תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0 - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0

Mr Gadget

Recommended Posts

וואי בנאדם אני מה זה מבין אותך.. חח איזה זין זה כשזה קורה.. בד"כ בווי-נט כשהדף מתרענן אחרי הודעה של חצי שעת כתיבה. אבל שטויות רק מילים, עוד שנה לא יהיה חשוב לך אם אמרת אותן או לא אז אין טעם לקחת את זה כ"כ קשה. החדר שלך נראה אחלה, מלא פוטנציאל. הנישה בקיר ממש יפה. השולחן עבודה לא משהו. אם היית יכול להזיז את המגירות מהאמצע לצד, ואת הספריה להעיף בכלל או לשים במקומה משו אחר... כנ"ל לגבי המיטה, והסדינים :P את כל הפיצ'פקעס על השולחן תחביא במגירות, דיסקים דפים וכל מיני כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפטרון,

תודה עבור התגובה היחידה עד כה, אם היית יכול לפרט יותר היה בסדר, אבל אני אנסה ליישם מה שאמרת.

פעם החדר שלי היה מה זה מסודר אחי, אתה לא יודע עד כמה. עד שנכנסתי לתקופה שאתה לאט לאט שם דברים על השידה, שם פה , שם שם ואין לך כח לאסוף ולסדר. אתה אומר לעצמך "נסדר אח"כ, שום דבר לא יקרה" ואז שאתה רואה מלא מלא עבודה אין לי כח בכלל ואז זה נשאר ככה. נשאר ככה--> עד שאתה מקבל את השוונג לסדר אותו.

בקשר לאל-פסק - אתה צודק, אחרי כמה ימים אתה גם שוכח מיזה ואומר "מה זה חשוב הכמה מילים האלו, גם ככה זה נשכח" אבל לאותו רגע זה חשוב ואף פעם, אבל אף פעם לא יצא לך אותו ניסוח/מילים כמו בפעם הקודמת תמיד זה יהיה שונה. ולפעמים כמו שלשום היה לי מידע במסמך שלא שמרתי והכל אבד (ולמזלי וגם לא למזלי, הצלחתי לזכור רק מעט דברים שהיו בין החשובים).

תמיד אני אומר לעצמי "יש הפסקות חשמל פעם ב... זה לא נורא, ולא צריך להשקיע 500/400 שקלים על אל-פסק כדי שיגן עליי פעמים בודדות בשנה. אם כבר על מחשב אז נשקיע בעכבר/מקלדת/רכיבים".

מה שגם, לרוב אני מגבה הכל לפני שאני הולך לישון אז אין בעיה בדרך כלל מלבד הקריז שאני מקבל שאני רואה את המחשב כבוי לאחר שהשארתי אותו דלוק.

בנוסף לסיבות האלו, לא קניתי אל-פסק עד עכשיו משתי סיבות נוספות עיקריות:

א) כמו שאתה רואה, אני לא אוהב להכניס לחדר שלי הרבה זבל וחפצים, אני אוהב אותו ריק כמה שיותר עם הדברים שצריך בלבד.

ב) כסף - כדי לקנות אחד כזה צריך כסף, ואני מעדיף להשקיע אותו על דברים אחרים או לחסוך ולקנות משהו טוב יותר.

אבל בגלל ההפסקות חשמל האלו, וכדי להקדים תרופה למכה שתיהיה [ולצמצם כמה שפחות את התקפי העצבים ומטר הקללות] (חורף - יותר הפסקות חשמל) אני בטוח בקניית אל-פסק רק אני צריך עזרה בבחירת דגם וכמה כסף להשקיע.

*אגב מה המצב אצלך? לך יש אל-פסק? או שגם אתה אומר לעצמך "יהיה טוב פעם הבאה"?

בקשר לחדר:

הנישה אני מניח שהתכוונת ל"כוך" (ל"חור" בריק)

השולחן עבודה לאיזה אתה מתכוון? יש לי 2(+1 אפשר להגיד) כמו ששמת לב, שמאלי - עמדת מחשב, מרכזי - הייתה והעפתי אותה כי אין לי פה כבלים והיא הייתה מחוברת רק למחשב והיא הפריעה לי בעין לאחר כמה ימים (כמו שאמרתי אני לא אוהב הרבה זבל בחדר), והעמדה הימנית - לשבת,לקרוא,עבודות וכו' [מה שאני עושה לעיתים מאוד רחוקות ולכן העמדה שם מלאה בשטויות]

לגבי המגירות - אפשר לנתק אותם, ליצור בסיס חדש. אבל אז מה? מה זה יעזור לי בידיוק ?

