OC קליל לבנתיים Q6600 ל -3.4. עידכון 3.8 עמוד 11 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC קליל לבנתיים Q6600 ל -3.4. עידכון 3.8 עמוד 11

nimrodim

Recommended Posts

OC עושים לאט ובסבלנות :P

עברו רק 3 שעות לPRIMING. - עדיין מחזיק אצבעות.

מחר במידה והכל עובר תקין, נעלה.

ותודה על התמיכה מכולם. 8)

דרך אגב בביוס CPU VOLT 1.34 , ב CPUZ מופיע 1.24V

כלומר VDROP + VDROOP של 0.1VOLT - לא נורא....ב DQ6 תצפה להרבה פחות VDROP+VDROOP עד בכלל לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח שזה מתחלק ככה:

VDROP של 0.6

VDROOP של 0.4

אני אבדוק כמה ה VDROP שוב מחר בבוקר.

סה"כ לא נורא, ציפיתי האמת ליותר אפילו עד 0.13 סה"כ.

רוב הלוחות הזולים יותר סובלים מזה...גיגהבייט אפילו יותר.

הדגמים היותר יקרים DQ6 ו לוחות של עם VDROP DUMPING CONTROL סובלים הרבה פחות מהבעיה הזאת.

VDROP אינה בעיה אמיתי בעיני....ואם היא מפריעה תמיד ניתן לעשות מוד.

VDROOP של 0.4 הוא בהחלט סביר.

ע"פ הספצפיקציות של VDROP+DROOP של 0.2V הוא עדיין בגדר המותר ללוחות P35.(אם כי אם היה לי 0.2 הייתי זורק את הלוח לכל הרוחות.)

עידכון:

עוד מעט 5 שעות של PRIME 95 X4 ללא בעיות...אני אמשיך מחר ואנסה לעלות עוד.[br]פורסם בתאריך: 3.10.2007 בשעה 23:52:02

סליחה על ההקפצה אבל הניסוי ממשיך.

עכשיו המעבד על 3.5

נאלצתי להעלות טיפה את ה CPU VOLTAGE בביוס ל 1.3825.

CPUZ מראה 1.288 ו ABITEQ מראה 1.29

נא להחזיק אצבעות

לא נגעתי עדיין ביתר המתחים.

טמ"פ מעבד קבועות : 59,56,56,59

PWM עלה עד 82 מעלות ב FFT LENGTH אבל ירד ל 76 מעלות כאשר הגעתי ל FFT LENGTH 10K.

screenshot004of7.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון:

עוד מעט 5 שעות של PRIME 95 X4 ללא בעיות...אני אמשיך מחר ואנסה לעלות עוד.[br]פורסם בתאריך: 3.10.2007 בשעה 23:52:02

סליחה על ההקפצה אבל הניסוי ממשיך.

עכשיו המעבד על 3.5

נאלצתי להעלות טיפה את ה CPU VOLTAGE בביוס ל 1.3825.

CPUZ מראה 1.288 ו ABITEQ מראה 1.29

נא להחזיק אצבעות

לא נגעתי עדיין ביתר המתחים.

טמ"פ מעבד קבועות : 59,56,56,59

PWM עלה עד 82 מעלות ב FFT LENGTH אבל ירד ל 76 מעלות כאשר הגעתי ל FFT LENGTH 10K.

אויש, מסכן! ;D :P

אני ירוק מקנאה! מה זה המתחים האלו בתדרים האלו?!

לדעתי נפלת על מעבד מדהים פשוט, OCer מעולה, אני מחזיק אצבעות ומקווה שתגיע גם ל4GHZ :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי את עיני על הדבר הבא המיוצר ע"י חברת MIPS כאפשרות לקרר את ה MOSFETS

הבלוק הנ"ל מיועד לסדרת IP35 של ABIT

MCH144.jpeg

הבעיתיות היא שהבלוק הנ"ל משתמש ב G1/4" fittings ואני משתמש במערכת שלי ב 2\1 ואני מניח שזה יוריד מאוד את הזרימה ב LOOP שלי.

אפשרות נוספת לטווח הרחוק יותר היא להוסיף עוד LOOP יעודי של G1/4" fittings ל NB ו MOSFTES בלבד...אבל זה יצריך עוד משאבה ורדיאטור ומודינג רציני נוסף לקופסא היעודית שבניתי. :-\

ו OW.....שני ליבות נגעו ב 60 מעלות ב CORETEMP - אולי הגיע הזמן להעלות את המתח למאוררים ליותר מ 6V. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יסרבל, כן, אבל האם אתה מזיז את המחשב בד"כ?

