שלום אני אתן לכם מפרט של המחשב שאני רוצה תננושיפורים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני אתן לכם מפרט של המחשב שאני רוצה תננושיפורים

chenzig

Recommended Posts

תראו אני לא מבין גדול בOC אבל אני יודע מתי צריך לתת למישהו תפיחה על השכם כל הכבוד נייק על זה שלא הורדת את רמת הפורום לרמה של ido

אני, שלא כמוך, אשמור על רמת הדיון ולא אקרא לך בשמות מיותרים. אני אגש ישר ולעניין.

לעומת ido

"לך לשירותים ותחמם לי את הכיסא יא צעיר!"

אין מה להשוות שוב כל הכבוד לך נייק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סלח לי, עידו, אבל מה אתה רוצה כאן? PC2700 או PC3200? אתה חושב שאני לא יודע ש2700 היו יכולים להוות לצוואר בקבוק וימנעו את הבאס הגבוה? אני הכנתי לו מפרט לOC. מפרט שהגיע לתקציב המאקסימלי שלו ויוציא את מלוא הביצועים, בעיקרון, תחת OC. להבטיח שהוא לא יגיע לבאס הזה אתה לא יכול, מהסיבה שאם לא מנסים לא יודע- ואנחנו לא מתייאשים כאן ולא הולכים על התקציב, כי אני הבאתי לו סטפינגים לצ'יפים מסוימים ולליבות. סטפינגים אשר יעזרו לו להעביר OC כבד יותר.

אם לא הבנת מה אני מנסה לומר, עידו, אז בקיצור, אתה מדבר שטויות. ממש בולשיט.

תסלח לי, אבל זה נכתב בטון מאוד מזלזל, וגם, אם כל הכבוד, תשובה די שטותית.

אני מסכים עם המפרט שלו כמעט לחלוטין, יש לי משהו מאוד דומה בבית, אבל! הוא לא ענה לשאלה שנשאלה, ואף אמר לא מעט שטויות.

אז תתחילו להירגע פה.

בקשר למפרט שננתי, הוא נותן, ביחס למחירו, פחות או יותר את אותו הערך במפרט שאתה נתת, רק עולה פחות, עם זאת, אתה גם מקבל כרטיס קול טיפה פחות יותר, כרטיס של רילטק (לעומת ציפ מבוסס 3קום,נוידיה שבנפורס2), ויכולת להגיע לבאס מקסימלי נמוך יותר. זה הכל.

בעקרון הוא מפרט יותר חלש, אך אפשר להגיע איתו לתוצאות לא הרבה פחות טובות (ושוב, גם איתו אפשר להגיע 1466@2200).

השאלה במה הוא מעוניין.

בקשר ל VDD מוד, מה הסיכוי שהוא יעשה ? אתה עשית ? למה שהוא יסכן את הלוח שלו יעשה ? הוא עושה רושם כמישהו שבקושי מבין באוברקלקינג, אחרת הוא בכלל לא היה שואל איזה מפרט כדאי לו לקחת..

אז טיפה תחשוב לפני שאתה מתחיל עם הטון המזלזל שלך. וגם מי שמגבה אותך פה. אתם רק מורידים את הרמה המקצועית של הפורמים, וחבל. כבר נהרסו פה לא מעט פורמים של חומרה בארץ כך ;D לא חבל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסרונות שבKT400 שזלזלת בהן, הן חסרונות חשובות. אבל אתה יודע מה? נרד מהן. הפרשי הביצועים שבין הלוחות, הם בלי קשר לפיצ'רים הנוספים לצ'יפסטים, בלי קשר אליהם הביצועים של הnForce2 טובים יותר משל הKT400. בקשר לכרטיס רשת, עד כמה שאני יודע, ל-8RDA+ ישנו צ'יפ- כרטיס רשת של Realtek גם כן. (Realtek RTL8201 PHY)

בעיקרון, אתה צודק, שהפרש המחירים לא שווה את תוספת הביצועים, אבל אתה לא יכול לפסול את האפשרות של הבן-אדם לOC. לך תדע אם מישהו יעשה לו את מוד הVDD, או שעוד שנה הוא יעשה בעצמו. בעיקרון, זה מאוד נדיר שאנשים עושים זאת ובמיוחד בארץ, אבל מבחינה הגיונית אתה לא יכול לפסול את האופציה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...