משפטי חוכמה(פילוסופים ) כל אחד מוזמן לשתף - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משפטי חוכמה(פילוסופים ) כל אחד מוזמן לשתף

Internal

Recommended Posts

מתעניין במשפטי חוכמה שבאמת אפשר ללמוד המון מהם , שאתם המצאתם או של אנשים מעניינים שאמרו משפטים עם מסר [

אם יש לכם אתר כזה לא לפרסם בבקשה כי 80% זה משפטים מוזרים בלי הרבה טעם אז פשוט צטטו כמה וזהו

לכל משפט ישמח לשמוע הסברון קצר על מה בדיוק מסתתר מאחוריו

טוב אז אני יתחיל ויתן כמה משפטים יפים

*לפעמים עדיף להיפגע מאשר לחלום לנצח - המשפט אומר כשה רוצים משו ממש ממש ובסוף מוותרים בגלל פחד כל שהו מי להיפגע או שזה להזמין בת , להקים עסק, או אפילו לקנות מתנה בגלל פחד שלא יאהבו או כל דבר בעולם ,ואחרי זה תחשבו למה לא עשיתי ואם היתי מנסה אולי היה כך וכך ומעיק על הנפש במקום לנסות ולדעת שנייסיתי (אפילו אם לא הצלחתי עדיין יש את הגאווה )ולעיתים קרובות יש את השלווה אני כן יכול וזה בכלל לא ביג דיל

*החיים זה כמו לרכוב על אופניים כשה קל אז אתם בירידה אבל גם לירידה יש סוף - המשפט אומר אם לא תעשו כלום אם החיים ולא תזיזו את התחת כנראה שיהיה קל אבל החיים לא יתקדמו אלא יהיו בירידה מתמדת ובסוף תגיעו לתחתית של הכלום של הכלום אם תנסו לדווש למעלה נכון יהיה יותר קשה אך אתם מתקדמים ואתם בעליה בגלל המאמץ בחיים אין מתנות סתם אם לא תשקיעו לא תתקדמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

- "העולם לא יושמד מאלה שעושים רע, הוא יושמד מאלה המסתכלים מהצד ולא עושים דבר." אלברט איינשטיין

- "אני לא יודע באיזה ילחמו במלחמת העולם השלישית, אבל ברביעית ילחמו במקלות ובאבנים." אלברט איינשטיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אהבתי את המשפטים של איינשטיין אנשים משפטים עם חכומה שאפשר ליישם איך שהו ללמוד מי זה

לא כמו "גודל האכזבה כגודל הציפייה" כאילו ו?? המשפט נכון ויפה ומה אני אמור ללמוד ממנו??? לא לצפות יותר מידי כדי לא להתבאס ??

חח סמיילי ניראה לי התבלבלת... האיש הכי עשיר רוצה הכי הרבה ... הטבע האנושי לרצות בלי הפסקה יש לך הרבה ואתה רוצה עוד אם היום התקווה שלך למיליון אבל כשה תרוויח אותו כבר תירצה כפול....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם הייתי חייב להוסיף משהו של אלברט איינשטין על היהודים

היהדות הוכיחה שהאינטלקט הוא הנשק הטוב ביותר הקיים בהיסטוריה... מחובתנו, אנו היהודים להציע לעולם את ניסיוננו העצוב בן אלפי השנים, ותוך נאמנות למסורת המוסרית של אבותינו - להיות חיילים במאבק על השלום, שכם אחד עם הכוחות הנעלים ביותר בכל החוגים התרבותיים והדתיים

הינה עוד של אלברט איינשטין:

http://he.wikiquote.org/wiki/%D7%90%D7%9C%D7%91%D7%A8%D7%98_%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...