איך לכל הרוחות שותים וויסקי? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לכל הרוחות שותים וויסקי?

J0n1

Recommended Posts

מה?

אז אתה כנראה לא יודע כמה סינגל מאלטים יש... בארץ המבחר מאוד מצומצם...

וברד לייבל יש רכיבים גם בני 10 שנים... הלפחות לא אומר הרבה כי ויסקי בן 4 זה לא ויסקי...(יותר בכיוון של נוזל ניקוי מקולקל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אף פעם לא הבנתי מה אנשים מוצאים בג'וני וואקר בלק לייבל . אני לא אדבר על הred שבכלל צריך להחשב כוויסקי לבישול בלבד, אלא על הblack המהולל , אנשים בכל רחבי העולם משתחווים אליו רק בגלל המותג, לא בגלל איכות הוויסקי.

אותו מקרה כמו של גינס, בירה די עלובה שכל בן אדם שני שותה אותה כי היא מפורסמת מאוד, וכל בן אדם חושב שאם זה מפורסם אז זה חייב להיות טוב.

בכל מקרה- בלק לייבל וויסקי אנמי.

הבלאק סבבה לגמרי, רמה אחרת לגמרי מהרד. משקה באמת נחמד, אבל אני מעדיף את הגרין לייבל. חבל שהמחיר שלו בארץ בשמיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי מה אנשים מוצאים בג'וני וואקר בלק לייבל . אני לא אדבר על הred שבכלל צריך להחשב כוויסקי לבישול בלבד, אלא על הblack המהולל , אנשים בכל רחבי העולם משתחווים אליו רק בגלל המותג, לא בגלל איכות הוויסקי.

אותו מקרה כמו של גינס, בירה די עלובה שכל בן אדם שני שותה אותה כי היא מפורסמת מאוד, וכל בן אדם חושב שאם זה מפורסם אז זה חייב להיות טוב.

בכל מקרה- בלק לייבל וויסקי אנמי.

אם אתה לא אוהב את BL ואת גינס זה לא אומר שזה גרוע :bash:

הבלאק סבבה לגמרי, רמה אחרת לגמרי מהרד. משקה באמת נחמד, אבל אני מעדיף את הגרין לייבל. חבל שהמחיר שלו בארץ בשמיים..

:xyxthumbs:

מחזק !

Green זה לא בדיוק blend, זה מורכב סה"כ מ-4 מאלטים והם קוראים לזה Pure Malt, אז קשה להשוות אותו עם Black.

אבל שניהם הרבה פחות טובים מ-Gold.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא אוהב את BL ואת גינס זה לא אומר שזה גרוע :bash:

אין קשר לטעם שלי, אנשים שותים את המשקאות האלו ומחשיבים אותם לטובים כי הם לא מכירים משהו אחר! הרי אלו המותגים היחידים בארץ שמקבלים פרסום, וההמון הישראלי חושב שזה טוב רק בגלל השם.

לכו לפאב ממוצע, תראו 4 פוסטרים של גינס, מראה של Leff והאיש מג'וני ווקר הולך על הקיר. תרבות האלכוהול בישראל מבוססת על טרנדים ומותגים. לך תסביר לאחד שחושב שאבסולוט וסמירנוף זה וודקות איכות שיש עוד בקבוקים על המדף שאיכותם עולה בעשרות מונים על המתוגים הגדולים הללו.

הבעיה היא שיש מגוון כל כך גדול באלכוהול, שהאדם הממוצע ששותה פעם בשבוע שבועיים לא יודע מה לבחור ומה טוב לו, ולכן הוא הולך על מותג שהוא מכיר את שמו, חושב שזה טוב כי כולם שותים את זה וזהו.

אפרופו leff, הבלגים בכלל לא שותים אותה, היא מיועדת ליצוא בלבד :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גריי-גוס באמת הוודקה הטובה

ביותר שיצא לי לשתות.

