כדי לסיים ויכוח שלי עם אחד מחברי הפורום, הםא מכונית 1.6L יכולה להגיע ל200 קמש? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי לסיים ויכוח שלי עם אחד מחברי הפורום, הםא מכונית 1.6L יכולה להגיע ל200 קמש?

chenrp

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא קראתי את כל התגובות.. אבל מה זה יתן לך אם תגיע ל200?

לא חבל על החיים?

נסעתי במהירויות כאלה. אבל תאמין לי שלא שווה .. אחרי שאתה מבין שגם ב30 קמ"ש אפשר לאבד את החיים.. או להפצע קשה.. תאמין לי שמורידים ת'רגל מהגז.

אני אומנם "רק" בן 20. אבל תאמין לי שיותר כיף לנסוע בסבבה שלך.. מדי פעם כשהכביש ריק וזה כביש שאפשר "לתת" בו (כביש לא מסוכן , בנוי היטב וכו' , למרות שחסרים פה כאלה) אז לוחצים. אבל לא יותר מדיי.

חבל על החיים (למרות שזה לא תלוי רק בעצמך הנהג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

כבר קיבלתה שלילה אתה לא לומד לקח?

אני לא בא לצחוק עליך זה בשבילך אחי!

דיברתי ברצינות , והשלילה שקיבלתי לא מוצדקת , לא הגיע לי יום אחד שלילה אבל נעזוב את זה , אגב איפה שהגעתי למהירות הזאת , כביש ישר , חדש , בלי בורות .. אני לא עובר את ה120 בדרך כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בגליל, אז אצלנו יש סיבובים מטורפים... לדוגמה הקטע כביש שעולה מכיוון צומת חנניה לכיוון הר מירון, כביש איכותי, דו מסלולי...

אני מעדיף לנסוע 80 אבל בסיבובים מאשר 180 על כביש ישר, כל בחורה שהרגע קיבלה רישיון יכולה לעשות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בגליל, אז אצלנו יש סיבובים מטורפים... לדוגמה הקטע כביש שעולה מכיוון צומת חנניה לכיוון הר מירון, כביש איכותי, דו מסלולי...

אני מעדיף לנסוע 80 אבל בסיבובים מאשר 180 על כביש ישר, כל בחורה שהרגע קיבלה רישיון יכולה לעשות את זה...

כביש איכותי בלי מעקה, ועם תהום של כמה עשרות מטרים טובים, אם אתה באמת עושה את הסיבובים האלה על 80 יש לך בעיות נפשיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כביש איכותי בלי מעקה, ועם תהום של כמה עשרות מטרים טובים, אם אתה באמת עושה את הסיבובים האלה על 80 יש לך בעיות נפשיות.

אני לא שולל את זה..

רציני, בטח שיש מעקה, יש אפילו הפרדה בנויה בין הנתיבים בחלק גדול מהכביש,

אם אתה ממש מכיר את הדרך הזאת, אז תסתכל מכיוון כפר שמאי ומטה, זה כביש איכותי....

לגבי הנפילה, יכול להיות... השאלה היא עם ב 80 קמ"ש אפשר לעבור את המעקה בטיחות הזה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי ברצינות , והשלילה שקיבלתי לא מוצדקת , לא הגיע לי יום אחד שלילה אבל נעזוב את זה , אגב איפה שהגעתי למהירות הזאת , כביש ישר , חדש , בלי בורות .. אני לא עובר את ה120 בדרך כלל.

שמע אחי זה לא אומר שאם השלילה שלך לא מוצדקת אז אתה יכול להמשיך להשתולל עכשיו שאתה יודע מה זה שלילה תלמד את הלקח ותזהר יותר אני בטוח שאתה לא רוצה עוד שלילה כזאת ואפילו לא שלילה של שבוע!

ואני מוכן לחתום לך שאם הגעתה ל 197 קמ"ש אז האוטו שלך יעבור גם את ה 200!!

וד"א גם אם תנאי הדרך טובים מאוד לפעמים יכולה להיות בעיה ברכב שאתה נוהג בו תחשוב פתאום עף לך גלגל או משהו נהרס במהירויות כאלה זה מסוכן מאוד בלל שכל האוטו מתאמץ והכוחות שפועלים עליו גדולים ויש את העניין של עייפות החומר בגלל שזה אוטו ישן יחסית

אז בשבילך אחי אל תנסה את זה שוב תנצל את הרישיון שלך לדברים טובים לא לסיכונים כאלה!

אני מאוד ישמח להמשיך לדון איתך על זה בפרטי אם אתה רוצה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שהרחיבו אותו, הוא היה הרבה יותר סימפטי, רק שהייתה בעיית המשאיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם הקורולה בדגם אחד לפני החדשה הגעתי ל-180, מפחיד אותי יותר :P

על הסיביק החדשה של חבר הגענו ל-199, שלדעתנו זו הגבלה אלקטרונית, כי לאוטו יש עוד כוח והסל"ד נמוך יחסית. אגב היא 1.8.

במזדה 3 של חבר הגענו ל-205 אבל זה היה בירידה. בדגם של ה1.6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יותר באזור ה-90..על הדרך גם שומר את הכסף שלי (ע"י חיסכון בדלק) לדברים חשובים באמת

אתה יודע שרוב המכוניות היום הסל"ד ב90 קמ"ש הוא בערך 2.3k והסל"ד המתאים ביותר למנוע (זה שמוציא יחס ק"מ/ליטר הכי גבוה) (שוב ברוב המכוניות) הוא באזור ה2.8-3.2 ככה שאתה לא ממש חוסך דלק אלא להפך

כל מה שאמרתי פה זה מספרים לפי הידע שלי על המכוניות שאני מכיר מהבית/חברים אז אל תבואו לי עם איזה למבורגיני ותגידו לי נתונים שונים כי דיברתי על מכוניות משפחתיות רגילות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבמנועי 16V (שזה אומר כל המשפחתיות היום) בנפח 1.6L אם תסתכל על עקומת מומנט \ הספק אתה תגלה שהשיא מומנט מושג דווקא בסל"ד גבוה יחסית של מעל ל-4000

האמת שאפילו במנועי 8V (שאמורים לתת יותר מומנט בסל"ד נמוך, אבל לא מגיעים לסל"ד גבוה) מדובר בד"כ על מעל ל-4000 סל"ד

מנועים בנפח גדול יותר \ מוגדשים יכולים להיות מכוילים אחרת ליותר מומנט ופחות סל"ד (כמו מנוע ה-TSI החדש של VW)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה כמה זייני שכל יש פה....

כבר הזכרתי שהEVO של חבר שלי היא לא סטוק!!! יש לה שיפורים אחושילינג!!

נייטרו ושטויות... הוא עושה עם המשפחה כל הזמן מרוצים כי גם לדוד שלו יש...

וכן כן.... מגיע גם ל300 אבל רוב הזמן על בערך 280 כי יש קצת עיכולים....

לאנשים שלא מבינים אז זה לא סתם... זה משהו רציני.. וצריך להיות חתיכת נהג כדי לעשות את זה... ויש לו גם כזה דבר מיוחד על המספר של האוטו

כדי שמצלמות או משהו כזה לא ייקלטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...