בלאגן בנוגע למעבר בין 012 לנטוויז'ן - נושא ה"חייגן" - עזרה בבקשה! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלאגן בנוגע למעבר בין 012 לנטוויז'ן - נושא ה"חייגן" - עזרה בבקשה!

yair23

Recommended Posts

שלום לכם .. היום התקשרה אליי אשת מכירות מאוד נחמדה של נטוויז'ן והציעה לי לעבור אליהם במחיר מאוד אטרקטיבי .. שאלתי אותה אם זה בלי חייגן והיא אמרה שזה בלי ..

סבבה אמרתי לה שהיא יכולה לנתק אותי מ012 ונרשמתי לנטוויז'ן .. אחרי יום שלם שאני מחכה ואין שום דבר חדש .. מהירות רגילה דרך IP של 012 ..

דיברתי עם נציג טכני של נטוויז'ן והוא אמר לי שאצלהם החיבור לאינטרנט זה רק דרך חייגן ..

עכשיו .. אני לא רוצה חייגן .. אני שונא חייגנים .. לפי ניסיון ומה שאני יודע .. חייגן פירושו חיבור יותר איטי ... ויותר ניתוקים ובעיות עם האינטרנט ..

זה נכון ?

בכל מקרה .. לנטוויז'ן באמת יש חיבור רק עם חייגן ? מה הבעיה לעשות חיבור ללא חייגן ?

אם אין להם ללא חייגן אני אבטל את הניתוק מ012 ואחזור אליהם .. למרות שהם לוקחים לי יחסית הרבה כסף ... ושהיחס שלהם ללקוחות פשוט מזעזע !!

מה אתם אומרים ? מה עדיף? עם חייגן או ללא חייגן?

תוכלו לפרט בבקשה?

תודה מראש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב שיעשה שחיפוש אני לב כתבתי פה מספיק בנושא...

לפי דעתי תנסה להביא מהם פיצוי על זה שהיא אמרה : "בלי".

חג שמח!

עשיתי ...

לא מצאתי יותר מדי בנושא ...

מבחינת מהירות עם חייגן וללא חייגן זה זהה ?

ובקשר לניתוקים ? לדוגמא אם אני עוזב את המחשב להרבה זמן .. הרי חייגן יכול להתנתק פתאום ואז לא יהיה פה מי שיתחבר מחדש וזה יפסיק הורדות וכו' ...

ואיזה מן פיצוי אני יכול לבקש בכלל ?

אגב עכשיו כביכול יש לי גם 012 וגם נטוויז'ן ... WIERD ..

עריכה:

הנה מכתב שכתבתי ושלחתי לנטוויז'ן:

שלום לכם, היום עברתי אליכם מ012 תחת טענה כי החיבור לאינטרנט המהיר בכבלים יהיה ללא חייגן ...

כעבור יום שלם מאז שהצטרפתי ועדיין לא חוברתי לאינטרנט על-ידכם וכמה שיחות עם אנשי מכירות ונציגי תמיכה טכנית נודע לי כי בנטוויז'ן אין כזה דבר חיבור ללא חייגן .. וכי החיבור הוא עם חייגן בלבד!

מאחר והובטח לי חיבור ללא חייגן, ואין אפשרות לקיים הבטחה זו, ומאחר ועדיין לא חוברתי לאינטרנט, אני מבקש שתנתקו אותי מכם וכי תבטלו את החיוב לכרטיס אשראי.

בתודה מראש,

יאיר

במקרה ותרצו לפנות אליי

טלפון:

ומכתב ששלחתי ל012:

שלום רב,

היום התקבל אליכם קובץ\פקס מידי נטוויז'ן בנוגע לניתוק חשבוני מכם.

אבקש מכם להתעלם מפקס זה. ולהשאיר את חשבוני אצלכם פעיל. (ואף ארצה לשדרג את חבילת הגלישה למהירות גבוהה יותר)

אם ברצונכם ליצור קשר עמי לשם וידוי מספר הטלפון שלי הינו:

תודה מראש,

יאיר

ומכתב לHOT:

שלום לכם, היום נטוויז'ן העבירו אותי אליהם מ012 ורציתי לבטל איתם את החיבור מאחר ועדיין לא חוברתי דרכם ומשום שהובטח לי חיבור ללא חייגן, למרות שהדבר אינו אפשרי אצלהם.

אני עדיין מחובר וחשבוני פעיל אצל 012 והייתי מעוניין לדעת אם יש לכם חלק בתהליך זה, בנוגע לעדכון הקובץ משתמש שלי במחשבים שלכם...

אם תוכלו לחזור אליי אני אודה לכם מאוד.

