ביקורת ראשונה ברשת על HD2900PRO - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה ברשת על HD2900PRO

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה לא שמתי לב שכתבת "מהפורום". כן, זה יכול להסביר את זה.

התוצאות כאן מאכזבות אותי כי עם המסך (2407wfp שיהיה לי עם המחשב החדש )8800gts או 2900xt לא יריצו טוב את המשחק ב1900*1200 ותתארו לעצמכם שבהמשך שהמשחקים הבאים שצריכים לצאת יגיעו עם אותם ביצועים...אכן אכן יש חיים קשים עם ה2407wfp ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום הפילטרים המוגזמים (16AA זה טירוף, מי מגדיר את זה ?) הייתי עולה ברזולוציה.

וזה לא אמור להיות קטן יותר כי זה לא משחק דו מימדי.

לא יודע במשחק הזה לא אהבתי את הרזולוציה הגבוהה יותר. יש משחקים שבהם זה נראה עדיף לטעמי WIC לא אחד מהם.

כל עוד זה לא פוגע בחווית המשחק אז אין לי בעיה לשים גם 32AA אם רק היו לי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע הבא אני קונה את המסך החדש (22" ) ועדיין אני לא יודע איזה כרטיס יהיה טוב לטווח הרחוק (שידרוג אחרון ל4 שנים הקרובות), נקווה שהPRO לא יאכזב הן מבחינת ביצועים והן מבחינת מחיר....

רגע, עוד שבועיים יוצא 8800GT שתיאורטית (בלי להתייחס לבאנצ'ים הלא כ"כ אמינים) אמור להתחרות בPRO, לא ? אני רוצה לראות ראש בראש מה שווה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - 8800GT חלש בבירור מה - HD2900PRO ואני לא רואה איך הוא יתחרה בו (תוספת הזיכרון לא משנה כלום, זה כמו להגיד ש - HD2900XT 1GB מתחרה ב - 8800GTX כשבפועל הם לא ממש קרובים בביצועים).

חוץ מזה ה - HD2900PRO כמו זה נראה לא יישאר איתנו זמן רב, בערך כמו הסיפור עם ה - X1800GTO2 512MB למי שזוכר (למרות שבמקרה הזה אנחנו מקבלים תמורה יותר טובה לכסף ופוטנציאל OC הרבה יותר טוב מאשר עם הכרטיס ההוא שמעטים בכלל קנו כי היה X1800XT 256MB באותו מחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

עוד ביקורת לטובת 2900PRO

http://www.hexus.net/content/item.php?item=10002

קצת באיחור, אבל לא נורא.

תודה בכל זאת.

בכל מקרה, ביקורות כרטיסי המסך של HEXUS הן לא ממש מועילות, בודקים מעט מאד משחקים וגם משחקים ישנים יחסית שלא גורמים לכרטיסים להתאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...