מעוניין לעשות שהמחשב יהיה שקט - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לעשות שהמחשב יהיה שקט

portance

Recommended Posts

לא ניתנה לי תשובה.

שאלתי את דור "דור אתה לא חושב שאתה קצת מגזים שאתה אומר "אם אין לך עוד מאוררים במארז אז אני מתפלא בכלל שהרכיבים במחשב שלך חיים"

והוא עדיין לא ענה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חיוני, מיותר וספאם.

שאלת מה לעשות, קיבלת תשובה. מעבר לזה זה סתם ספאם.

מארז עם מעבד כפול וללא מאוררים זה לא הדבר החכם ביותר לעשות. רשמת שהמאורר האחורי שהיה ומת הוציא "רק" אויר חם ואתה לא יודע איך הוא תרם לזרימת האויר. אז אני אומר לך איך, הוא הוציא את האויר החם מן המארז ובזילוב עם מאורר קדמי שהיה מכניס אויר קר, היו מתקבלות תוצאות טובות יותר. יש מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שאתה מסיים את כל הבלאגן עם המאווררים ( שזה 90% מהרעש ) יש את הדיסקים הקשיחים. דיסק קשיח עושה בדרך כלל עד 25db.

כדי להקטין את הרעש ניתן להשתמש בבידוד אקוסטי או ... בגומיות. לך לכל חנות לציוד משרדי וקנה "גומיות קמפינג סופר אלסטיות" ב 10 ש"ח.

מקם שני גומיות כאלה בסלוט של ה 51/4 ( עם עפרון... ) "ותתלה" את הדיסק בין הגומיות ככה שהכל יחזיק חזק. הגומיות "יאכלו" את כל הרעשים

של הדיסק הקשיח.. רק תזכור : הגומיות מתייבשות עם הזמן, אז כדאי להחליף אותן כל בערך שנתיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שיש מאוררים במארזים - ותאמין לי הם לא שם רק ליופי,אחרת כולם היו מוציאים אותם,מקבלים מחשב חרישי ונגמר הסיפור.

למאוררים יש תפקיד חשוב מאוד ואני לא חושב שיש צורך להרחיב. (רוצה לנחש מהו?)

בכל מקרה,את התשובות,כאמור,כבר קיבלת.

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו דיברתי עם דוד שלי שהוא במקצועו, והוא אמר לי שאי אפשר להחליף את המאורר של הספק כוח.

מה קורה פה? בבקשה אני חייב עזרה, אני רוצה שיהיה לי מחשב שקט עוד השבוע הזה. אתם חושבים שהוא טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף דוד. ;D

אי אפשר רק אם מדובר במאורר שלא בגודל סטנדרטי. פשוט פותחים את הספק (לא בחשמל כמובן!) , מפרקים את המאורר הישן, חותכים את החוטים שלו שמחוברים ללוח של הספק עצמו (ומשאירים כמה שיותר חוט). עכשיו אפשר לעשות שני דברים - אחד: לקחת מאורר חדש ואת החוט שלו להוציא מאותו מקום שיוצאים כל החוטים בספק ולחבר למולקס או ללוח (תלוי במאורר) ולוודא שמבודדים את שני החוטים שחיברו את הספק למאורר הישן.

שתיים: לחתוך את החוטים למאורר החדש, לחבר לחוטים שחתכת מהמאורר הישן שבאים מתוך הספק (אדום לאדום שחור לשחור) להלחים, לבודד באמצעות בידוד מתכווץ או איזולירבנד וזהו.

תעשה לעצמך חיים קלים, תחליף ספק וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...