שלום אני אתן לכם מפרט של המחשב שאני רוצה תננושיפורים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני אתן לכם מפרט של המחשב שאני רוצה תננושיפורים

chenzig

Recommended Posts

1) ההודעה השלישית שלו באשכול זה מראה על שהוא שוקל ועד לחלוטין מתכוון לבצע OC.

2) לא אמרתי שלא תכננת, chenzig, אלא שאמרתי מה שחשבתי. מצטער, אבל אתה נשמע כך. אין מה לעשות.

3) לא דיברתי בפרטי עם chenzig. אבל שוב, הAXP1700+ עם ליבת הJIUHB הוא בתהליך יצור של 0.13 מיקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1) מהו המפרט שבחרת מן השניים שהבאתי לך? לציין שהראשון פחות טוב לOC.

2) קירור? תלוי בתקציב שלך. בן-אדם, אל תשגע אותי. תגיד לי מהו התקציב הכולל שלך בשביל השלשה-הקדושה, מארז ו-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאמר לי שהשרות שהם נותנים לא הכי בשמיים מ PCHARDWARE יש לי ניסיון ההבדל הוא קטן אז אני אקנה משם פשוט חשבתי אולי אתה מחנויות אחרות

ותגיד הלוח אם שהבאת לי זה 2 כן?

ולמה לא לקחת GIGAYBYTE KT400 מה ההבדל בין שניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל8RDA+ כרטיס קול טוב יותר, כרטיס טוב יותר, 6כניסות PCI על-פני 5 שב8K9AI, פוטנציאל גדול יותר לאוברקלוק (250MHz FSB), לד מאבחן על הלוח ו.. אחרון חביב, Firewire. קראתי במפרט של ה8K9AI שהמכפלה שלו ניתנת לשינוי בביוס, משהו לא היה כתוב זאת במפרט של ה8RDA+. משמע- ה8RDA+ לא מאפשר לשנות את המכפלה בביוס. בביוס שמקבלים על הלוח לפחות.

עריכה- מעבר לכל אלו, הוא גם מציג ביצועים טובים יותר. כל הקשקושים למעלה יכולים לשבת על כל צי'פסט, אבל לא הביצועים עצמם של הלוח. בכל אופן שכחתי את הפיצ'ר היחודי ללוחות מבוססי nForce2, משהו שאין ל8K9AI ויש ל-8RDA+. טכנולוגיית הDualDDR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס, בהנחה שהוא לא מתכוון לעשות "רצחני", טכנית אין טעם שישקיע בנפורס2 על פני ה KT400.

דבר ראשון, לבאס של 250, הוא לא יגיע, אני מבטיח לך.

בקשר לזכרונות, בהנחה שהוא לוקח 2700, שישכח בעקרון מבאס של ~200 FSB, מה שאומר שחבל לקחת נפורס2 (נעילת מכפלה, אשר מאפשר באס גבוהה כזה) ולכן יכול להסתפק ב KT400, וגם להגיע למהירויות ה 2200 מגה"צ (פשוט עם באס ~180 שזה מספיק גבוה).

אמנם בדואל לנפורס2 יש כרטיס קול יותר טוב (הרבה יותר טוב מהאונברוד הרגיל), פיירוויר הוא טיפה מהיר יותר (ממש אחוזים בודדים, אפילו עם דואר דידיאר...), בהנחה שרוצים לבנות מערכת תקציבית, ההפרש פשוט לא משתלם פה.

לכן בחום אפשר להמליץ על ה KT400 של אפוקס !

(בכל זאת מדובר על 250 שקל הבדל, שהם כ 30 אחוז ממחיר הלוח, שזה די הרבה! ואל תשכח עוד 100 שקל לזכרונות בהנחה שהוא יקח 3200 בשביל לנצל את זה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Epox 8RDA+ A3 (750nis)

AXP1700+ JIUHB (400nis)

Winbond 256 3200 (350nis)

C6825 + HEC300 (250nis)

Thermalright AX-7 (150nis)

ThermalTake SF2 (100nis)

סלח לי, עידו, אבל מה אתה רוצה כאן? PC2700 או PC3200? אתה חושב שאני לא יודע ש2700 היו יכולים להוות לצוואר בקבוק וימנעו את הבאס הגבוה? אני הכנתי לו מפרט לOC. מפרט שהגיע לתקציב המאקסימלי שלו ויוציא את מלוא הביצועים, בעיקרון, תחת OC. להבטיח שהוא לא יגיע לבאס הזה אתה לא יכול, מהסיבה שאם לא מנסים לא יודע- ואנחנו לא מתייאשים כאן ולא הולכים על התקציב, כי אני הבאתי לו סטפינגים לצ'יפים מסוימים ולליבות. סטפינגים אשר יעזרו לו להעביר OC כבד יותר.

אם לא הבנת מה אני מנסה לומר, עידו, אז בקיצור, אתה מדבר שטויות. ממש בולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך רואים שאתה ילד קטן, תתבגר!

עד שהציוד לא ביד שלו, לא הבאת לו כלום!

למשל מאיפה לך איזה זכרונות וינבונד הוא יקבל ? _כולם_ טובים לאוברקלוקינג ? יש כאלה שיותר ויש כאלה שפחות..

ובקשר ללוח, צריך VDD מוד עצבני בשביל להגיע ל 250, וגם זה לא הכי יציב.

ואם אתה חושב עדיין שהוא יגיע ל 250, אתה חי באשליות (יש פה אולי שניים או שלשה - מכל משתמשי הפורמים פה שבאמת יעיזו לעשות את ה VDD הזה ויצליחו להגיע ל 250)

הוא בטח יעשה את ה ~205 FSB, כמו כל מי שיש לו את הלוח הזה וזכרונות בסדר.

ואל תלמד אותי על .

לך לשירותים ותחמם לי את הכיסא יא צעיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, שלא כמוך, אשמור על רמת הדיון ולא אקרא לך בשמות מיותרים. אני אגש ישר ולעניין.

אכן, לא ניתן לדעת אילו צ'יפים יהיו בזכרונות שלו, אבל עדיף להביא לו טובים ולקוות לטוב. עם אותה נקודה, אתה לא יכול להחליט שהוא לא יבצע את המוד בלוח. אתה פשוט לא יכול לומר דבר שכזה. מבחינה עקרונית, אתה יכול להסביר לו את הדבר ולהציג זאת בפניו כך שהוא יסכים ויגיד שהוא לא מעוניין, אבל אתה פשוט לא יכול לפסול את האופציה הזו. אם היא קיימת, אז ניתן ובאבו-אבואה שניתן להמליץ עליה.

בן-אדם מבקש מפרט לOC. בקיצור, אם לסכם את הדברים שלך, אתה אומר לו לקחת רכיבים פשוטים אשר לא טמון בהם פוטנציאל לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...