Unreal Tournament 3 יצא הדמו - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament 3 יצא הדמו

taimor

Recommended Posts

אני מצטער אבל המשחק הזה פשוט מכוער אני לא מבין מה ההתלהבות?!?!?! ???

תסלחו לי אבל הוא נראה כמו QUAKE הראשון שיצא!!!!

איזה עלוב....

אבל תאמת גם התמונות שלו לא הבטיחו הרבה חוץ מהרבה פיקסלים...

יופי ריבוע עם הרבה פיקסלים זה עדיין אותו הריבוע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר פיקסלים??

זה משחק פשוט כיפי בטירוף. אקשן ללא הפסקה. וגפיקה שכמה שהיא טובה המחשב לא נתקע ואין באגים. למעשה אני נוב בכל העניין של הut ככה שאני לא ממש מבין את התחבולות שיש במשחק. למשל איך להרוג יותר בקלות..יש טריקים מסויימים שיכולים לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בהרבה התחמקויות, קפיצות, לא להפסיק לזוז

להשתמש בSHOCK COMBO (קודם כדור ואז לפוצץ אותו, זה נותן וואחד מכה)

לחזות לאן היריב ירוץ ולכוון לשם אם אתה יורה בנשק שהתחמושת לא עפה הכי מהר, כמו הלינק גאן או הפלאק קנון. לא להשתמש בנשק אחד - תמיד להשתמש בנשק שמתאים למצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הייתי בקלאן טוב בet ככה שאני יודע להתחמק. הבעיה היא לפגוע הם זזים מהר בטירוף השיא שלי ברשת הוא 40 הריגות ב15 דקות הבעיה היא שזה רק עם הרקטה ולא עם האקדח שאני יותר אוהב איך אפשר לכוון טוב במהירות כזאת קורים מקרים שאני מפציץ את כל הסביבה אבל נדיר שאני מוריד מישהו..

איזה זה הSHOCK COMBO , הראשון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זה מספר ארבע

בכל מקרה על המפרט שלי המשחק ניראה זוועה אנריל הקודם ניראה הרבה יותר טוב

מעניין איך הוא ניראה על מפרטים מפלצתיים

מה שכן פצצה של משחקיות

נ.ב

מישהו מצליח להרוג עם הרובוט הענקי במפה הראשונה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להוריד את הרובוט 3-4 פעמים..זה לא בעיה בכלל.

המחשב שלי ממש לא מפלצתי יחסית לשאר המפרטים פה והמשחק על high ב1280-1024 בלי תקיעות בכלל. המשחק זורם תענוג.

הגרפיקה ממש ממש טובה לא פריצת דרך מדהימה אבל בהחלט הגרפיקה הכי טובה שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר פיקסלים??

זה משחק פשוט כיפי בטירוף. אקשן ללא הפסקה. וגפיקה שכמה שהיא טובה המחשב לא נתקע ואין באגים. למעשה אני נוב בכל העניין של הut ככה שאני לא ממש מבין את התחבולות שיש במשחק. למשל איך להרוג יותר בקלות..יש טריקים מסויימים שיכולים לעזור?

תתחיל משליטה בתנועה, תעשה דודג'ים (התחמקות- לחיצה כפולה על w s a d תלוי בכיוון התנועה).

תנועה חלק וטובה היא הבסיס. לפתח יכול כיוון טובה לוקח זמן, תשמש בשוק רייפל ובסנייפר (בלי הכוונת כמובן) כדי לשפר את היכולת שלך. אחרי כמה זמן תבין למה סנייפר ושוק הם הרובים המועדפים על שחקנים עם טיפה ניסיון.

ברובה השוק (מספר 4), באמצעות לחיצה על המקש הימני אתה יורה כדור. עם הירייה של הלחצן השמאלי אתה יכול לפגוע בו ולפוצץ אותו, זה חזק מאוד. רק קבל טיפ : אל תתלהב ותתרגל לעשות את הקומבו הזה בעמידה, כי בשרת סביר מישהו כבר ידפוק בך הד שוט מהצד השני של המפה, תוך פחות משנייה. אבל כל הטכניקה של קומבואים כאלה תוך כדי תנועה היא קצת יותר מסובכת, צריך קצת ניסיון במשחק.

עוד טיפ בקשר לרובה טילים (rocket luncher) . אל תכוונו לגוף של היריב, כי הרקטה די איטית. תכוונו לקצפה או לקיר שלידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסגנון משחק שלי הוא תנועה בלי הפסקה + קפיצות הבעיה היא בירייה הסנייפר ממש ממש איטי שאני מול 2 אנשים אין מצב שאני יוצא חי עם הסנייפר.

עכשיו עם האקדח(שאני לא זוכר את השם שלו) אם אני פוגע בראש זה מוות ישיר העניין הוא שכמעט ואי אפשר לפגוע בראש כי המשחק כל כך מהיר.

