משחקים ששינו לנו את החיים (...או לפחות ביזבזו - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים ששינו לנו את החיים (...או לפחות ביזבזו

ady

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

המשחקים שפשוט הדהימו אותי נתחיל

curse of monkey island 3 באותו יום הבנתי שזה היעד שלי בחיים למשחקים בסגנון quest מצוייר ומאז אני אני רודף אחרי כל משחק בכזה סיגנון

heroes 3 זה המשחק לא ההההמשחק!! זה כמו ערבי פוקר על משחק הירויס הינו באים ח'ברה לבית ויושבים שעות עד שהאחרון לא נישאר חח

dune 2 כך גיליתי מה זה משחק סטרטגיה איכותי היתי יושב בכיתה וחולם על איך אני עובר עוד שלב כשה אני מגיעה הביתה

fallout 2 באותו יום גילית את הג'אנר ה rpg זה היה מדהים היתי מבלה ימים מול המשחק וכיסחתי את המנייאק בסוף ארי שהיה פשוט תותח בכל התחומים

need for speed Porsche משחק המכוניות הכי טוב שיצא אי פעם ואני עדיין חושב כך

Baldurs Gate 2 באותו יום התאהבתי בפנטזי אחרי שכיסחתי כמה דרקונים והתלהבתי מכמה חרבות

diablo כולם !! כאן נודע על חברה קטנה בשם בליזרד שאחרי תקופה קצרה כבשה את כל העולם עם המשחקים הכי טובים בעולם

Syberia המשחק שהחזיר אותי לג'אנר אחרי תקופה בלי משחקים זה הקווסט הראשון בתלת מימד שאהבתי ממש אהבתי אף פעם לא חשבתי שאני אי פעם ישחק קווסט תלת מימדי

warcraft זה המשחק השני שגיליתי של בליזרד וישר התאהבתי ,לכסח אורכים קטנים וירוקים !!!

טוב זה מה שזכור לי לבינתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTA2, איך הורידו לו אז צ'יטים בכמויות ורק לפני שנתיים או יותר ראיתי אותו באופיס דיפו ב-10 ש"ח. :lol: :lol: :lol:

חרשתי עליו שהיה כבר את המחשב הראשון.

NFS Porsche, פשוט אין עליו ובכלל כל הסדרה של ה-NFS יוצאת מן הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Red Alert 2

Counter Strike 1.6

Time Solider [Commander] - לא בדיוק זוכר זה משהו כמו חייל בזמן, ממש משחק אהוב עליי ביותר פעם..

Age of Empires

Doom

אני לא אומר שהם שינו לי את החיים, אבל בהחלט היו משחקים טובים....

היו ימים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן כמה שממש לא מבינים את הכוונה של השרשור הזה.

אז למען הסר ספק, הכוונה למשחקים שהם 10 מובהק.

מה זה אומר?

1. ביליתם על זה כמות זמן משמעותית

2. לא נראה דבר דומה לזה קודם, או לכל הפחות הביא איזה חידוש משמעותי (במקרים קיצוניים כמו Dune2 למשל, המשחק פתח ז'נר שלם שמתקיים עד היום).

3. ביצועים ללא פשרות (לזמנו כמובן, והכוונה לא בהכרח לגרפיקה אלא לזה שהמשחק שלם וסגור על פני עצמו ללא באגים ו"פיצ'רים" מעצבנים, בקיצור 10)

דוגמאות ליציאות טובות של אנשים:

HalfLife

C&C

Golden Axe

GTA3

Starcraft (בעצם, אף אחד לא הציע את זה. למה???!!!)

Worms (אם כי טכנית scorched earth הקדים אותו)

Baldur's Gate

Commandos

DeusEx

יציאות רעות:

Red Alert (לא משחק גרוע, פשוט מחזור של משחק מצויין. אבל עדיין מחזור ולכן לא 10)

DIABLO 2 (המשחק הזה הוא קונספירציה של יצרני עכברים, הם רצו לגרום לאנשים לשבור את העכבר של עצמם והם הצליחו)

NFS Porsche (גם לאוהבי המרוצים אין פה שום חידוש משמעותי)

Tiberian Sun (ראה Red Alert למעלה)

empire socer 94 (פשוט כי אתה אוהד בית"ר, כן אתה :bash:)

Call Of Duty, Medal of Honor (כמה אפשר לטחון עוד את העניין הזה של WW2?!?!? איפה החידוש פה?? דוגמאות לטיפול מקורי של הנושא ראה BF1942 ו-Brothers in Arms)

UT2004 (שיפור פעוט של גרפיקה זה לא "חידוש")

לא להעלב (חוץ מהבית"ריסת).

זה רק דחיפה בכיוון הנכון.

תמשיכו עם היציאות הטובות ואיתן בלבד.

יאללה...לעבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...