תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0 - עמוד 59 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0

Mr Gadget

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אני יודע שהחוטים מבולגנים אבל אין לי כוח לסדר אותם

אפשר להדק את החוטים לשולחן מלמטה , ותעשה לעצמך טובה , תקמם את הסאב למטה על הרצפה גם לי הסאב היה על השולחן ואתה לא מרגיש את האפקט שלו בכלל בצורה כזו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שכתבתי בבוקר, אני באמצע שיפוץ כללי לחדר, עמדת המחשב כמעט מוכנה, אז תחכו להפתעות נוספות בעתיד הקרוב ;)

הקונספט הוא שעמדת המחשב "עומדת באוויר", עכשיו רואים את רוב הכבלים בחוץ (זה מציק בעין אני יודע..) , בסופו של דבר לא יראו את הכבלים בכלל, חוץ מכבל חשמל ורשת שיהיו צמודים לקיר ובקושי יהיה ניתן להבחין בהם..

איך זה מתבצע? פלטת עץ איכותית יושבת על שני מוטות שמוברגים לקיר, מה שיוצר מעין "מדף" עמוק וחזק (יכול להחזיק כ50 קילו), המסך תלוי על הקיר, בסופו של דבר הכבלים יהיו מחוברים למתלה מיוחד שישב עמוק מאחורי השולחן, כל זה ביחד ייצור את האשלייה שהמחשב עומד באוויר.

ללא הקדמה נוספת, התמונות:

33872022oz5.th.jpg

14259520ug7.th.jpg

54944142wx3.th.jpg

32308859cv8.th.jpg

81669964wc4.th.jpg

31290649gq3.th.jpg

68391206nm2.th.jpg

מה אתם רואים?

- מארז Raidmax Sagitta 2

- ווסטי 19'

- R-20

- מקלדת Genius

- עכבר לניידים Labtec

- פלא' N76

* התמונות צולמו ע"י קנון 350D, הורדתי את האיכות דרך המחשב כדי לחסוך בנפח.

* שוב פעם אני אומר, העבודה עוד לא נגמרה, תתייחסו אל התמונות כ'טיזר' עד לתמונות הסופיות.

* יש לכם הערות \ טיפים \ שאלות? אל תתביישו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להדק את החוטים לשולחן מלמטה , ותעשה לעצמך טובה , תקמם את הסאב למטה על הרצפה גם לי הסאב היה על השולחן ואתה לא מרגיש את האפקט שלו בכלל בצורה כזו .

טוב הקשבתי לעצה שלך ועל הדרך כבר סידרתי את כל הכבלים שהיו מתחת לשולחן..תתעלמו מהחתולה שלי היא ממש אוהבת לישון שם..חחחח

352432065.JPG

עדיין רואים טיפה חוט אבל לזה כבר לא היה לי כוח

917521739.JPG

הנה הסאב ברצפה כמו שהמלצת...

934280849.JPG

ועוד תמונה סתם לכיף..חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הקשבתי לעצה שלך ועל הדרך כבר סידרתי את כל הכבלים שהיו מתחת לשולחן..תתעלמו מהחתולה שלי היא ממש אוהבת לישון שם..חחחח

352432065.JPG

חח איזה לא קשור החתולה שלך שם, זה נראה כמו משענת מפרווה לזרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איזה לא קשור החתולה שלך שם, זה נראה כמו משענת מפרווה לזרוע

חחח אמרתי להתעלם לא? אני בדרך כלל מזיז אותה הצידה אבל לא היה לי לב להעיר אותה כשהיא ישנה שם כבר כמה שעות

איזה חתולה חמודההההה

חח הייתי מת שהייתה לי פה איזה חתולה שוכבת לייד המחשב...

זה קטלני רצח חח

זה קטלני רצח עד שהיא מתחילה לפזר שערות לבנות על כל המשטחים השחורים..אהם מקלדת עכבר פד לעכבר וכו'...זה דיי מרגיז, במיוחד בתחילת החורף ותבחילת הקיץ כשהיא מחליפה פרווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...