יקח לי לפחות חודש לאפס את היד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להוריד את הרובוט 3-4 פעמים..זה לא בעיה בכלל.

המחשב שלי ממש לא מפלצתי יחסית לשאר המפרטים פה והמשחק על high ב1280-1024 בלי תקיעות בכלל. המשחק זורם תענוג.

הגרפיקה ממש ממש טובה לא פריצת דרך מדהימה אבל בהחלט הגרפיקה הכי טובה שראיתי.

לא הבנת אותי, להוריד אותו הצלחתי.

מה שלא הצלחתי זה להשתמש בו ולהרוג איתו בוטים אחרים, הוא פשוט מכוון כולכך לאט זה כמעט בילטי אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אמור לשחק עם האקדח...

אני משחק בעיקר עם 4 ועם 7 האמת 7 חרא רובה אבל כיף לירות איתו :P

וזה רק אני או שעשו את הסנייפר גרועעע ?! לוקח לו איזה 3 יריות להרוג ! ומזה קשה לעשות הד-שוט..

בקשר לגרפיקה - אם מסתכלים ממש ממש טוב אז היא אחת הטובות, אבל במשחק שוטף לא הכי שמים לב אז זה לא משנה..

העצים לפי דעתי העצים הכי יפים שראינו עד היום (לא כולל קרייסיס), התאורה הכי טובה שראינו עד היום פשוט מעולה...

ולמי שאמר שהמשחק חכם (מהבחינה שהוא לא כבד ונותן הרבה גרפיקה), כל כך טעה ! וזה היה כל כך צפוי ! אין מצב שעד עכשיו ייצאו איזה

4 משחקים בולעי משאבים עם בידיוק אותו מנוע ופתאום זה יהיה גאון הדור.. המשחק אומנם רץ אצלי על מקסימום אבל זה דיי גבולי לשחק ככה..

בקשר לסואנד - וואו... הופתעתי בטירוף ! ממש ממש אבל ממש ממש, אין שום שיפור !

אז ככה שאין ממש להרחיב פה..

גיימפלי - כמו כל אנריל, לקפוץ, לירות, לרוץ... איך אומר הביטוי = "מסטיק טוב ממשכים ללעוס עד שהמורה שמה לב"

מה שכן הוסיפי, שזה אומנם לא ממש הרבה אבל נותן תחושה טובה זה הקטע המטורףף עם התלת רגל שאני מקווה שיהיה אותו

בכמה שיותר שלבים במלא, פשוט מאגניב ללכת כמו מפלצת שהוציאו מ"מלחמת העולמות" ולהמיס אנשים.. מרגיש קול ! 8)

הנשקים גם כן ממש יפים, את רובה 3 שיפרו מאוד, ובצדק, ב 2004 הוא היה ממש לא יעיל.

את רובה החלקיקים החלישו בצדק, הוא היה פשוט בלתי מנוצח...

את רובה הטילים הפכו לנשק המגניב ביותר עד היום, ללא עוררין ! :yelclap: פשוט כיף לשחק איתו, ניראה טוב, מרגיש טוב והכי חשוב ! מכונת הרג !

סה"כ נחמד מאוד, לא כמו 2004 אבל בכל זאת יפה, נקווה שיישפרו את הביצועים ויוסיפו כלי במלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסגנון משחק שלי הוא תנועה בלי הפסקה + קפיצות הבעיה היא בירייה הסנייפר ממש ממש איטי שאני מול 2 אנשים אין מצב שאני יוצא חי עם הסנייפר.

עכשיו עם האקדח(שאני לא זוכר את השם שלו) אם אני פוגע בראש זה מוות ישיר העניין הוא שכמעט ואי אפשר לפגוע בראש כי המשחק כל כך מהיר.

יקח לי לפחות חודש לאפס את היד..

תצבור ניסיון בתנועה, ואז אני מבטיח לך שוכל להרוג גם יותר משניים עם סניפר. ;)

הנשקים גם כן ממש יפים, את רובה 3 שיפרו מאוד, ובצדק, ב 2004 הוא היה ממש לא יעיל.

את רובה החלקיקים החלישו בצדק, הוא היה פשוט בלתי מנוצח...

דווקא רובה מספר 3 (BIO GUN) היה אחד החזקים והיעילים. מי שידע להשתמש בו טוב הצליח להרוג במכה אחת. לפעמים גם יותר מבנאדם אחד. הכי יפה להרוג מישהו באוויר עם הרובה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי, להוריד אותו הצלחתי.

מה שלא הצלחתי זה להשתמש בו ולהרוג איתו בוטים אחרים, הוא פשוט מכוון כולכך לאט זה כמעט בילטי אפשרי

אז תלחץ על 1 או 2 בשביל לעבור למושב השני. יש בו מהיר יותר, אבל בהתאם קצת חלש יותר. רק שלא תוכל ללכת איתו כי המושב הראשון שולט ברגליים (בתנועה של הרובוט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...