משפטי חוכמה(פילוסופים ) כל אחד מוזמן לשתף - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משפטי חוכמה(פילוסופים ) כל אחד מוזמן לשתף

Internal

Recommended Posts

"לאנשים מתים אין ניצחון" (אוריפידס)

"כל ההכללות מסוכנות - אפילו זו"

"הכל מדברים על מזג האוויר, איך איש אינו עושה דבר בנידון" ;) (דדלי וורנר)

"כל מה שנבון כבר חשבו עליו. צריך רק שיחשבו עליו פעם נוספת" (גיטה)

"החשיבה היא שיחה בין הנשמה לעצמה, בנושא בו היא מעיינת" (אפלטון)

"כיס מלא עדיף מכיס ריק, בעיקר מסיבות פיננסיות" (וודי אלן)

"אדם עשיר חושב על העתיד, אדם עני חושב על ההווה" (פתגם סיני עתיק)

"Evertything will flow" שיר של Suede וחלק מהגישה הנכונה לחיים לדעתי

"Always look on the bright side of life" מונטי פייטון

והגיג אחד שלי (לא מסקנה לחיים אלא פילוסופיה):

לא ניתן להוכיח שמשהו הוא אינסופי, ולכן לא ניתן להוכיח שהאינסוף - כתכונה של אפילו דבר אחד - קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

"ישנם בחיים רגעים הזויים" (אני) - פשוט כי זה נכון אם תחשבו על זה, העיקר זה להיות מוכנים לכאלה רגעים, ולהגיב בהם נכון.

"ידידו הטוב ביותר של האדם - השוקו" (גם שלי) - עבדתי פעם באיזה עבודה פיזית קשה, והייתי צריך התרעננות דחוף, אז נכנסתי לאיזה קיוסק שהיה בסביבה, קניתי שקית כזאת של שוקו בשקל תשעים, וזה היה הדבר הכי טוב שטעמתי מאז שאמא שלי נתנה לי לטעום קרם ברולה...

עוד משפט טוב שנתקלתי בו: "show me a man who will jump out of an airplane, and ill show you a man who will fight" (רוזוולט)

הכוונה היא: "תראה לי אדם אמיץ, ואני אראה לך אדם קצת פחות אמיץ"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ישנם בחיים רגעים הזויים" (אני) - פשוט כי זה נכון אם תחשבו על זה, העיקר זה להיות מוכנים לכאלה רגעים, ולהגיב בהם נכון.

"ידידו הטוב ביותר של האדם - השוקו" (גם שלי) - עבדתי פעם באיזה עבודה פיזית קשה, והייתי צריך התרעננות דחוף, אז נכנסתי לאיזה קיוסק שהיה בסביבה, קניתי שקית כזאת של שוקו בשקל תשעים, וזה היה הדבר הכי טוב שטעמתי מאז שאמא שלי נתנה לי לטעום קרם ברולה...

עוד משפט טוב שנתקלתי בו: "show me a man who will jump out of an airplane, and ill show you a man who will fight" (רוזוולט)

הכוונה היא: "תראה לי אדם אמיץ, ואני אראה לך אדם קצת פחות אמיץ"

גמל איפה למדתה את האנגלית שלך? במצרים???? רוזוולט בכלל ההתכוון למשהו אחר....תראה לי אדם שיקפוץ ממטוס ואני יראה לך אדם שילחם(הכוונה לAIRBORN)

ובכלל commander Gen. James Gavin אמר את המשפט הזה לעודד את הצנחנים במלחמת העולם השנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר על הצנחנים האמריקאים אז עוד משפט שלהם :

"Don't do anything stupid? Who the hell is he talking to? A bunch of morons who volunteered to jump out of a perfectly good airplane. Can you get any more stupid that that?"

חחחח אך BOB פשוט סדרה גאונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...