ביקורת ראשונה ברשת על HD2900PRO - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה ברשת על HD2900PRO

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני צריך סיבות למה:

2900PRO עדיף על 8800GTS מבחינת:

מחיר.

ביצועים

מסך Dell2407WFP

ואוברקלוק.

וטכנולגיה

וסיבות למה 8800GTS עדיף על 2900PRO.

אותם קריטריונים.

שמע , מבחינת מחיר הפרו עדיף, אמורה להיות ירידת מחיר אחרי המכירה המוקדמת כרגע מחירו 1450 ש"ח נראה לי.

מבחינת ביצועים העניין מסובך כרגע הכרטיסים דומים בביצועים, וכאן לדעתי כמו אחרים שהפרו יהיה עדיף ולא בגלל היתרון הקטן יחסית שיש לו בבנצמארקים אלא שיש לו כמה תכונות שעשויות להיות "תכונות עתידיות" שיעזרו לו להיות בעל אורך חיים גדול יותר, יחסית כמובן(עולם כרטיסי המסך מתקדם ממש מהר זו החומרה שמתפתחת(מתקדמת) הכי מהר) מצד שני להסתמך על התכונות האלה זה סוג של הימור ובמילא אם אתה כבד אתה תשדרג את כרטיס המסך הכל כאן יחסי למי יהיה אורך חיים גדול יותר לי זה חשוב כי הבדל של 3 חודשים באורך החיים(שמשחק הוא שחיק) יכול לעזור ולתת לך יותר חופש פעולה בלתזמן את הקנייה הבאה שלך. אבל שוב אין לדעת.

באוברקלוקינג הפרו נראה לי יהיה טוב יותר - תוכל להגיע איתו בקלות למהירות סטוק של 2900xt שעולה 700 ש"ח יותר וככה תקבל אותו כי חוץ מתדרי העבודה הכרטיסים זהים -מה שמסביר גם את הקטע שהוא עדיף מבחינת מחיר.

מבחינת חשמל הgts טוב יותר.

הפרו רועש יותר - לכן כדאי לשקול מארזים שקטים איתו.

בקטע של , יש כאן באתר ביקורת מעולה על שני הכרטיסים ושם תוכל לקבל מושג על ההבדלים הטכנולוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי , קיבלתי , גבירותי ורבותי , 2900 PRO .....

2004238426608804451_th.jpg

2004264158979720034_th.jpg

2004277431896949583_th.jpg

רק 4 כרטיסים הגיעו לארץ , אני חייב לומר הכרטיס ענק מבחינת מימדים וכבד , בהשוואה ל 7900GT שיש לי , התקנה ובנצים רק בסוף שבוע , כרגע אני רחוק מהבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית מFOXPC?

לא PANDA ....קניתי ראשון בערב , דיברו איתי היום בבוקר , הכרטיס אצלם ....[br]פורסם בתאריך: 9.10.2007 בשעה 20:14:15

רק 4, אתה רציני ? :screwy:

לכל חנות רק אחד חחח :lol:

וכולם כבר תפוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - HD2900PRO נמכר ב:

TMS, FOXPC, PANDAS, PLONTER, ZIGZAG,GIBORNET, NOACOMP, SKYPC.

אלו הם 8 חנויות שונות והכרטיסים הם של חברות שונות: SAPPHIRE, GECUBE ו - .

אין מצב שיש/יהיו רק 4 כרטיסים בארץ.

(ואני אפילו לא הזכרתי את גרסת ה - 1GB של ...).

אתה בטח דיברת רק על החנות שממנה קנית.

וכותבים "תפוסים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס , אם יש באתר אזכור לכרטיס זה לא אומר שיש להם את זה במלאי אתה מוזמן להתקשר לכל חנות ולברר , אני לא אמרתי שלא יהיו עוד בעתיד , מה שכן אמרתי זה שלעכשיו , אין חוץ מ 4 ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...