למה אני לא עובר את ה-160 FSB? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אני לא עובר את ה-160 FSB?

nivster

Recommended Posts

אם אני מנסה לעבור את ה-161 FSB, המחשב לא עולה, אבל ב-160 הוא יציב (שעתיים ב-PRIME95 ו-3 לופים ב-3DM2001SE).

הוולטא'ז הוא 1.675.

איפה יכולה להיות הבעיה? (ראו מפרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא חושב שזה יעבוד SHIBBY מכיוון שהלוח שלו זה KT266 והם לא תומכים באופן רשמי במעבדי AXP עם באס 333 ככה שעדכון ביוס לא מאפס את התדר של AGP/PCI כשמכוונים לבאס של 166.

תקן אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי את הביוס לגירסא 1011, לפני העדכון הוא לא זיהה את ה-CPU כ- AXP2100 אלא כ- "Athlon 1733 Mhz processor".

כמו כן לפני העדכון היתה לי בביוס אופצי של מכפלות מ-4 עד 13, ועכשיו יש לי 13-20.

בוולטז' של 1.675 ו-160/40 FSB זה עובד יופי, אבל ב-162/41 המחשב לא עולה. ניסיתי להעלות וולטאז' ל-1.7 ואז יש תופעה שהמחשב עולה, אבל אם מנסים להיכנס לביוס הוא נתקע בכניסה לביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל חברה של ביוס זה שונה תבדוק בספר של הלוח.

ותבדוק איפה שאתה משנה את ה VCORE של המעבד אם אין אופציה שנקראת DRAM או משהו שכולל את המילה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שזה יעבוד SHIBBY מכיוון שהלוח שלו זה KT266 והם לא תומכים באופן רשמי במעבדי AXP עם באס 333 ככה שעדכון ביוס לא מאפס את התדר של AGP/PCI כשמכוונים לבאס של 166.

תקן אותי אם אני טועה.

הלוח כן תומך במהירות הזאת (תמיכה עד מעבד 2800).

תןלמעבד עוד קצת מתח ותראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי בביוס, ולא מצאתי וולטאז' לזכרונות, אלא רק אופציה לשנות את היחס ביניהם לבאס (133:100 או 133:133 או אוטומטי).

יש לי גם אופציה בשם load performance או משהו כזה, שאם אני מדליק אותה המחשב לא עולה, ולא משנה באיזה FSB.

יש לי אופציה לשנות מכפלה, אבל אני לא יודע אם המעבד נעול או לא, והאם יש טעם לשחק עם המכפלה (x13 כרגע)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שזה בגלל הטמפ' (למרות שהטמפ' גבולית), כי לא נראה לי הגיוני שב-161 FSB הוא מסכים לעלות בטמפרטורה X, וב-162 הוא לא מסכים לעלות בגלל (בערך) אותה טמפרטורה X....לא?

ההבדל המשמעותי היחיד בין 162 ו-161 שאני רואה הוא שב-162 ה-PCI עובר לבאס של 41 במקום 40 ב-161. ולכן הגעתי למסקנה שזה אולי קשור לאחד מכרטיסי ה-PCI שלי.

במפרט שלי, יש איזה רעיון איזה כרטיס עושה לי בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...