תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0 - עמוד 99 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0

Mr Gadget

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יראה לכם לפני ואחרי :hat: אתמול קיבלתי את המסך החדש שהוא סמסונג t220, הרמקולים זה altec lansing vs2421, המקלדת היא Comfort Curve Keyboard 2000, העכבר זה משהו ב20 שקל. המחשב נראה דרעק, אבל הרגע שיחקתי gta4 ברזולוציה הטבעית של המסך ככה שזה מספיק :jump:

לפני:

95609320nf3.jpg

אחרי:

91350365kv6.jpg

ואם כבר אני מעלה של החדר, אם אני יעיף את הטלוויזיה ויחבר את הממיר באיזהשהיא צורה למסך החדש, יהיה נוח? זה נמוך כזה.. יש למישהו נסיון עם כזה סידור?

96217316iq2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא זה מסודר אחלה, אמנם המארז לא הכי יפה , אבל כל עוד הוא בתוך המקום המיועד לו זה לא כזה מפריע.

אם הוא יעביר אותו למעלה זה סתם יהיה לו צפוף.. עכשיו זה נראה ממש נוח, שולחן נקי לגמרי רק עם הדברים ההכרחיים..

בקרוב אקנה את המדפים לרמקולים (לא, עוד לא קניתי אותם :x) וגם לי יהיה משהו כזה :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה שידרוג, שינה את כל הלוק.

לפני שאתה מוותר על הטלויזיה הייתי שם איזה סרט רגיל במסך ומנסה לראות את זה מהמיטה, מכוון שזה פאנל TN אתה צריך לבדוק שהזוויות צפיה שלך מהמקומות שאתה בדר"כ רואה נראים מספיק טוב (לא בגונים מוזרים או כהה מידי וכו'...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלאסה אחי... אני אהבתי... פשוט קל יעיל ונקי.

רק מתאים שם מיטה וחצי/מיטה זוגית במקום המיטה שיש לך וחדר לפנים. :xyxthumbs:

דרך אגב, מה עשית עם המסך הישן?

וואי לא שמתי לב שיש תגובות, חשבתי שזה ישלח לי אימייל חח

את המסך הישן זרקתי לאח שלי, היה לו עדיין CRT, גם את המערכת הוא קיבל במקום הAIWA המגעילה שהייתה לו שמה, בקיצור הוא מרוויח מכל השדרוגים שלי :screwy:

דרך אגב כמה שאלטק לנסינג האלה נראים קטנים ולא מקצועיים במיוחד, שומעים פי אלף יותר טוב מהמערכת שהייתה לי.

בקשר למארז באמת צריך להחליף אותו כי אין בו מקום לכלום והכרטיס מסך מתחמם לי בגלל זה, אבל לא נורא (משום מה גם הוא שואב אבק בכמיות מסחריות, לפני נקיון המעבד הגיע ל70 מעלות חופשי, עכשיו הוא לא עובר את ה40!!!)

ושמעתי בעצתכם וסידרתי את המכוניות כמו פעם רק הכל על מדף אחד. באמת נראה יותר טוב..

בקשר לטלוויזיה, היא ממש זבל ברמה עולמית (פיליפס, כל הזמן היא חורקת ומצפצפת והתמונה בורחת בקצוות ואי אפשר להחליש שישמעו חלש בלילה, זה או חזק או חזק מאוד), אז הייתי מת לחבר את המסך מחשב לממיר, אבל בדקתי ואם אני שוכב במיתה עם הרגליים לא ישרות זה מסתיר את כל המסך..

אולי באמת אם אני יקנה מיטה וחצי עם כרית כזאת שעולה למעלה זה יפתור את כל הבעיות וגם יראה הרבה יותר טוב :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יושב די רחוק מהמסך (אי אפשר לתקוע את האף לתוך מסך 24"), ודי גבוה... זה לא הכי נוח, אבל זה הפתרון היחיד שמצאתי.

זה לא נוח בעיקר בגלל שזה משבש את כל האקוסטיקה בחדר, יוצא שהסאב עומד מאחורי השידה.. :-\

היה לי פעם כסא גבוה מאלומיניום כזה כמו בבארים, מעניין לאן הוא נעלם... דווקא היה מתאים פה בשביל העכבר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...