עריכה: התקנת XP על RAID 5 המוגדר בלוח אם *עדיין לא מצליחה* - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עריכה: התקנת XP על RAID 5 המוגדר בלוח אם *עדיין לא מצליחה*

ha

Recommended Posts

"אם כבר זה ככה תבדוק טוב טוב שכל הדיסקים שלך יושבים על הבקר RAID שבו הגדרת את הLogical Drive."

מה זאת אומרת? ולהזכירך, PQmagic מזהה את ומצליח לפרמט אותו כך שאני מניח שהגדרת וזיהוי כונן ה Raid ע"י התוכנה מצליחים.

חוץ מזה, רציתי לדעת במה עדיף להשתמש כדי ליישם 5 Raid. ב RAID של או בזה של JMicron המופיעים בביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Intel רוב הסיכויים שיעבוד יותר טוב, מנסיון JMicron איום עם , אצלי הוא בכלל לא רוצה לזהות הרדיסקים שמחוברים אליו עם משתמשים בדרייברים שלהם בלעדיהם עם הדרייבר הדיפולטי זה עובד אבל אין לי פונקציות של RAID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נשבר לי. אחרי שחרשתי את הרשת גיליתי כי התקנת על RAID 5 אמורה להיות התקנה רגילה וללא בעיות.

סביר להניח כי הבעייה היא בלוח עצמו או בדגם הספציפי שלו אז דיברתי עם "נועה" ואחזיר להם את הלוח לבדיקה אחרי החגים.

טוב, קיבלתי את הלוח בחזרה אחרי עידכון ביוס מ"נועה" ועדיין ההמערכת אינה עובדת ואיני יכול להתקין את ה על RAID 5

עזרה בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התרד :

1. האם כל הדיסקים זהים בחברה+דגם+נפח ?

2. האם לאחר שיצרת ARRAY , בתחילת התקנת מע' ההפעלה לחצת F6 וטענת את הדרייבר של בקר הRAID שאליו חיברת את הדיסקים ?

הדיסקים לא חייבים להיות זהים לא בחברה ולא בנפח, הם פשוט יעבדו על המכנה המשותף הנמוך ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק בהגדרות של הRAID אם הכל תקין.

תתקין את ובהתחלת ההתקנה יש ללחוץ על F6 כשרשום לך. ולהכניס דיסקט שמכינים (FLOPPY) מהדריברים של הבקר RAID. אמור להיות על הדיסק של הלוח אם זה בקר מובנה.

ואז הוא יזהה את ההתקן של הבקר ולאחר שאישרת את התקנת הבקר. הוא יראה לך את הכונן ככונן אחד אלא אם כן הוא מפוצל למחיצות או שיש כונן מחוץ לRAID.

יש אצלי RAID5 על 4 כוננים וזה עובד סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התרד :

1. האם כל הדיסקים זהים בחברה+דגם+נפח ?

2. האם לאחר שיצרת ARRAY , בתחילת התקנת מע' ההפעלה לחצת F6 וטענת את הדרייבר של בקר הRAID שאליו חיברת את הדיסקים ?

1. הדיסקים הם: 2 של WD ו 1 של . הדגמים של WD דומים אך לא זהים, כל הדיסקים הם SATA 200GB, ה WD הם 1 SATA וה הוא 2 SATA.

2. כן. ויותר מזה, לאחר שלא הצלחתי עם הדרייבר של דיסק ההתקנה וקיבלתי את הלוח בחזרה אחרי עידכון ביוס מ"נועה", ניסיתי עם הדרייבר של (לפי ההוראות שקיבלתי מ"נועה", בטענה שאצלהם הכל עובד ללא בעיות עם דרייבר זה...) וזה עדיין לא עובד.

תרשו לי לפרט:

1. המחשב מזהה את בקר/דיסק ה-RAID בביוס של ה RAID Controler

2. בביוס אני רואה את הדיסקים כדיסק אחד של 400.

3. ה PQmagic מזהה את הדיסק של ה 400 ומצליח לפרמט אותו(!).

... וה- WinXP נתקל בתקלה שמשמעותה היא "תקלת דיסק לא מזוהה" בזמן ההתקנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...