לגבי הספריה - אפשר להעיף אותה וזה יתן ירענן ויגוון את החדר לגמריי. השאלה מה אני עושה עם כל החפצים שמונחים עליה ובתוך המדפים הסגורים ? בעיה אחי.

לגבי המיטה - כרגע אין כסף למיטה, והיא דווקא אחלה מבחינתי. אבל אני שוקל להחליף אותה עוד כמה חודשים למיטה וחצי/זוגית [מה אתה ממליץ? אני בכיוון של וחצי]

ולגבי הסדר - נעשה את זה (נקווה עוד היום, כי יש לי לפעמים זמנים שאני עצלן 'למופת'), ונעלה כשהחדר יראה שונה קצת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת אתה מעדיף את החדר שלך כמה שיותר ריק אז אתה לא צריך מיטה זוגית ולא מיטה וחצי זה סתם רהיט שיתפוס לך חצי חדר וסתם אתה עדיין חי לבד מה אתה צריך מיטה זוגית?

אם אתה כבר רוצה להחליף מיטה אז תקנה מיטת יחיד חדשה אל פסק נראה לי כמו בזבוז רציני של כסף אבל זה תלוי בעיסוקים שלך במחשב

המחשב שלי נכבה אולי פעם אחת בשנה בגלל הפסקות חשמל כל השאר בגלל התקנת עידכונים של המחשב תקלות שאז מופיע מסך כחול וכו' שהמחשב עושה ריסטרט ואל פסק ל יכול לעזור נגד זה חוץ מזה אהבתי את מאוד את החדר שלך הוא מרווח נקי ומסודר וגם הרהיטים יפים הצבע מתאים לחדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר, כמו שאמרתי קודם זה יהיה עוד כמה חודשים ואם כן אני שוקל לכיוון המיטה וחצי - אבל נראה עד אז מה יהיה. מיטה זוגית באמת תתפוס לי משהו כמו חצי חדר (אגב, יפה שהערכת רק מתמונות שאפילו לא מחוברות את גודל החדר).

אל פסק גם לטעמי נראה בזבוז כסף ולא חשוב (וגם תופס נפח בחדר) תמיד אני אומר את זה אחרי שאין הפסקות חשמל תקופה (אחרי שאני שוכח מהמקרה), אבל שיש הפסקת חשמל אני מקבל קריז והדבר הראשון שאני אומר לעצמי אחרי זה "למה אין לי אל פסק". אז אני פחות או יותר בדילמה. מצאתי 2 דגמים של אל פסק וכנראה אני אלך על הזול מבינהם שעולה 335 ואת ההפרש - כ250 שקלים בין הדגם המתקדם לפחות (זה שעולה 335) אני אחסוך/אשקיע במשהו אחר. אבל אני עדיין לא סגור. אני אתקשר לחברה ADVICE יום ראשון ואשאל אותם מס' שאלות שיעזרו לי להחליט. קח בחשבון שהמחשב יכול להישרף מהפסקת הספק חשמל (נכון..עד שזה לא קורה לך אתה לא תאמין ואתה תמיד תגיד "שטויות". אבל שיקרה לך אתה תגיד "למה לא למדתי מטעויות של אחרים". ככה זה בכל דבר.)

בקשר לחדר, תודה. תמיד כיף לשמוע מילים טובות.

כמו שאמרתי לפטרון אני רק אסדר את הבלאגן על השידה ואעלה כמה בודדות לאחר הסידור.

לא צילמתי לכם את הקיר ש"מחבר" בין השידה למיטה ואת החלק העליון של השידה ובגלל זה גם רואים שזה לא יפה וחתוך, אבל שאעלה את התמונה המלאה נראה מה תגידו.

(אגב המדף שעליו מונחים העכבר,המקלדת,השלט של המערכת סטריאו והפלאפון היה עם פאנל כחול ככה שזה יוצא יותר יפה. אבל אחרי תקופה מסויימת נמאס לי ממנו והעפתי אותו. בשביל התמונה הבאה אחזיר אותו)

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדר חמוד. הריצוף יפה.

