עזרה בקשר לפאנלים במסכי מחשב. - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקשר לפאנלים במסכי מחשב.

dolev16

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את האמת? ראיתי בכמה וכמה חניות מסך 22 רחב של ואולי אני לא עין מקצועית אבל אני וחבר שלי התרשמנו תוך רגע ורצינו כבר לקנות (דרך אגב הוא תוך שבוע זכה בו במכרז ב1600 שקל) אבל כולכם אומרים פה אחד שזה גרוע ושזה הורס תעין וכו' אז אני סומך על דעתכם אני לא מבין גדול במחשבים לכן שאלתי בפורום מה לקנות... והעניין של זוויות צפייה באמת חשוב לי כי אני לא יושב באותו צורה כול הזמן שאני מול המחשב..וגם צבעים זה עניין חשוב אני אחד שמשחק הרבה במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני לא יכול זה פשוט יבוא על חשבון דברים אחרים שאני צריך... אם לא תהיה ברירה אני יעלה.. אני למדתי בחיים שעל איכות לא מתפשרים במיוחד לא במוצרי חשמל... אבל לא הציעו לי עוד מסכים רק אחד... ואם אני יגיד לכם שיש לי 2000 שקל למסך .. איזה אופציות יש לי ב-20 אינץ'?(רחב וכדאי שיהיה מושלם מכול הבחינות במחיר כזה)

עוד משהוא ששאלתי זה האם אפשר לקנות את הפיליפס ללא מובנה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני לא יכול זה פשוט יבוא על חשבון דברים אחרים שאני צריך... אם לא תהיה ברירה אני יעלה.. אני למדתי בחיים שעל איכות לא מתפשרים במיוחד לא במוצרי חשמל... אבל לא הציעו לי עוד מסכים רק אחד... ואם אני יגיד לכם שיש לי 2000 שקל למסך .. איזה אופציות יש לי ב-20 אינץ'?(רחב וכדאי שיהיה מושלם מכול הבחינות במחיר כזה)

עוד משהוא ששאלתי זה האם אפשר לקנות את הפיליפס ללא רמקול מובנה..?

הרמקולים בפיליפס הם מובנים ולכן אין אותו בלי הרמקולים אלא אם כן הם נתיקים ואני לא מאמין.

עכשיו לגבי מסך אין דבר כזה מושלם כמו כל דבר בחיים.

ב 2000 שקל אתה יכול לקחת את המסך הזה למשל:

http://www.pcpocket.co.il/ProductInfo.asp?gad=CJ6-n-gCEgiX4SrYrDdsGBiWuIj9AyC2kJYo&ProdId=837&catId=222

בתקציב יותר גבוהה קצת יש לך את המסך הזה:

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=1464&category_id=cfc0c3954c65485748478e28deb1db33&

שניהם טובים אבל לגבי ה צריך לבדוק אם הציפוי מפריע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין את הפיליפס הזה ללא רמקולים, אני לא ממש מבין מה כל כך מפריע שיש רמקולים - בסך הכל זה עוד 3 -4 ס"מ למטה, המסך מעדות שלי נראה מאוד אסטתי ועדין ויש לו גם רגלית נחמדה.

יש לי הרגשה שאתה דיי נעול על ה 20" של סמסונג משום שחבר שלך קנה או המליץ לך בחום, תעשה מה שנראה לך אבל אתה צריך להבין דבר אחד:

מסך לא בוחרים רק לפי נתונים יבשים, צריך לראות בעניים !

יכול להיות שהסמסונג נראה לך מצויין אבל אם היית מעמיד לידו את ה 2007WFP או את 200W6CS היית רואה כמה הוא לא מצויין.

בקיצור הכל יחסי ...

החברה פה מנסים להאיר את עיניך ולהמליץ לך "לעלות מדרגה" ולקחת מסכים מקצועיים יותר שבאמת מצדיקים את מחירם, חבל לשלם 1600 שקל ולקבל מסך באיכות בינונית- אתה תהנה יותר ממסך איכותי.

מה שלא תחליט תתחדש ושיהיה לך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם על נעזרה אני חושב שאני יחסוך עוד קצת כסף ואלך על אבל איפה אפשר לראות בכלל את מסכי DELL?

אני עוד לא ראיתי באף חנות.

ובעוד כשבוע יגיע לחבר שלי הסמסונג 22 " רחב אז ככה שאני יראה ואולי יספיק לי הרמה שלו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם על נעזרה אני חושב שאני יחסוך עוד קצת כסף ואלך על אבל איפה אפשר לראות בכלל את מסכי DELL?

ובעוד כשבוע יגיע לחבר שלי הסמסונג 22 " רחב אז ככה שאני יראה ואולי יספיק לי הרמה שלו ..

תתקשר לחנויות בזאפ ותבדוק למי יש את המסך בתצוגה או שתתקשר ליבואן ותשאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדל היה נמצא אצל אחד העובדים ב nextop בי-ם אצל מזכירה (?) ב iqpc באשדוד ובLCDTV בפ"ת תתקשר ותוודא שזה המצב לפני שתיסע לראות.

אם תתלהב מהסמסונג 22" ולא יצא לך לראות את הדל לך גם לאופיס דיפו ותסתכל על 971P (שלא מתאים למי שמשחק) רק כדי שתוכל לראות איך נראה מסך איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדל היה נמצא אצל אחד העובדים ב nextop בי-ם אצל מזכירה (?) ב iqpc באשדוד ובLCDTV בפ"ת תתקשר ותוודא שזה המצב לפני שתיסע לראות.

אם תתלהב מהסמסונג 22" ולא יצא לך לראות את הדל לך גם לאופיס דיפו ותסתכל על 971P (שלא מתאים למי שמשחק) רק כדי שתוכל לראות איך נראה מסך איכותי.

באופיס דיפו אין יותר מדי מה לחפש...ה-971P מחובר שם בשרשרת ארוכה עם נזלת ירוקה לשאר המסכים...אי אפשר להתרשם מהמסך ככה. לא ניתן לגלוש באינטרנט או לראות סרט....עדיף סניף של באג שיש בו את המסך הזה בתצוגה (בחנות פנימה-לא בחלון ראוה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...