה צריך להכניס חזיונות לאנשים לראש בשביל שיעשו מה שהוא רוצה (ע"ע ניקי, שהוא היה צריך להראות לה את בוב רוצח את D.L בשביל שהיא תרצה להרוג את בוב. פארקר פשוט שולח מחשבה אל הראש של האנשים, ו"משתלט" עליהם).

כנראה הוא התנגד לכליאה של אדם או משהו כזה :nixweiss:

וכנראה אבא של פרקמן רצה לעשות את העבודה בצורה יצירתית ;D

או שהוא לא רצה שניקי תלך דוך ותרה בבוב... הוא כנראה רצה שתהייה לה סיבה ושהיא תחליט לעשות את זה לבד... וגם יכול להיות שאם הוא הייה מכניס לה את המחשבה לראש האישיות הייתה מתחלפת והיא הייתה שוכחת מה"פקודה"...

אגב, איזה שירשור של שב"כניקים זה נראה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...