בנוסף, אני רוצה לציין כי הבסיס לכל המעבר הייתה ההבטחה כי החיבור שלי לאינטרנט המהיר בכבלים דרך נטוויז'ן יהיה ללא חייגן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקח 3 ימים לפחות לנתק חיבור ללא חייגן, שזה אמור להסביר למה אתה עדיין מחובר ב-012.

דרך-אגב לא נראה לי בכלל של-NETVISION יש זכות כלשהי לנתק אותך מ-012. המינימום, שימור לקוחות של 012 ינסה לשמר אותך.

בכל מקרה, חבל שנכנסת לבלאגן הזה רק בגלל הנציגה הנחמדה. אף פעם אל תסכים לכלום בפעם הראשונה שמישהו יוצר איתך קשר. תמיד תבדוק ותחזור אליהם בעצמך אם צריך.

כמו שכולם אמרו פה - NETVISION לא יכולים לעשות חיבור ללא חייגן. אין להם תשתית לזה בכלל. זה שהנציגה אמרה לך שזה בלי זה חמור מאוד - מדובר בהטעיה בשוגג או בזדון, ורק זה יהווה עילה להפסקת הקשר שלך איתם, גם אם מבחינתם אתה עם 1000 התחייבויות כבר.

לצורך העניין - גם אני מעדיף חיבור ללא חייגן. מנסיוני הוא יציב יותר, מה גם שתמיד אפשר לחבר חייגן מעליו.

בנוגע לבחירה בין 012 ל-NETVISION, אני בעד 012. בזמן האחרון הם התדרדרו במידה מה, אבל NETVISION תמיד היו ותמיד יהיו על הפנים.

מקווה שתצליח לצאת מהסיבוך בקלות ובמהירות.

תפיק מכך את הלקחים לפעם הבאה.

בהצלחה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקח 3 ימים לפחות לנתק חיבור ללא חייגן, שזה אמור להסביר למה אתה עדיין מחובר ב-012.

דרך-אגב לא נראה לי בכלל של-NETVISION יש זכות כלשהי לנתק אותך מ-012. המינימום, שימור לקוחות של 012 ינסה לשמר אותך.

בכל מקרה, חבל שנכנסת לבלאגן הזה רק בגלל הנציגה הנחמדה. אף פעם אל תסכים לכלום בפעם הראשונה שמישהו יוצר איתך קשר. תמיד תבדוק ותחזור אליהם בעצמך אם צריך.

כמו שכולם אמרו פה - NETVISION לא יכולים לעשות חיבור ללא חייגן. אין להם תשתית לזה בכלל. זה שהנציגה אמרה לך שזה בלי זה חמור מאוד - מדובר בהטעיה בשוגג או בזדון, ורק זה יהווה עילה להפסקת הקשר שלך איתם, גם אם מבחינתם אתה עם 1000 התחייבויות כבר.

לצורך העניין - גם אני מעדיף חיבור ללא חייגן. מנסיוני הוא יציב יותר, מה גם שתמיד אפשר לחבר חייגן מעליו.

בנוגע לבחירה בין 012 ל-NETVISION, אני בעד 012. בזמן האחרון הם התדרדרו במידה מה, אבל NETVISION תמיד היו ותמיד יהיו על הפנים.

מקווה שתצליח לצאת מהסיבוך בקלות ובמהירות.

תפיק מכך את הלקחים לפעם הבאה.

בהצלחה. :)

אני יודע .. :(

בחיים לא עשיתי כאלה שטויות ...

ואתמול בבוקר סתם הייתי עייף ובדיכאון ... :( אוף

בכל מקרה אני אנסה לבטל הכל כבר היום ..

תודה על התגובה :)

שמו אותי על המתנה כבר 10 דקות ... נבלות ..

הנציגת שירות לקוחות התחילה לבלבל לי את השכל שהיא ובדקה וכן אפשר ללא חייגן .. ורק צריך להגדיר משהו בSTART UP .. ואז התחלתי לכעוס ולריב איתה ..

ואז הפנו אותי למנהלת שאמרה לי שאם לקוחות שלהם אחרי שנה רוצים ללא חייגן הם נותנים להם אופציה כלשהי .. בלה בלה בלה ...

ועוד משהו על זה שהיא יכולה לקשר אותי לברק 013 בקשר לחיבור ללא חייגן ... ואחרי עוד כל מיני שטויות וכו' רצתה להחזיר אותי לנציג מכירות ..

לא לא לא.... לא תודה .. תנתקי אותי... תודה ושיהיה לך חג שמח ..

