כדי לסיים ויכוח שלי עם אחד מחברי הפורום, הםא מכונית 1.6L יכולה להגיע ל200 קמש? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי לסיים ויכוח שלי עם אחד מחברי הפורום, הםא מכונית 1.6L יכולה להגיע ל200 קמש?

chenrp

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו מוכן להסביר לי איך קורה שאתה פוגע חזיתית בקיר באמצע האוטובאן?

משהו קטן על הכביש

הגה ימינה לשוליים

הגה שמאלה חזרה לנתיב

איבוד שליטה על הרכב

כניסה בקיר הפרדה

מוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה

אתה צריך להיות דוקטור בשביל הגבלות המהירות

יש הגבלות ליום והגבלות ללילה, עם גשם ובלי גשם ועוד ועוד.

הכי טוב זה לקחת עם תוכנת IGO

יש לו מצב מפה עם עיגול בתחתית שמראה את הגבלת המהירות של הקטע שאתה נוסע בו, מאוד מדוייק.

הכי נחמד זה בקטעים שהעיגול נעלם - אין הגבלת מהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטיות במיץ. מהירות הורגת נקודה. וזה מוכח.

המהירות לא הורגת, היא מחמירה.

מהירות היא משהו שצריך להתאים לתנאי הדרך.

בדיוק כמו שאפשר לאבד שליטה ב-200 קמ"ש (ובמהירות כזו אתה מאוד מרוכז) גם אפשר לאבד שליטה במהירות המרדימה 90 קמ"ש.

אני חזרתי מגרמניה לפני שבוע, גם שכרתי רכב ונהגתי על האוטובאן ב-180 קמ"ש וזה בכלל לא היה מסוכן. למה? כי יש שם תרבות נהיגה ואף אחד שם לא חושב שהכביש של אבא שלו כמו בארץ.

חח.. הטורים לא מגיעים עד המנתק. כנראה לא נהגת בה. אתה יכול לתת פול גז ובין הילוך להילוך הטורים יורדים ל0 ולא עד האדום.

לא משנה.

אני לא רוצה להפוך את הדיון לנושא אחר.

תגיד, אתה אותו אחד?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=160996

במקרה נתקלתי בזה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שכל הילדים הקטנים מרוצים מהספאם שעשיתם עם השטות של המנהרות והשטח הפרדה מבטון..

ולבחור שטוען שהוא נסע עם EVO 300..תעשה לי טובה אבל בלי זיבוי מוח אוקי? GT2 של פורשה מגיע לקצת מעל 300

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנושא הדיון כן אפשר, הגעתי ל-200 בקולט 95 1.6 ידנית סטנדרטית (פרט להחלפת מידת מציגים), אבל לוקח משהוא כמו דקה מ-180 ל-200. ולפני שמישהו מתחיל לזין ת'שכל, זה היה ב-2 בלילה, באמצע השבוע, על קטע איכותי בכביש החוף ואני בדרך כלל לא עובר את ה-120 בשביל לשמור על המנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי עם האוטו שלי ( לנסר שנת 95) ל197 קמ"ש ואז הייתי צריך להאט ( כביש 58 ) ... אחרי שאני יסיים את השלילה אני אבדוק אם אני יכול להגיע לעוד 3 קמ"ש , אני מעריך שכן ...

:screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

כבר קיבלתה שלילה אתה לא לומד לקח?

אני לא בא לצחוק עליך זה בשבילך אחי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...