תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0 - עמוד 64 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0

Mr Gadget

Recommended Posts

1.אם זה היה שולחן העבודה של אבא שלי, משהו שאולי הייתי מסתכל עליו בערגה ואומר "אבא, אתה מפחיד, אני רוצה שתעוף מהבית". :screwy:

2. היה לי מוזר והצצתי בסטטיסטיקות:

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=profile;u=2516;sa=showPosts

בהתחשב בזה שזו ההודעה התשיעית שלך היום כאשר הקודמות היו לפני 3 שנים אני רואה שאתה טרול שהקפיאו בזמן והפשרת עכשיו בשביל לבוא ולהסתלבט. כבר הספקת לגרום לנעילת הנושא הראשון שפתחת אז תן כבוד כשאתה מדבר. זה שאתה בוגר יחידת עילית של חיל תקשוב לא אומר שאם הבאת את המעבדה הביתה אתה רמבו. הבנת את זה קרמבו ?

אם זה לא היה עובר על חוקי הפורום הייתי אומר לך שאתה זבל אז אני אגיד לך בפרטי תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוב האיטלקי- להבא אם יש לך הערות בנושאים כאלו ואחרים, אתה מוזמן לשלוח ה"פ לאחר מאחראי הפורום.

אין צורך לשלוח הודעות כאלה על גבי הפורום.

מספיק עם הספאם לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים,

אין ספק שסביבות העבודה שלכם נחמדות. רואים שאתם גדלים, מפתחים צרכים משלכם. לחלקכם יש מיטה זוגית בחדר, המראה כוונה ברורה לחלוק את זמנכם עם חבר (או חברה, אך זה נשמע לי פחות סביר). עם זאת, הייתי רוצה להסב את תשומת ליבכם למשהו קצת שונה. קצת אחר. משהו שאולי תוכלו להסתכל עליו בערגה, ולהגיד "אבא, אני רוצה גם".

ילדים, זה שהמסך שלכם מלבני ומיוצר על ידי לא אומר שצריך להציגו בראש חוצות. אתם מבינים, הוא פשוט קטן מדי.

ואולי העכבר שלכם נראה מרשים ויש לו אורות, אבל בינינו, מה זה עכבר לבני אנוש? אם השכנה יכולה להשתמש בזה, זה פשוט לא טוב מספיק.

וכבלים, חסרים כבלים.

בואו ואראה לכם איך זה נעשה.

1. מילא היית כותב מתון ומוסיף סמיילי הייתי מבין שאולי זה בציניות. אבל כשאתה יורד ולועג אגב כך זה כבר מעליב.

2. מה זה השטות הזאת בפרטי ? תלמד להתנהג ואז תדבר על "ילדים":

אתה זבל

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...