למה אני לא עובר את ה-160 FSB? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אני לא עובר את ה-160 FSB?

nivster

Recommended Posts

עשיתי היום , והוצאתי את כל הכרטיסים חוץ מכרטיס המסך. הצלחתי לעבור את ה-161, והגעתי ל-163 יציב, עם וולטאז' של 1.7 (לפני שהוצאתי את הכרטיסים המחשב בכלל לא עלה בוולטאז' של 1.7). ברגע שהחזרתי את כרטיסי הרשת (3Com 10/100), המחשב לא עלה, ושוב הסכים לעלות רק בוולטאז' של 1.675 ו-FSB של 161.

נראה לי שהבעיה היא בגלל ה-PCI, האם יש אפשרות לנעול את ה-PCI בלוח שלי? מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע אתה לא יכול לנעול את הPCI בלוח שיש לך . אם אתה כל כך רוצה תקנה לוח חדש.

תבדוק את מה שSHIBBY אמר מכיוון שבבאס 166 המהירות PCI ן AGP מתאפסת לרגילה כמו שהיא ב 133 אז זה אמור לעלות לפיות ככה זה בלוחות KT333 וKT400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אתה לא יכול לנעול את הPCI בלוח שיש לך . אם אתה כל כך רוצה תקנה לוח חדש.

תבדוק את מה שSHIBBY אמר מכיוון שבבאס 166 המהירות PCI ן AGP מתאפסת לרגילה כמו שהיא ב 133 אז זה אמור לעלות לפיות ככה זה בלוחות KT333 וKT400.

וגם בלוח הזה !!!!!!!!!!

כשהעלתי ל166MHZ אצלי היה רשום בסנדרה שהPCI נמצא ב33MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שחשבתי מפני שאין תמיכה ל KT266A או בלי A ב 166 באס רשמי ככה שעדכון ביוס לא עוזר אין מה לעשות אם אתה רוצה להגיע רחוק יותר קנה לוח חדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד איזה יש לך 2100 או יותר...?

תוסיף מתח לזכרונות הגאמפר נמצא לייד הAGP בצד שמאל.

תנסה לעלות מתח למעבד ל 1.725V

או שתוריד את תזמוני הזכרונות..

אני דיי בטוח שזה לא הזכרונות זה פשוט כל הכרטיסים שלו לא עומדים ב תדר הגבוהה של הPCI הוא אמר שהוא הוציא כרטיסים ועשה POST למרות שהיו בעיות אבל בכל זאת הצליח פשוט הלוח לא עומד בזה זה מה שאני חושב זה לוח דיי ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הכרטיס הגביל אותי מאוד בOC, אבל כשהעלתי מעל 166MHZ הכל היסתדר.

הלוח תומך בבאס של 166MHZ ותומך עד מעבד של 2800+

תנסה לעלות כמו שעשיתי ל166 ותגיד מה היו התוצאות, אל תפחד הביוס בכל זאת מאפס את הגדרות המעבד אם אין POST..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי מתח לזכרונות, והוצאתי את כל הכרטיסים חוץ מהכרטיס מסך, ניסיתי 166, וזה עבד. בעזרת ניסוי וטעיה הגעתי למסקנה שכרטיסי הרשת עושים לי בעיות (שניהם 3Com יחסית חדשים). אין דרך לנעול את ה-PCI בלוח שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי (לגירסה 1011) עוד לפני ה-OC. אבל אין אופציה כזו או שקוראים לה בביוס בשם שאני לא מקשר בינו לבין נעילת PCI.

יש איפשהו "מדריך למשתמש" לביוס שלי או לביוס בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...