מה שהייתי עושה זה מעיף את כל הצעצועים האלו ואת התמונות רכבים מהקירות, מסדר את כל הבלאגן מתחת למערכת סטריאו ומוריד את שקע החשמל לריצפה/מצמיד עם בורג לשידה ואם יש כסף קונה מקלדת ומסך חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צבעת את המשקוף בכחול?

אני הייתי משאיר את הרכבים, ממש יפה, אני בעצמי מתכוון בימים הקרובים לתלות פוסטר (אולי 4 פעמים יותר גדול מהפוסטרים שלך) של קאדילק על הקיר, יש שם קאדילקים מכל השנים.

אתה יכול לשלוח לינק איך פוסטר כזה נראה כמה הוא עולה? ואיפה אפשר להשיג פוסטר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר, כמו שאמרתי קודם זה יהיה עוד כמה חודשים ואם כן אני שוקל לכיוון המיטה וחצי - אבל נראה עד אז מה יהיה. מיטה זוגית באמת תתפוס לי משהו כמו חצי חדר (אגב, יפה שהערכת רק מתמונות שאפילו לא מחוברות את גודל החדר).

אל פסק גם לטעמי נראה בזבוז כסף ולא חשוב (וגם תופס נפח בחדר) תמיד אני אומר את זה אחרי שאין הפסקות חשמל תקופה (אחרי שאני שוכח מהמקרה), אבל שיש הפסקת חשמל אני מקבל קריז והדבר הראשון שאני אומר לעצמי אחרי זה "למה אין לי אל פסק". אז אני פחות או יותר בדילמה. מצאתי 2 דגמים של אל פסק וכנראה אני אלך על הזול מבינהם שעולה 335 ואת ההפרש - כ250 שקלים בין הדגם המתקדם לפחות (זה שעולה 335) אני אחסוך/אשקיע במשהו אחר. אבל אני עדיין לא סגור. אני אתקשר לחברה ADVICE יום ראשון ואשאל אותם מס' שאלות שיעזרו לי להחליט. קח בחשבון שהמחשב יכול להישרף מהפסקת הספק חשמל (נכון..עד שזה לא קורה לך אתה לא תאמין ואתה תמיד תגיד "שטויות". אבל שיקרה לך אתה תגיד "למה לא למדתי מטעויות של אחרים". ככה זה בכל דבר.)

בקשר לחדר, תודה. תמיד כיף לשמוע מילים טובות.

כמו שאמרתי לפטרון אני רק אסדר את הבלאגן על השידה ואעלה כמה בודדות לאחר הסידור.

לא צילמתי לכם את הקיר ש"מחבר" בין השידה למיטה ואת החלק העליון של השידה ובגלל זה גם רואים שזה לא יפה וחתוך, אבל שאעלה את התמונה המלאה נראה מה תגידו.

(אגב המדף שעליו מונחים העכבר,המקלדת,השלט של המערכת סטריאו והפלאפון היה עם פאנל כחול ככה שזה יוצא יותר יפה. אבל אחרי תקופה מסויימת נמאס לי ממנו והעפתי אותו. בשביל התמונה הבאה אחזיר אותו)

חג שמח.

חדר מאוד נחמד, אוסף מרשים של מודלי מכוניות.

הבן אדם חולה מכוניות אני רואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכוניות אצלו החזירו אותי לקטע, נברתי בתוך מקומות נסתרים בחדר שלי ומצאתי שני פוסטרים של משאיות ענקיות (eighteen wheeler) ואני הולך לתלות אותם בקרוב. יש לי עוד פוסטר של חברת צמיגים (Hero Tires) ואני הולך לתלות גם את זה.

עכשיו מה זה נכנסתי לקטע של הפוסטרים (בעיקר כי הקירות שלי נורא ריקים), אני אלך בקרוב לחנויות הפנינג ואקנה איזה כמות פוסטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדר חמוד. הריצוף יפה.

מה שהייתי עושה זה מעיף את כל הצעצועים האלו ואת התמונות רכבים מהקירות, מסדר את כל הבלאגן מתחת למערכת סטריאו ומוריד את שקע החשמל לריצפה/מצמיד עם בורג לשידה ואם יש כסף קונה מקלדת ומסך חדשים.

למה שאני יעשה את זה?

המסך של AG-NEOVO F-15 ממש סבבה וכבר התרגלתי לצבעים הרכים שלו, לא בא לי לעבור למסך אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...