משחקים ששינו לנו את החיים (...או לפחות ביזבזו - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים ששינו לנו את החיים (...או לפחות ביזבזו

ady

Recommended Posts

טוב, למרות שהזכירו אותם כבר, הרי הרשימה שלי + סיבות ופריצות דרך (סדר אקראי)

- DeusEx : על,עיצוב השלבים ופיתוח הדמות. אבל בעיקר על עיצוב השלבים הפתוח שאפשר להשיג את אותן מטרות בדרכים שונות.

- Thief & Thief 2 : פריצת הדרך בנוגע למשחקי התגנבות (למרות ש MGS היה הראשון הוא לא היה פורץ הדרך) כמו כן עיצוב שלבים גאוני

בכלל כל מה ש looking glass עשו היה פשוט גאוני....

- Wolfenstain 3D : פריצת הדרך בכל הנוגע למשחקים ממבט First Person

- : פריצת דרך נוספת באותה קטגוריה.

- Max Payne : המציאו את Bullet Time

- Civilization : המשחק ששרפתי הכי הרבה זמן עליו. ללא ספק פורץ דרך בכמה תחומים. לפי דעתי ההמשכים מעבר ל Civ II פחות טובים.

- The Neverhood : המשחק הכי מצחיק ששיחקתי בחיים. פריצת דרך על שום שימוש ב Stop Motion של בובות פלסטלינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

המשחק הגדול מכולם-הירוס 3,משחק שאני משחק בו כבר איזה 8 שנים.

היו עוד משחקים מיוחדים כמו ורמס,גטא רדאלרט וורקאפת.כל אחד אחלה משחק ומיוחד,אבל אין הירוס זה המשחק של החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

far cry לא נמחק לי המחשב אפילו שגמרתי אותו אני רוצה עוד פעם שהיתי יותר קטן היה את סידרת C&C שבכלל לא ישנתי בלילה היו עונות שלא היתי יושן בגלל המישחקים האלה ועכשיו אני לא משחק בכלום :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Reunion - הזכרת לי נשכחות :xyxthumbs: (טוב מאוד אבל לא אחד מהמטורפים)

UFO - ישן ישן אבל אחד מהטובים (עם דגש חזק מאוד)

MASTER OF MAGIC (לא הרבה מכירים אבל זה כמו CIV רק FANTASY היה אחד מהטובים ביותר) (אותה חברה של UFO, אותו זמן יצא)

CIV 1 - יש התחלות לכל דבר (הפסקתי לשחק בCIV 4 כי זה גזל לי 6 חודשים מהחיים לפני שנתיים הכי הרבה ששיחקתי במשהו מימי)

Deus X -חידש משהו ישן (System Shock) אבל בצורה נהדרת

OBLIVION - זה הכי טוב שיש מבחינתי (עדיין משחק מעל 100 שעות!!!) עם כל התוספות MMM3+OOO1.3

Master of Orion - מצויין בעיקר 2 (1 נוסטלגיה 3 הורס)

DUNE 2 - ימים על חודשים

BULDER GATE 2 - הגעה לשיא של זאנר שלם

KNIGHT OF THE OLD REPUBLIC - NEVERWINTER FOR STAR WAR

NEVERWINTER NIGHTS

HALF LIFE - נגמר תוך 3 ימים אם אני זוכר טוב (כי שיחקתי רצוף)

נ.ב סתם בשביל להכניס פרופורציה לעניין

אני מכור לגמרי לעניין (של המחשבים והמשחקים)

אני בן 24 ועובד 12 שעות ביום (מוכר מחשבים)

שאני לא עובד אני יכול לשחק 20 שעות ביום על 4 שעות שינה כמה חודשים רצוף

את המחשב שלי קניתי ובניתי לבד (חלק יבוא אישי וחלק קנייה הארץ)

עלה יותר מ 20 אלף שקל (משדרג כפייתי)

:yelclap:

יאלה אתם אוהבים מחשבים תיכנסו לזה רציני זה ממש כיף לעבוד בזה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Neverhood

dietzskullmonkeys01.JPG

neverhood06.jpg

למי שלא יודע, המשחק הזה בעצם בנוי מפלטלינה אמיתית שצילמו, והכניסו בתור קטעים לתוך המשחק.

