התלבטות בין NVIDIA לבין ATI - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין NVIDIA לבין ATI

davidreznic

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אהה ,הנה ראיתי.

בכל מקרה, למה אתה אומר שאני מסלף עובדות?

אני טועה שG80 עדיף באיכות התמונה על R600? (סתכל את הביקורות שננתי לך, אני לא יודע אם ATI שיפרה את איכות התמונה עם הדריברים עד עכשיו, אם היה ביקורת זה היה טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגש שלי היה בעיקרון על זה שזה זניח גם ככה ובשביל להבחין בזה צריך לצלם סקרינשוט ולהגדיל אותו וגם אז קשה להבדיל.

מאז הביקורות הראשונות על ה - XT הרבה השתנה, הוא היה ממש עלוב בהתחלה (עכשיו הוא גם לא משתלם אבל זה רק בגלל המחיר ויצא ה - PRO בשביל להיות תחרותי).

וביקשת ביקורת עדכנית יותר שמתייחסת לאכו תמונה, אז הנה - http://www.pcper.com/article.php?aid=463&type=expert&pid=13

סעיף - "IMAGE QUALITY".

למרות שאני לא חושב שיש טעם לדון על הדברים חסרי החשיבות האלה.

דניס, אם אתה לא מתייחס לביקורות המאוד מוקדמות זאת לא אומרת שאתה צריך להתעלם מהביקורת בTWEAKDOWN?

HIS HD 2900 PRO 512MB Early Test

ומה הקשר בין בדיקה של צריכת חשמל לאיכות תמונה ? וה - PRO זה לא כרטיס חדש אלא סה"כ XT עם קצת דאונקלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שיש קשר. אני מראה על קשר בין מה שאתה אומר שעל ביקורות מוקדמות עדיף לא להסתמך כי הן אינן אמינות ב100% לבין מה שאתה אומר שאפשר להסתמך על הבדיקה של TWEAKDOWN שהיא מוקדמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר להתחממות: לי יש עכשיו 8800GTS 320MB, והוא במנוחה על 67 מעלות(!!) עם OC (מאוורר מוגדר על 65%).

בלי ה-OC הוא היה בערך 62-65 במנוחה.

במאמץ עם ה-OC הגדרתי את ה-RIVATUNET להעלות את המאוורר ל-90% אם הטמפטרורה מגיעה ל-80, ועכשיו הוא לא עובר את ה-80.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשה - XT יצא הדרייברים לא היו בשלים ומאז ייעלו אותם מאד ולכן הבנצ'ים הראשונים שלו לא רלוונטיים כבר.

לעומת זאת ה - PRO כבר עם דרייברים כמעט בשלים לגמרי (יש בעיות רק עם מספר מצומצם מאד של משחקים כמו:STALKER, NWN 2, SUPREME COMMANDER, GOTHIC 3) וגם הביקורת ראשונה שלו יצאה לא מזמן ולכן היא רלוונטית, מה גם שהיא די יסודית ומקיפה (לא כמו XBIT אבל לא רע).

תסכים איתי שיש הבדל בין ביקורות ראשונות על כרטיס חדש לגמרי עם חדשה לבין ביקורות ראשונות כרטיס שהוא זהה לו בכל מלבד הקלוקים וכבר מוכר ואפשר להעריך את הביצועים שלו (לעשות UC ל - XT למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

לרוב האנשים(כולל אנוכי) יש באזור ה50-54 במנוחה(בסטוק כמובן). יש לך כנראה זרימת אוויר גרועה במארז.

gpucoreuk0.jpg

OC ל621/1026

מארז טריטון בלי מודים עם שתי מאורריים, וAC7 PRO למעבד.

אני לא גאון אבל אני לא חושב שיש לי זרימת אוויר גרועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורה אחרי הOC נורמלית אצלי זה גם עולה לאזור ה60-62 אבל בלי OC 62-65 במנוחה זה הרבה.

מאוד מוזר הדבר הזה. המארז עומד במקום שיש הרבה אוויר נכנס ויוצא ממנו או במקום דחוס כמו מתחת לשלוחן בין הרגליים והקיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי הוא כמו שאמרתי בערך 5 במנוחה, ואין סיכוי שזה זרימת אוויר..

קניתי את המארז 6A19B שאומרים עליו שיש בו זרימתך אוויר טובה, ויש 2 מאווררים של 120MM שאחד מכניס מקדימה ואחד מוציא מאוחורה, וחוץ מזה יש לי גם את ה-IGLOO 5700MB שמוציא את הרוח לכיוון המאוורר האחורי.

לפי דעתי זה או בעיה ספציפית בכרטיס, למרות שלא נראה לי, או שזה בכולם (ויש יחידי סגולה שאצלם זה לא ככה... ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...