Unreal Tournament 3 יצא הדמו - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament 3 יצא הדמו

taimor

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בקשר לבוטים - תעלה את הרמה שלהם (בדמו אי אפשר אז אני מבין למה משעמם לך, אבל אם שיחקת בUT2004 אז ברמות הגבוהות הם אתגר לא קטן)

סרבר ישראלי = 213.8.154.116 פשוט תעשה בקונסול open והIP שכתבתי. זה יכניס אותך למצב VCTF, בשביל DM תוסיף ":8888" (עם הנקודותיים)

open 213.8.154.116 - VCTF

open 213.8.154.116 8888: - DM?

אם עם נקודתיים אחרי?

יש בCS מערכת דירוג? :S

התכוונתי...

"אין פה Rank System. [אבל היי שיחקתי CS שזה בלי Rank System] לעומת זאת שיחקתי CS במשך שנה וחצי"

חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וnavk2, ה40 FPS מפריע לך? אני שיחקתי במשחקים עם FPS נמוך מזה והסתדרתי. בכל אופן הFPS אצלי לא זז מ62 (בגלל הויסינק כנראה)

זה לא 40, זה 30, שזה דיי משמעותי ! אוף זה כזה מרגיז...

למישהו יש פיתרון ? אולי מערכת דומה לשלי ויכול להגיד לי כמה FPS הוא מקבל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. לא רק לא זה !!! בבקשה לא זה !!

אין לי כוח להסביר לכולם למה יש הבדל בין 30 ל 40... אבל נסכם בזה שברק נמשך פחות הרבה הרבה פחות מ 50\1 שנייה ועדיין רואים אותו בבירור.

לא, נסכם בזה שברגע שה FPS לא יציב 100% על 50, אלא מספיק שלשנייה אחת מתוך 20 הוא יורד מתחת ל 25 FPS, אתה רואה את ה "לאג" הזה. זה למה עדיף כמה שיותר גבוה, שיהיה יותר רחוק מ 25.

כלומר אם אתה יחסית יציב על 50, מספיק שבגלל עומס הוא יורד 30 FPS, כלומר ל 20, אתה רואה לאג, אבל אם אתה על ממוצע 70 ויחסית יציב, גם בשעת עומס הוא לא יעבור את הסף של העין.

זה הכל.

שבן אדם אומר "לאאא יש לי 40 FPS" הוא בעצם אומר שהממוצע שלו הוא 40, ובגלל שהמספר יחסית קרוב ל 25 זה יורד בתדירות יחסית גבוהה ל 25 ואז יש לאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת - מדהים!

מנוע המשחק פשוט מדהים מכל בחינה אפשרית, גם יפייפה וגם לא כבד. עובד אצלי על 30-40 בממוצע ופעם ב... יורד קצת מתחת ל30.

(על הגדרות הכי גבוהות של הדמו)

התחלתי לשחק ולא הצלחתי להתנתק!! שיחקתי איזה 4 שעות ללא הפסקה מרגע שהתקנתי ת'משחק :smile1:

ההתקנה דפוקה בטירוף... כל פעם הוא אמר לי "אין לך מספיק מקום" והיה לי איזה 8 ג'יגה והתחלתי להשתגע כי חשבתי כמה כבר דמו יכול להיות גדול כשההתקנה היא 700 מגה. קיצר בסוף היה חסר לי מקום בC איפה שנמצא וינדוס.... צריך שיהיה לפחות 2 גיגה בשביל ההתקנה. אל תשאלו אותי למה...

המשחק הכי כיפי ששיחקתי בזמן האחרון!!!!!!!!!!!!! :silly:

BIOSHOCK אפילו לא מתקרב לקרסול שלו מבחינת הספק הנאה לשחקן.

עכשיו נתחיל להוריד דמו של COD4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מישהו יכול לרכז את כל השרתים הישראליים?

2. אני ממש חושש שאם אני אקנה אותו יימאס לי מהר... אין ממש לאיפה לשאוף, אין פה Rank system. לעומת זאת שיחקתי CS במשך שנה וחצי. שחקני UT לשעבר... מה גרם לכם להשאר במשחק? כי לי, אישית, עם בוטים נמאס לי אחרי כמה ראונדים שניצחתי בקלות. החוויה שונה במולטי?

מה משאיר אותך?

הוורסטיליאות החולנית של המשחק הזה,העובדה שיש אופציה לסקילים ברמה כל כך גבוהה שאני יכול לנצח 15 נובים לבד באנריל 04.

אגב אם מישהו רוצה לשחק 04,שרק יגיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא 40, זה 30, שזה דיי משמעותי ! אוף זה כזה מרגיז...

למישהו יש פיתרון ? אולי מערכת דומה לשלי ויכול להגיד לי כמה FPS הוא מקבל ?

לא בדקתי כמה FPS . אבל על שיא הגדרות המשחק זז חלק ממש חלק . ושמע אחי יש משחקים שאפילו יהיה לך 30 FPS והמשחק יזוז חלק ויש כאלה שלא. אז אם המשחק זז לך די חלק. אז מה העצבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...