OC קליל לבנתיים Q6600 ל -3.4. עידכון 3.8 עמוד 11 - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC קליל לבנתיים Q6600 ל -3.4. עידכון 3.8 עמוד 11

nimrodim

Recommended Posts

כמו שאמרתי, הכי מומלץ לבצע large FFTs, וגם small אם ניתן.

במקום BLEND תעשה MEMTEST לזכרונות.

קצת הבהרות לדברים שנאמרו כאן:

עדיף תמיד תדר מעבד גבוה יותר. זאת העדיפות הראשונה. לכן, כמעט אף פעם לא יהיה מומלץ להוריד מכפלה, כי ברוב המקרים אפשר לגרד(אפילו אם זה בסה"כ 40MHz) עוד קצת מהמעבד.

יש גם לקחת בחשבון שהורדת המכפלה למעבד גוררת בלית ברירה את העלאת תדר הגשר הצפוני וכל המשתמע מכך.

Nimrodim - אני סבור שאתה יכול יותר, ובלי קשר הייתי ממליץ לך לנסות להגיע לשיא היכולת, גם אם הוא לא יציב(בסוף תרד חזרה ליציב המקסימלי). עם מעבד וקונפיגורציה כמו שלך אתה יכול גם לעבור את ה-4 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי הזכרונות אני לא מודאג במיוחד הם כבר נבדקו ל 4 שעות על BLEND בתדר 450...תמיד אוכל לבצע MEMTEST בסוף.

אני BLEND לראות אם צריך עוד מתח לגשר הצפוני.(זאת לאחר בביצוע SMALL FFTS)

כן - אני בהחלט אבצע LARGE FFTS קצת יותר מאוחר כשיהיה זמן.

אני לא מתכוון להוריד מכפלה - עם מכפלת DEFAULT אוכל לשמור על EIST ו C1E פועלים.

אני לא חושב שיהיה לי "נוח" במיוחד לעבוד 7\24 אם טמ"פ ה PWM שלי מעל 80 ועוד אם מאורר 80 מ"מ מעליו.

ומזה בדיוק גם החשש בבדיקות העתידיות....

לבדוק תיקרה - אני אעשה זאת בהמשך.

לעכשיו הסתיימו שעתיים על BLEND ללא משברים.

PWM הגיע עד 80, ליבות הגיעו עד 66,60,60,66 במקסימום ורוב הזמן מטמ"פ היו נמוכות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשבע שאם אתה מגיע ל-4G אני הולך לקנות אחד כזה...!

מעבד מעולה..! :xyxthumbs:

פאק, לחשוב שGGuyZ הגיע עם QX6700 ל - 4322MHz (אומנם על אוויר ואתה על מים...) ואתה לא ממש רחוק ממנו..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשבע שאם אתה מגיע ל-4G אני הולך לקנות אחד כזה...!

מעבד מעולה..! :xyxthumbs:

תכין את הכסף כי עוד כמה דפים והוא שם :P

פאק, לחשוב שGGuyZ הגיע עם QX6700 ל - 4322MHz (אומנם על אוויר ואתה על מים...) ואתה לא ממש רחוק ממנו..........

אם להשוות, גיא השתמש באוויר, נימרוד משתמש במים. המעבד של גיא היה 0.26 GHZ מהר יותר משל נימרוד, אז אין סיבה שנימרוד לא יעבור את ה4100GHZ, אלא אם הוא לא ירצה להמשיך, ובמקומו הייתי יותר מרוצה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם הוא לא ירצה להמשיך, ובמקומו הייתי יותר מרוצה :jump:

אני מאוד הייתי רוצה לראות 4.2 אפילו לא יציב מהמעבד הזה... זה נראה לי הגיוני בהתחשב בטמפרטורה והמתח שלו כרגע..

יאללה נמרוד, קח אותו לקצה היציבות! נראה לאיזה תדר יציב הכי גבוה הדבר הזה מסוגל להגיע... :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד, הגעת לאותן טמפ' שלי ב-1GHZ יותר ממני :kopfpatsch::lol:

לדעתי אתה תוכל בקלות לעבוד ב-4GHZ לעשות BENCHING עם SUPERPI או מבחנים קצרים אחרים אבל לעבוד כך 24/7 בטמפ' חדר של כ-30 מעלות זה לא בריא. בכל ירחון ומבחן עובדים בטמפ' שאינה עולה על 24 מעלות כך שההישג פה הוא עצום לדעתי. ממש מחשב ראלי לתנאים קשים ובלי רכיב אקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמרוד אפשר לשאול מה המפרט של המערכת שלך? במיוחד איזה מים השתמשת, וזיכרון או מאווררים.

תודה :)

קירור מים מורכב מהחלקים הבאים:

בלוק למעבד: D-TEK FuZion CPU Block

http://www.dtekcustoms.com/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=182&HS=1

משאבה:

AquaXtreme 50Z-DC12 Inline 12V DC Pump

http://www.petrastechshop.com/aq50in12pu.html

רדיאטור:

Double Heater Core

http://www.dangerden.com/store/product.php?productid=48&cat=14&page=1

צנרת:

12\16 מרשת ACE.

מאוררים:

4 מאוררים של 120 מ"מ של SANYODENKI ב PUSH\PULL CONFIGURATION רצים על 6-8 וולט מראובאס.

http://sanyodb.colle.co.jp/product_db_e/coolingfan/dcfan/dc_fan_detail.php?master_id=1140

כל החלקים בני שנתיים חוץ מהבלוק למעבד ו הצנרת שהחלפתי.

בנתיים להיום אני לא מבצע ....בהחלט שוקל לקנות את בלוק הקירור למוספטס...מחכה לתשובה מחנות אשר מוכרת חלקי מים של MIPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה שעה שרצה לה המערכת על BLEND ב 3.8GHZ ללא בעיות מיוחדות.

MCH ו VTT עדיין על DEFAULT.

נאלצתי שוב להעלות VCORE...כל 100 MHZ = שתי יחידות בביוס.

טמ"פ מעבד מעט יותר גבוהות - נאלצתי להעלות את המתח למאוררים לרדיאטורים בזמן FFTS של - עדיין לא 12V אני מניח שבסביבות 10 VOLT

PWM גם עולה וכרגיל עולה יותר עם בדיקות של FFTS יותר קטנים.

ה-NB חמים למגע - לא יוצר מזה.

מוזר ש PWM מראה על 75 צעלות - בנגיעה בגוף הקירור הם גם רק חמים מעט - יתכן ופשוט אצטרך לעשות לו RESITTING. - אבל אני שונא להתעסק עם PUSHPINS. :-\

הרצתי LARGE FFTS ב 3.6 ו 3.7 למשך מספר שעות ללא בעיות - ניראה באופן כללי שהבדיקה הזאת משום מה לא גורמת לעליה חדה של ה PWM כמו ה SMALL FFTS ואותו דבר לגבי המעבד. חשבתי שהבדיקה הזאת אמורה להוציא את מירב החום מהמעבד אבל אני מוצא שה SMALL FFTS יותר יעילה בהעלאת חום המעבד - אשמח לקבל הסבר חוזר לגבי ה LARGE FFTS - כי אצלי היא פשוט גורמת פחות HEAT STRESS בהשוואה ל SMALL FFTS.

תמונה מצורפת:

screenshot005cj8.th.jpg

ולמי שפספס קודם לכן 4 GHZ ללא בדיקות יציבות:

screenshot004gb7.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...