משחק גדול אני קראתי עליו באיזה עיתון ואמרו שהשתמשו בשלוש טון של פלסטלינה כדי ליצור את המשחק :o

אנשים יש הבדל בין משחק שמקבל 10 למשחק טוב כל משחק שמקבל מעל 8 הוא משחק בילתי נשכח עבור הרבה אנשים אבל משחקים שהם 10

יש רק איזה 15 משחקים כאלה בכל הזמנים

אני ממש לא מגדיר את עצמי בתור גימר כבד אבל אני בתחום די מתחילת הפי סי

משחקים ממש ישנים עם ציון 10 הם

באסטרטגיה

2 DUNE ורק דיון כל משחקי ההמשך C&C ו RA הם ממש לא יצון 10

CIV I בלבד

HEROES I בלבד

בהמשך השנים STARCRAFT משחק מאוזן כל כך עוד לא נראה בשוק

בכל שאר התחומים אני לא ממש מתמצה אבל בקוסטים אני חושב שLARRY היתה סדרה פורצת דרך למבוגרים עם נושא למבוגרים

LBA היה מהפחני כי הוא שילב פעולה עם קוסט (היתי חייב להוסיף אותו אחד המשחקים האהובים עלי ::))

לגבי דיאבלו וWC הם לא פורצי דרך הם לא חידשו לנו בשום דבר הם סתם היו משחקים טובים

ומספיק לכתוב את כל ההמשכים של משחקים כמו RA2 או דיאבלו 2 הם משחקי המשך לא משחקי פורצי דרך :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. לא ביזבזתי זמן, סתם התבזבזתי.

במקום להתחיל עם בנות בחופש שבין כיתה ז' לח', בשנת 1999, החלטתי להתחיל לשחק טרייבס. Tribes 1. הקהילה הישראלית הקטנה שהייתה אז. היו אנשים נהדרים. סרבר וחצי. 2 קלאנים. ימים יפים.

ביוני 1999 גם התחלתי לשחק בבטא הממש ראשונה של CS. הנשקים עוד היו נשארים ראונד אחרי ראונד. רק באוקטובר 1999 גיליתי שיש סרברים ישראליים לCS (וגם אז זה היה איזה 1 או 2), הצטרפתי לאחד הקלאנים הראשונים שהיו, וזה ביזבז לי תקופה נכבדה בחיים (שוב - ביזבוז זה עניין של פרספקטיבה). אגב, לא סבלתי את dust, וממש אהבתי את cs_mansion אם מישהו הכיר בזמנו. המפה השנייה האהובה הייתה militia הגאונית.

מאז בטא 5.0 הכל הדרדר ועוד שיחקתי, אבל עם כניסת הצ'יטים, האיימבוטים, הקלאנים של סופר-פלו (S13) וילדים קטנים שלא היה להם ערך בכלל למשחק ורק קפצו והשליכו רימונים - פרשתי לDay of Defeat.

עוד משחקים שראוי לציין: כל סדרת ה GTA'ים. אבל בעיקר Vice City, האדיר. אחד המשחקים הכי טובים שאי פעם היו. המשחק שבזכותו פיתחתי קיבעון לעשור בו נולדתי (שנות השמונים). משחק בו לפעמים מההתחלה עד הסוף. עוד לא זכורה לי דמות כמו טומי ורסטי.

את THIEF הראשון חרשתי. שיחקתי אותו בזמנו, כשהוא יצא (1998?) על ענקי אצל חבר בבית. אטמוספירה אדירה ותחושת סיפוק עוד יותר כשאתה מסיים משימה באופן מושלם.

System Shock II - אחד המשחקים הכי איכותיים שאי פעם היו. אני עדיין משחק בו לפעמים. אטמוספירה אדירה. משחק מלחיץ, מפחיד, מותח. אשכרה פחדתי לשחק אותו בחדר חשוך. רק להיזכר בקול הנוראי הזה .. "We Are The Many....".

שמעתי שביושוק (הממשיך הרוחני) מפחיד גם כן. הייתי שמח לבדוק גם אם לא היה לי מחשב משנת 2003...

חפרתי אז עוד משחק אחד שראוי לציין, שאותו שיחקתי רק לאחרונה - Splinter Cell Chaos Theory. התגנבות היי-טק. אין על זה. סאם פישר דמות מצוינת, היה חבל לי לשמוע על הסתבכות העלילה בכותרים שהגיעו אחריו (לצערי לא יכלתי לשחק בדאבל אייג'נט כי אין לי פיקסל שיידר 3.0).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...