אני מניח שבשבוע הבא אני אבדוק את העניין שוב .... לראות אם כבר ניתקו אותי מנטוויז'ן ... אלוהים!! אני כל כך שונא את זה שכל אחד אומר לי משהו אחר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם בסוף השיחה קיבלת מהם הבטחה לניתוק. אם כן, הם לא יוכלו להתנער מזה. זה רק עניין של זמן. מקסימום תתקשר אליהם כמה פעמים ותציק.

אכן אמרו שינתקו אותי ושהם מצטערים על אי נעימות וכו' ..

קיצר .. עכשיו 012:

אני מתקשר אליהם ואומר שאני רוצה שיבטלו את הניתוק .. סבבה עד פה ?

אוקיי אני אומר לבחור שאני רוצה לשדרג את החבילה ל5 מגה .. הוא אמר שידבר איתי בשבוע הבא כי מצד המחלקה שמטפלת בשדרוגים לא נמצאת עד שבוע הבא...

בכל מקרה אחרי שעה מתקשרים מעוד ואומרים ששדרגו לי את החבילה ל5 מגה מאתמול.. כשנטוויז'ן ביקשו ..

אני מתקשר חזרה ל012 ואומר שאני רוצה לשדרג .. אומרים סבבה שדרגו לי ונראה כאילו הכל מסתדר ..

ממש לקראת סוף השיחה אני מוודא שזה ללא חייגן .. ואז הבחורה מ012 אומרת לי ש5 מגה זה רק עם חייגן ואין להם אופציה לעשות את זה ללא חייגן ...

טוב אז אני אומר לה שאני רוצה לחזור לבנדל של -012 שהייתי בו עד עכשיו של מהירות העלאה כפולה ו3 מגה הורדה .. ואז היא עושה לי שאם אני רוצה את המסלול הזה אני צריך לשלם תוספת של 21 ש"ח בשביל חיבור ללא חייגן ..

בשלב זה כבר איבדתי את הקור רוח שלי ורבתי איתה על זה שאני כבר בערך 6-7 עם 012 ושעד היום הייתי ללא חייגן ואני לא מתכוון לשלם אקסטרה על חיבור שכזה וגם לא מוכן להיות עם חייגן .. אחרי מריבה של כמה דקות ביקשתי את המנהל שלה .. נעלמה מהקו .. אני שומע ברקע אצלה כמה בנות מדברות וצוחקות .. ממש בדיחה מה שקורה שם .. ובינתיים אני מדבר עם הנציגה של שאיתי על הקו בוועידה ... בקיצר אחרי 5 דקות הבחורה מ012 חוזרת ואומרת שבמקרה חד פעמי קיבלתי אישור להיות ללא חייגן ללא תוספת של 21 ש"ח ... הייתם מאמינים על כזאת חוצפה ?!?!?!!?!?!?

כבר נתקלתם בכזה דבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, נתקלתי בזה בעבר. אמרתי להם שאם לא יתנו לי חיבור ללא חייגן - אני לא אהיה לקוח שלהם. נתנו.

אח"כ בכל זאת התנתקתי, כשהם התחילו להגביל P2P בטירוף לפני כמה חודשים.

וד"א זה שטויות שאין 5MB ללא חייגן. סתם שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, נתקלתי בזה בעבר. אמרתי להם שאם לא יתנו לי חיבור ללא חייגן - אני לא אהיה לקוח שלהם. נתנו.

אח"כ בכל זאת התנתקתי, כשהם התחילו להגביל P2P בטירוף לפני כמה חודשים.

וד"א זה שטויות שאין 5MB ללא חייגן. סתם שקר.

אמממ ... 012 מגבילים P2P ?

ויש אפשרות לעשות 5MB ללא חייגן ?

שומו שמיים ..

אין לי כוח לדבר איתם שוב ... לפחות לא בשבוע הקרוב .. נמאס לי להתעסק עם אנשים ... *מסתגר בחדר עם המחשב.. והמקרר*

כדאי בכלל לשדרג ל5 מגה ? (רק הקצב העלאה 64ק"ב שווה את זה)

אם אני מתקשר אליהם שוב ודורש 5 מגה ללא חייגן ללא תוספת תשלום אני אקבל את זה בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה כמה שבועות. תתקשר ותשאל על 5 מגה. אתה כבר ללא חייגן. הם לא יבטלו לך את זה.

אוקיי תודה :)

מה שכן .. רק חשבתי לשדרג ולנצל את זה בזמן שנותר לי עד שאני חוזר לאוניברסיטה :(

בזמן האוניברסיטה גם ככה לא יהיה לי זמן למה שאני עושה בדרך כלל :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...