DELL 2007(W)?FP LCD ב ו ט ל הרעיון לרכישה קבוצתית! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2007(W)?FP LCD ב ו ט ל הרעיון לרכישה קבוצתית!

SHELA

Recommended Posts

משתמש להמון גלישה באינטרנט 50 אחוז המסך עסוק בעריכת תמונות וחוברות בפוטושופ ופריהנד 50 אחוז המסך עובד על עריכת וידאו שאני מוריד מתוכניות מוסיקה/קונצרטים/ועוד (ברוסית) טלוויזיה לספריית דיסקים ענקית ו40 אחוז רואה סרטים בכיף?! השגתי ממשווק (מטר מהבית-לתת בראש למוכר במקרה ו...) מורשה של דל בשישה תשלומים ללא במחיר 2300 ש"ח מדיניות פיקסלים חודש ראשון החלפה בשרוף אחד או מיידית בחנות/בבית ושלוש שנים אחריות אומניטק. איך? כמובן כפי שציינתי בכותרת גירסאת פרופשיונל. פאנל S-. יש עוד משהו לבדוק בטרם הבן אדם יגיע אל המנוחה ואל המסך הנ"ל? דנקשה :) לכול במגיבים.

אני ממליץ לך לקנות מNEXTOP במשהו כמו 2000 ש"ח את מסך, תגיד להם שאתה מהפורום, 2007FP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר במלאי... שזה לא יאומן. בסוף השגתי זאת בחמישה תשלומים אולם במחיר גבוה :screwy: של 2500 ש"ח. זה :nixweiss: כ ד א י? או לחכות 8) שהאש תחמם קצת ת'ידיים בחורף הקרב?! ממש להיט בראש אבל המחיר נותן :bash: קצת יותר מדי בראש לא?! מה :s05: אתם :( אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות אותו! ביררתי במספר מקומות, ישנם מקומות שטוענים שהיבואן :silly: איננו מתחייב על פאנל סוג- S-. דרך אגב בחנות - סקאי פי סי בראשל"צ אין במלאי אולם מתחייבים להביא את המסך בתוך יום לחנותם מיום ההזמנה תכלס בחנות. מי אמר מסך ורוצה להצטרף יחדיו לרכישה קבוצתית :s05:[br]פורסם בתאריך: 15.10.2007 בשעה 19:18:13

שניים זה תמיד יחד עד שרבים על מסך אחד

אני רוצה לקנות אותו! ביררתי במספר מקומות, ישנם מקומות שטוענים שהיבואן :silly: איננו מתחייב על פאנל סוג- S-. דרך אגב בחנות - סקאי פי סי בראשל"צ אין במלאי אולם מתחייבים להביא את המסך בתוך יום לחנותם מיום ההזמנה תכלס בחנות. מי אמר מסך ורוצה להצטרף יחדיו לרכישה קבוצתית :s05:

חסר במלאי... שזה לא יאומן. בסוף השגתי זאת בחמישה תשלומים אולם במחיר גבוה :screwy: של 2500 ש"ח. זה :nixweiss: כ ד א י? או לחכות 8) שהאש תחמם קצת ת'ידיים בחורף הקרב?! ממש להיט בראש אבל המחיר נותן :bash: קצת יותר מדי בראש לא?! מה :s05: אתם :( אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי :xyxthumbs: . בקשר להתחייבות לפאנל החדיש, יש לברר זאת בחנות תכלס ובקשר למחירים תקליק (תראה באם לא התבלבלתי) לזאפ/אתר החנות ותראה מסך רחב (2289ש"ח)/רגיל (2340ש"ח), בקשר להזמנה תשלומים ולמחיר אטרקטיבי לקבוצת רוכשים עלינו לדון בכך. איך?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה לקנות- 2007WFP או 2007FP רק פאנל S- עם אחריות החלפת פיקסלים בחנות/בבית תוך זמן קצר. צריכים להיפגש יחדיו :yelclap: בחנות שנקבע בתזמון נוח לכולם ולרכוש בתנאים מועדפים. באם אתם רצינים, מה אתם אומרים על כך :xyxthumbs: או שלמשהו מכם יש הצעה (אולי להגיש הצעה קבוצתית בקישור/אימייל לחנות ולבדוק ת'עניינים) אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: אברר בפ"ת מה לגבי הפיקסלים השרופים. בחנות מחשבים בבת-ים (משווק מורשה של דל), המדיניות (כך אמר הסמנכ"ל של וכך בעל החנות מתחייב לכתוב באחריות בחתימתו) היא פיקסל אחד בחודש הראשון והמסך מוחלף, אולם המחיר (למרות שהינו בשישה תש' ללא) גבוה מאוד (2500 ש"ח :nixweiss:) בשאר המקומות מתנערים :'( "מלפגוע בול בפאנל החדיש ובמדיניות הפיקסלים השרופים ומפילים זאת על היבואן ו/או על , יש פה "קצת" :s05: בעיה לפי דעתי ויש להיזהר מהדברים הללו, הכל בכתובים עדיף ולא אחריות כללית 'כאילו כזה'. מי באמת מעוניין לקנות ולא בכאילו כזה, נא ליצור קשר ולהניע ת'תהליך... הלווו :bash: להתעורר כול המעוניינים פה באתר המוצלח שלנו לרכישה קבוצתית!!! ת'ראות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...