התלבטות בין NVIDIA לבין ATI - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין NVIDIA לבין ATI

davidreznic

Recommended Posts

חבל לבזבז את הזמן עליך אפילו...

1.חבל לבזבז זמן? הוא צודק לגבי איכות התמונה שזה טובה יותר אצל G80 מR600. רק פשוט אתה לוקח את זה כ"לא משמעותי" אבל הוא דובר אמת.

2. מתחמם כמו 8800GTS 320MB? אממ אפשר הוכחה?

3. פותח הדיון על איזו רזולוציה אתה משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Terjen אתה יכול להרחיב קצת לגבי איכות התמונה?

חשבתי שאין הבדל באיכות התמונה בין כרטיס מסך מובנה לבין 8800U...חשבתי שאיכות התמונה קשורה לפאנל של המסך...

אחי,זה הבדל שמיים וארץ,כרטיס מסך מובנה בדרך כלל לא יכול לעמוד בפילטרים ורזולוציות ,כרטיס מסך רגיל מההתחלה נבנה כדי לענות על הדרישות של כול או לפחות חלק מהפילטרים וכמובן לספק תמונה טובה יותר,

וכן איכות תמונה קשורה גם במסך עצמו (חדות,יחס ניגוד,וקצת רענון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שכרטיס מסך מובנה לא יכול לעבוד עם פילטרים או טקסטורות כמו כרטיס מסך חיצוני (אני לא עד כדי כך NOOB :P )

אני מדבר על עבודה 2D ... למשל אני רואה סרט,האים יהיה הבדל בתמונה בין כרטיס מסך מובנה לבין 8800U ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דומני שכן,כי יש לנבידיה את הטכנלוגיה של PUREvideo משפר את הצפיה בסרטים אם אני לא טועה.

אבל אפשר להגיד בעקרון שכן,גם סרט זה דבר שהכרטיס צריך לרנדר,אז מן הסתם בקטעים נניח עם הרבה יריות פיצוצים וכדומה,הוא יקרטע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...אני לא מדבר על יקרטע\לא יקרטע אני מדבר על איכות התמונה...למשל אני מסתכל על הדסקטופ שלי,יש לי פה למבורגיני בצבע צהוב,האים כשאני יחליף כרטיס ליותר מתקדם,האים הצבע יהיה יותר אמיתי,יותר חי,יותר צהוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום דבר נגד דניס,אני מכבד אותו ומתחשב במה שהוא אומר\חושב.

אבל דניס,זה לא בסדר להגיד (כן כן...תתעלם ממנו)ולזלזל בדעתו של דר.רון פאול.

אני חושב שיש לו זכות להביע את דעתו(אנחנו במדינה דמקורטית,לא?)ואני לא חושב שאתה צריך לזלזל ככה במה שהוא אומר.

אתה יודע כמה פעמים תיקנתי אותו והוא המשיך בשלו הפאנבוי הזה ? אז זהו, זה הספיק לי.

הוא זכה בזיזול שלי בכבוד ולא מגיע לו שאני אתייחס אליו ברצינות יותר ואני ממליץ לכם לנהוג כמוני.

TERJEN, כולם יודעים שגם אתה פאנבוי של .

רק לסלף עובדות ולהטות הכול לכיוון שנוח לכם שניהם יודעים ואני אישית לא צריך כאלה גולשים כאלה בפורום שיהרסו כל דיון לגיטימי בקשקושים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס,הרי אתה מנהל פורום אתה צריך לתת דוגמה ולא ההפך...אז אל תתיחס לשאלות שלו,אל תענה אני חושב שיש פה עוד כמה אנשים שבכיף יענו לו.

אני לא חושב שהוא או כל אחד אחר שווה את העצבים שלך... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים, אני ראיתי ביקורות/כתבות שה2900PRO חלש מכל ה8800 לסוגיו (לא בהרבה, הפרש מכובד להפרש במחיר, לא כמו ההפרש בין 8600GTS ל8800), אבל המחיר שלו מאוד משתלם, הכרטיס לא מבייש בכלל את המחיר שלו. הוא אולי חלש יותר אבל היחס מחיר/ביצועים הוא שווה או אפילו טוב יותר מה8800GTS 320MB.

מתחמם - בינתיים ראיתי שהם שקולים.

צריכת חשמל - אני לא ראיתי על הPRO אבל ה2900XT צורך יותר חשמל (אני זוכר שקראתי פעם שHEC 400TRT לא יחזיק 2900XT עם מעבד חזק).

פוטנציאל הOC שלו, כמו שמישהו הראה פה, הוא אדיר.

אבל הוא לא שקול ככה בעצמו ל8800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה פעמים תיקנתי אותו והוא המשיך בשלו הפאנבוי הזה ? אז זהו, זה הספיק לי.

הוא זכה בזיזול שלי בכבוד ולא מגיע לו שאני אתייחס אליו ברצינות יותר ואני ממליץ לכם לנהוג כמוני.

TERJEN, כולם יודעים שגם אתה פאנבוי של .

רק לסלף עובדות ולהטות הכול לכיוון שנוח לכם שניהם יודעים ואני אישית לא צריך כאלה גולשים כאלה בפורום שיהרסו כל דיון לגיטימי בקשקושים שלהם.

לסלף עובדות? אפשר דוגמאות?

נ.ב עדיין אל קיבלתי ביקורת שמראה ש 8800GTS 320MB מתחמם כמו HD2900PRO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...