לגבי leff, אני חייב שלא להסכים, אחלה בירה, אין בכלל מה להשוות

אותה לגינס שהיא דוחה ברמות, מרפיס זה עוד סבבה, אבל גינס

זה לחם שחור גרוס דק דק עם אלכוהול.

גם אני טעמתי לא מעט סוגים של וויסקי, לא אהבתי אף אחד מהם

בשום צורת הגשה, פשוט לא אוהב.

אבל מה שבטוח, אין על בירה גולדסטאר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר לטעם שלי, אנשים שותים את המשקאות האלו ומחשיבים אותם לטובים כי הם לא מכירים משהו אחר! הרי אלו המותגים היחידים בארץ שמקבלים פרסום, וההמון הישראלי חושב שזה טוב רק בגלל השם.

לכו לפאב ממוצע, תראו 4 פוסטרים של גינס, מראה של Leff והאיש מג'וני ווקר הולך על הקיר. תרבות האלכוהול בישראל מבוססת על טרנדים ומותגים. לך תסביר לאחד שחושב שאבסולוט וסמירנוף זה וודקות איכות שיש עוד בקבוקים על המדף שאיכותם עולה בעשרות מונים על המתוגים הגדולים הללו.

הבעיה היא שיש מגוון כל כך גדול באלכוהול, שהאדם הממוצע ששותה פעם בשבוע שבועיים לא יודע מה לבחור ומה טוב לו, ולכן הוא הולך על מותג שהוא מכיר את שמו, חושב שזה טוב כי כולם שותים את זה וזהו.

לגבי השתיין הישראלי, אולי אתה צודק.

אני אישית שתיתי המון בירות שונות ומשונות מהחבית (לפחות 70 סוגים) ואפילו קשה לי להעריך כמה בירות מהבקבוק, גם בארץ וגם בחו"ל ובשבילי גינס מהחבית זאת הבירה.

את leff אני לא אוהב....

לגבי Black Label, זהו Blend 12 years האהוב עלי ותאמין לי שאני מבין דבר או שתיים בוויסקי :). אחד המאלטים הדומיננטיים בבלאק לייבל הוא אותו Lagavulin 12 שאני מאוד אוהב.

מה שאני לא מבין זה אהבת Glenfidich, אני אישית לא אהבתי לא 12, לא 15 ולא 18, אבל אני לא אומר שזה מאלט גרוע, אני אישית לא אוהב את הטעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטעם של הגלנפידיך 12 שטעמתי הוא לא יוצא דופן אבל הוויסקי הזה יורד יותר חלק בגרון מכל וויסקי אחר שטעמתי. דרך אגב ראיתי שבנורמה ג'ין יש מבחר עצום של וויסקי (וגם יש ערבי טעימות), משום מה לא יצא לי לבקר שם עדיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? הבירת ייצוא המצליחה ביותר של היא מכבי. זה אומר שהיא יותר טובה מגולדסטאר?

בירה זה טעם שכל אחד אוהב משהו אחר.

אני אישית לא יכול לשתות קארלסברג, וחברים שלי לא נוגעים בגינס שלי. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? הבירת ייצוא המצליחה ביותר של היא מכבי. זה אומר שהיא יותר טובה מגולדסטאר?

גם אתה בקושי נוגע בגינס שלך :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כמו כל דבר - על טעם ועל ריח...

אני מת על גינס או לפחות פעם הייתי שותה אותה קבוע וממש אהבתי...כשאתה רגיל לגינס קשה לך לשתות בירות אחרות, כי כל בירה אחרה נראת לך מתוקה מדי.

לא שתיתי גינס ממש הרבה זמן...

אם אני אשתה עכשיו היא תראה לי מרה מדי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היתה שהבלגים מחשיבים את leff לאחת הבירות הגרועות שלהם, ומי ששתה כמה בירות בלגיות יכול להבין את הכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...