עריכה: התקנת XP על RAID 5 המוגדר בלוח אם *עדיין לא מצליחה* - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עריכה: התקנת XP על RAID 5 המוגדר בלוח אם *עדיין לא מצליחה*

ha

Recommended Posts

אני מצליח להתקין אבל ה XP כל פעם משתגע ונותן את התקלה הלא ברורה שמשמעותה היא "אזושהי תקלת חומרה בלתי מזוהה בדיסק/מחשב/איפשהו..."

בעצם, אני לא ממש מצליח להתקין , לאחר שההתקנה ניגמרה מופיעה הודעת שגיאה ומודיעה כי לא נמצא הדיסק איתחול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי Win XP SP2 על RAID 0 בלוח IP35 Pro ההתקנה הצליחה והמחשב עבד. הוספתי את הדיסק השלישי והמרתי את RAID 0 ל RAID 5 ואז כאשר התחלתי להתקין את ה Win XP ואחרי שטענתי את הדרייברים של ה RAID הופיעה לי ההודעה הבאה:

STOP: c0000221 unknown hard error \systemroot\system32\ntdll.dll

חיפוש בגוגל העלה שהודעת השגיאה נובעת מכך שדיסק ההתקנה לא מצליח לכתוב לדיסקים הקשיחים ואחת מהסיבות היא תקלת חומרה או תקלת זיהוי.

ואת התקלה הזאת לא הצלחתי לפתור.

להבדיל, הצלחתי (כמעט) להתקין , ההתקנה עוברת חלק, ה RAID 5 מזוהה וכל הקבצים נרשמים לדיסקים. אלא, לאחר שההתקנה ניגמרת והמחשב מאתחל, מופיעה הודעת שגיאה ומודיעה כי לא נמצא הדיסק ממנו ה אמורה לעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שהמרת RAID 0 לRAID 5

איך ביצעת זאת בדיוק?

אני אומר לפרמט מחדש ולהתקין WINDOWS על הRAID 5 נקי

המרתי את ה RAID בביוס וניסיתי להתקין XP

אנסה לפרמט מחדש (בעזרת PQmagick) ואז אנסה שוב להתקין XP.

יש תוכנה היכולה לבדוק את תקינות ה RAID ללא צורך בהתקנת Windows?

מה ההבדל בין ה RAID של לזה של JMicron המופיעים בביוס?

דרך אגב, אני מפרמט מחדש בעזרת PQmagick את ה RAID 5 (3*200GB) ואחרי שעתיים הגעתי ל 60% ! זה תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נשבר לי. אחרי שחרשתי את הרשת גיליתי כי התקנת על RAID 5 אמורה להיות התקנה רגילה וללא בעיות.

סביר להניח כי הבעייה היא בלוח עצמו או בדגם הספציפי שלו אז דיברתי עם "נועה" ואחזיר להם את הלוח לבדיקה אחרי החגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר להגדרת סוג RAID יצרת בכלל array והוספת אליו דיסקים בBIOS של הבקר עצמו?

בboot של המחשב מעבר לBIOS של הלוח, אמורה להיות לך גישה לתוכנה של הבקר בד"כ ע"י ctrl+i או ctrl+s.

תחכה להודעה בPOST של הבקר RAID שבוא הוא מציג את הדיסקים הקשיחים שלך ותבדוק איפה נכנסים להגדרות שלו.

תצתרך לייצור array להוסיף אליו דיסקים לעשות להם Initialize ובכך לייצר את הכונן הלוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, עשיתי זאת. לאחר הגדרת ה RAID בביוס לחצתי ctrl+I ויצרתי את כונן ה 5 RAID החדש.

PQmagic מזהה את הכונן ומצליח לפרמט אותו.

WinXP לא מזהה אותו כנראה ו-Vista מצליחה להטען עליו אבל לאחר סיום ההתקנה מופיעה הודעת שגיאה מוזרה בה מצוינים הדיסקים ב RAID ונאמר שלא נמצא דיסק מסויים(?)

חוץ מזה, אשאל שוב: יש תוכנה היכולה לבדוק את תקינות ה RAID ללא צורך בהתקנת Windows? מה ההבדל בין ה RAID של לזה של JMicron המופיעים בביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...