רק לי WD5000KS מתים בקצב או שיש לזה תקדים? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק לי WD5000KS מתים בקצב או שיש לזה תקדים?

biodome

Recommended Posts

אין שום בעיה כללית עם תמיד יש אנשים שהיו להם בעיות ספיציפיות ולכן זורקים על החברה כולה. אצלי לדוגמא עברו עשרות (אם לא מאות)

WD ובאופן כללי לא היתה לי בעיית אמינות (אני יכול לחשוב כרגע על 2 הרדדיסקים שחזרו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^

אתה עובד בחנות מחשבים?

על השני דיסקים קשיחים שחזרו אתה צריך להוסיף עוד כמה עשרות שאנשים לא טרחו "להחזיר" מסיבות שונות (נגמר אחריות, הדיסק נפתח לצורך שחזור והאחריות בוטלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את הסטטיסטיקה.כל אחד והמזל שלו.זה לא מעיד על הכלל.אצלי עברו 5 דיסקים של ואף אחד עוד לא התפגר!אצל חבריי הקרובים כ10 וגם אין תקלות.האם זה אומר שהWD שתקנה יהיה תקין?אי אפשר לדעת :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבקר משלושת החברות הבולטות: (נסיון של שנים :smile1:)

WD = זולים במחיר ואיכות הבנייה, באופן כללי יש להם בעיות של קצרים עצמיים פתאומיים. (RAPTOR רמה אחרת)

SEAGATE = במגמת היתקדמות ברמת הכוננים קשיחים, אין לי טענות עליהם.

MAXTOR = לדעתי הכי טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב גם אם אני עושה RMA אני כבר צריך לקנות כונן נוסף עכשיו.

מה הייתם עושים, קונים AAKS ב-570 ש"ח מחנות שאתם מכירים ולא יעשו לכם בעיות גם אם הוא ימות.

או קונים Samsung HD501LJ ב-630 ש"ח מחנות לא כזו מוכרת אבל עדיין קרובה לבית.

מבחינת הסמסונג, אם נקח את הלקוחות של newegg כמדד:

http://www.newegg.com/Product/ProductReview.aspx?Item=N82E16822152052

מתוך 592 ביקורות, מעל ל-60 מהם מתלוננים על בעיות וכוננים שמתו, מצד שני 460 מהם משבחים אותו.

בינתיים ה-AAKS שנשאר לי נראה מתפקד כמו שצריך, אולי כדאי שאני אבדוק בו סקטורים.

אני לא נוגע ב- מאז שהיה לי איזה כונן SATA שלהם שהיה מרעיש בצורה יוצאת דופן וזה הטריף אותי. לא כזה מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכיר חנות מוכרת שמחזיקה אותם? אני לא..

ובכל מקרה זה לא מה שהפריע לי, מוכרת או לא, אלא אם אני מכיר את הבעלים או לא. כל עוד אתה מכיר לא יעשו לך בעיות לא משנה מה.

אני גם יכול לקנות בחנות יחסית מוכרת ואחרי זה לרדוף אחרי האחריות.

זה גם צריך להיות במחיר משתלם שזה יהיה שווה.. מעל ה-650 ש"ח זה כבר לא ממש יהיה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת את סמסונג - הדיסקים קשיחים הכי שקטים.

אין צורך להתקע בעבר, ה-WD5000KS הוא כונן מצויין ולמעשה הוא ה-500GB השקט ביותר, ואפילו ה-Samsung HD400LJ שיצא אחריו מצליח רק להשתוות אליו ולא ממש לעקוף אותו:

From a noise perspective, the Spinpoint T only has one real competitor: The Caviar SE16. Neither drive clearly has the upper hand, and a choice between the two is likely to come down to the kind of noise that bothers you personally. Heavy users who want to avoid seek noise will probably prefer the , but the large chunk of users whose drives spend most of their time in idle may prefer the smoother idle noise of the Spinpoint T.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד כשעולה בעיית האמינות בדיסקים של אני נהנה להשוויץ בדיסק שלי 8) (כמובן שהתמונה מעכשיו)

זה מחשב שעובד 24/7 ומשמש כראוטר.

באותו עניין, אצלי בבית יש רק ועד היום לא היו איתם בעיות. פעם נרכש Quantum אחד ודווקא הוא זה שנשרף.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...