הסיבה שפירקתי את קרור המים היא הסירבול שנגרם בשל העברת המחשב...

מה שאני שוקל זה להתחיל להשתמש במערכת שלי של KOOLANCE ... זה דורש ממני לייצר הגבהה למעלה ועל זה להלביש את הDROP IN KIT אבל אני לא יודע אם המשאבה והרדיאטור יהיו יותר טובים מהTUNIQ ... מה אתה אומר? (אני מודע לזה שאני נדחף, מצטער מראש!).

http://www.koolance.com/shop/product_info.php?cPath=28_48&products_id=215

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת לדעתי לא כדאי.

כדאי לקרוא את זה:

http://www.anandtech.com/casecoolingpsus/showdoc.aspx?i=3097

אני אישית לא מזיז את המחשב שלי... :lol: הוא כבד מדי עם 4 דיסקים + רדיאטור + משאבה + כל מיני תוספות.

פעם הפרויקט שלי היה בגלריה...מזמן...אבל הוא נעלם. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו ימים ;D

אני מכיר את הכתבה הזו, קראתי אותה כבר, בגלל זה אני תוהה מה לעשות . האמת שבDQ6 שאקבל שבוע הבא לא תהיה לי בעיה עם קרור הצ'יפסט והMOSFET ונשאר רק המעבד , שהטוניק דואג לו ממש יפה...

הרשה לי רק לציין שוב את העובדה שהOC שלך מדהים יחסית למתחים (מה שבעצם עושה את זה עוד יותר מדהים), אני עדיין ירוק מקנאה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ה DQ6 בהחלט KICKSASS! :smile1:

בכל מקרה נישמח לראות תוצאות לכשיגיע.

ואני תמיד אומר לעשות הכל בסבלנות לבדוק יציבות ולנטר טמ"פ....במקום ישר לקפוץ...כך תוכל לשמור על מתחים מינימלים.

כשהרכבתי את המערכת בהתחלה ללא OC עשיתי בדיקת מאמץ על סטוק וטמ"פ המעבד קפצה לי ל 60 -70 הייתי בשוק.

ואז כיביתי מייד את המחשב והתחלתי לשבור את הראש....איך יתכן סטוק+מים+טמפ כאלו לאחר מריחת מישחה קפדנית.

ואז גליתי ששכחתי להוריד את ציפוי המגן על תחתית בלוק המים. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד, אבל עם מים ומתחים נוכחיים שכאלה, אין שום סיבה שלא תגיע רחוק בהרבה. 3.5 זה תוצאה לקירור אוויר :).

אני אגב מאמין שעדיף לך לארגן מאוורר (חלש ושקט יספיק) ולאלתר אותו כך שיזרוק אוויר על המוספטים. יותר זול ופרקטי מאשר לשים על האיזור בלוק.

לגבי ה-Vdrop, הוא לא מוגדר כבעייה אלא אפילו כהמלצה. בסופו של דבר מספיק להוריד את התנגדותו של נגד אחד בטור כדי לפתור את ה'בעיה', וזה לא משהו שנשגב מיצרני הלוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותאר לך שזה לאחר שפרקתי את בלוק המים לבדוק אותו...לפני שהכנסתי אותו למערכת. :iamstupid:

אני אגב מאמין שעדיף לך לארגן מאוורר (חלש ושקט יספיק) ולאלתר אותו כך שיזרוק אוויר על המוספטים. יותר זול ופרקטי מאשר לשים על האיזור בלוק.

יש כבר מאורר 80 מ"מ ישירות מעל המוספטים.

עוד מעט שעתיים PRIMING אז אחרי זה אני אנסה להעלות עוד.

וכן אני "צבי צב" באוברקלוק לוקח הכל לאט ובודק כל שלב לעומק.....

לא מחפש SCREENSHOT אלה משהו ל 24\7.

[br]פורסם בתאריך: 4.10.2007 בשעה 11:26:17

להגיע ל 3.6 נאלצתי שוב להעלות את המתח למעבד ל 1.4225 בביוס.

ABIT EQ מראה 1.31 ו CPUZ מראה 1.312.

PWM טיפס בצורה מטורפת עד 94 מעלות! (במשך בדיקת FFT של 8K) וירד ל 86 אח"כ.

זה הגבול שלי עד שאמצא יעיל יוצר ל MOSFETS. (אנסה לפרק את הקירור מעל ה MOSFETS ולהרכיב אותם בשלב מאוחר יותר)

טמ"פ מעבד: 62,62,58,58 יציב.

לא נגעתי ביתר המתחים.

screenshot005qe5.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...