תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0 - עמוד 52 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0

Mr Gadget

Recommended Posts

מה זה שאטל?

מה שזה לא יהייה זה ממש יפה....

תגגל shuttle xpc.

אחלה של חדר, אהבתי את המארז, איזה מארז זה?

אחלה פינה, תוריד את הסאב לרצפה

אחד shuttle שעבר מודים (תמונה מקורית שלו בלי מודים - http://eu.shuttle.com/archive/en/prod/xpc/600/ss51g.jpg)

ואחד Raidmax Sagitta 2.

Slax, איפה אתה גר? לפי המסך של WDE אני מנחש שזה לא בארץ...

השאטל חביב, למרות שאני לא רואה את היתרון של זה למחשב שולחני (מעבר לעיצוב).

היי, יש לו westi :P גם אני רוצה :P

חח.. אני גר בארץ ויש לי ווסטי זה נכון :hat:

ובקשר לשאטל, השאטל שלי ספציפית מיושן מאוד, אבל בטח שלא הייתי מתנגד לקבל שאטל מהחדשים, הם לא יורדים מהביצועים של מחשבים אחרים והכי חשוב - הם נראים מצויין, ועל זה אף אחד לא יכול להתווכח. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

19 אינץ', קניתי אותו בזמנו (לפני שנתיים..) בסביבות ה1200 בחנות שכונתית שבמקרה קיבלה אותו, לאחר מכן ראיתי שמכרו אותו בכל האתרים של המכרזים, ואני חושב שעדיין יש את הדף מוצר שלו בזאפ - אני יבדוק ויערוך.

אני קניתי אותו ישר בגלל השם (ובגלל שלכולם בHARD יש את החברה הזאת :P) אני מאמין שאתה מחפש לקנות כזה מאותם סיבות בדיוק.

אבל עדיין - פאנל TN, לא להיט אבל מצד שני לא רע בכלל.

ד"א אם שמתם לב המסך תלוי על הקיר, מתלה מיוחד בבנייה עצמית (כי הווסטי לא יכול להיתלות בעזרת מתקן..) ghetto mod אמיתי חח, שכלל לנסר בברוטליות את המעמד של המסך ואיתו רבע מהפלסטיקה מאחורה.

אם מישהו רוצה אני יעלה (אחרי הקדמה כזאת מושקעת מי לא ירצה לראות תמונות?).

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד של הסט של לוג'יטק, אחד G7, ואחד שקיבלתי עם הטאבלט, ואני אוהב את השימוש בכולם אז השארתי אותם (וגם שלחוץ מכמה אנשים ספציפיים אנלא נותן לאפחד לגעת בG7 ><)

והמקרר לא רועש בשיט, לא שומעים אותו פועל בכלל, הCM690 עם 3 מאווררים פועלים יותר רועש ממנו, וגם אם כל ה6 מאווררים פועלים הוא עדיין לא כזה רועש..

דגם אין לי מושג, יש עליו מקדימה תבליט שרשום עליו Lenco, אין לי מושג מה הדגם הספציפי הזה, רק שנראה לי שהוא טיפה ישן כי שקיבלתי אותו היה עליו בצד של הדלת סוגר מתכת כזה למקרה שרוצים לשים מנעול עליו, אבל הורדנו את זה..

מקרר שקט בקיצור, סביר להניח שתשמע אותו פועל רק אם תכבה את המחשב ותסגור את החלונות והדלת של החדר..

עריכה: נראה לי שזה זה

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=491803#

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Logitech Cordless Set Ex100

ואסף, כל הכבוד על הסידור,

מה שאני אוהב בתמונות שלך זה האבולוציה, מהשולחן העלוב והמסך המסכן שהיה לך בהתחלה, שדרגת את המסך, את השולחן, עוד שולחן, עוד שולחן, עוד מסך... כל פעם רק נראה יותר ויותר מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסף- מקווה שככה יראה השולחן שלי שנעבור דירה...

לממיר כנראה נעשה איזה מדף למטה.

נעשה עוד מדף שיהיה פינת הטענה(פלאפונים נגנים)

נסדר את הרמקולים טוב טוב(ויפה יפה, כנראה על הקיר)

ונדאג לסט בלוטות'

אגב אפשר לשאול מה המידות של השולחן? כי זה נראה לי המידות המושלמות בשבילי...

בעיקר רוחב ועומק אני צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...