מישהו חש האטה ב 014 ? - עמוד 9 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו חש האטה ב 014 ?

omerha

Recommended Posts

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

22:27

Pinging kgames.de [62.140.23.30] with 32 bytes of data:

Reply from 62.140.23.30: bytes=32 time=307ms TTL=53

Reply from 62.140.23.30: bytes=32 time=306ms TTL=53

Reply from 62.140.23.30: bytes=32 time=313ms TTL=53

Reply from 62.140.23.30: bytes=32 time=318ms TTL=53

Ping statistics for 62.140.23.30:

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 306ms, Maximum = 318ms, Average = 311ms

והנה משהו מיום ראשון :

kgameszz6.jpg

שימו לב איפה זה נתקע ... עוד לפני היציאה לאירופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא רוצים לשנות את מה שיש לנו, אנחנו רוצים לקבל את מה שמגיע לנו.

לא יכול להיות שלמישהו יהיה של 2.5M/512K בבוקר ואחרי 1PM יהיה לו 1M/64K בשעות האלה כל משחק שנכנסים עובד חרא.

לי יש 1.5M/128K אני לא מבין מה אפשר להוריד :nixweiss: בשום מקום בעולם אין מהירות כזאתי דפוקה (1.5M הורדה עוד יש אבל 128K העלאה?)

מה שהכי מפריע לי זה שהייתי ב ACTCOM :pissed: ראו ש ACTCOM יותר טוב מהם אז הם קנו את ACTCOM, אתם לא יודעים איזה שירות היה להם, הייתה מזלזל אליהם הם היו עונים ישר! וגם היה להם עם HOT שהכל היה עולה 10 שקל פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא רוצים לשנות את מה שיש לנו, אנחנו רוצים לקבל את מה שמגיע לנו.

לא יכול להיות שלמישהו יהיה של 2.5M/512K בבוקר ואחרי 1PM יהיה לו 1M/64K בשעות האלה כל משחק שנכנסים עובד חרא.

לי יש 1.5M/128K אני לא מבין מה אפשר להוריד :nixweiss: בשום מקום בעולם אין מהירות כזאתי דפוקה (1.5M הורדה עוד יש אבל 128K העלאה?)

מה שהכי מפריע לי זה שהייתי ב ACTCOM :pissed: ראו ש ACTCOM יותר טוב מהם אז הם קנו את ACTCOM, אתם לא יודעים איזה שירות היה להם, הייתה מזלזל אליהם הם היו עונים ישר! וגם היה להם עם HOT שהכל היה עולה 10 שקל פחות.

איפה בדיוק קרה לך שאתה הופך לחבילה אחרת ממה שיש לך?.....

פינג לא מושפע ממהירות החיבור שלך......

אקטקום חברה גרועה מאוד זה שהים היו עונים לך מהר בטח כי היה להם אולי 20 אלף לקוחות.......

אקטקום הייתה מגבילה אותך במלא דברים ועל תגיד לי שלא כי יש לי קשר לאקטקום, טיפה יותר מלקוח.... בשביל להוריד ללא הגבלה הייתה צריך לשלם כסף נוסף כי אז הייתה בעצם תופס להם הרבה רוחב פס

בקיצור אתה ממש לא מבין אז על תזרוק שטויות

אתה זה מסוג האנשים שבטח מתקשרים לתמיכה בשביל להגיד שהאינטרנט לא זז ולא עובד ואז אומר שהחברה חרא ובעצם מגלה אחכ שהפיירוול שךה חסם לך את הגלישה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ילד, דבר יפה לאנשים ;)

אקטקום ממש לא גרועים! החברה הרצינית היחידה בארץ, היחידים שנתנו תמיכה טובה ב OSX ו , היחידים שהיו עונים מהר. בקשר לבעיות הורדה לא יודע מה אתה רוצה, מידי פעם כשהייתי מנצל 100% מרוחב הפס במשך הרבה זמן הם היו מנתקים והייתי צריך להתחבר מחדש, אבל זה יותר טוב מלגלוש כל היום עם חרא!

בבזק בשעות מסויימות אתה מקבל רק חלק ממה ששילמת עליו (בגלל זה תמיד הם אומרים עד מהירות X ולא במהירות X).

פינג כן מושפע ממהירות החיבור, במשחקים ככול שהמהירות הורדה/העלאה שלך גבוהה יותר ככה הפינג יציב יותר (בגלל העובדה שהתקשורת מהירה יותר).

הפעם האחרונה שצלצלתי לבזק הייתה ביום התחילו הבעיות של כולם פה. אני ממש לא מצלצל לתמיכה כל הזמן בגלל בעיות מהמחשב שלי, אבא שלי איש מחשבים והידע שלי רחב יחסית.

בקיצור יצאת מפגר :lol:

נ.ב.

תלמד לכתוב או תבדוק במילון אם אתה כותב נכון לפני שאתה מפרסם הודעה, הסיבה היחידה שהבנתי אותך זה כי אני גם כותב ככה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בדיוק קרה לך שאתה הופך לחבילה אחרת ממה שיש לך?.....

פינג לא מושפע ממהירות החיבור שלך......

אקטקום חברה גרועה מאוד זה שהים היו עונים לך מהר בטח כי היה להם אולי 20 אלף לקוחות.......

אקטקום הייתה מגבילה אותך במלא דברים ועל תגיד לי שלא כי יש לי קשר לאקטקום, טיפה יותר מלקוח.... בשביל להוריד ללא הגבלה הייתה צריך לשלם כסף נוסף כי אז הייתה בעצם תופס להם הרבה רוחב פס

בקיצור אתה ממש לא מבין אז על תזרוק שטויות

אתה זה מסוג האנשים שבטח מתקשרים לתמיכה בשביל להגיד שהאינטרנט לא זז ולא עובד ואז אומר שהחברה חרא ובעצם מגלה אחכ שהפיירוול שךה חסם לך את הגלישה.....

הוא היתכוון שהחבילה נישארת אותה חבילה, אבל המהירות יורדת למהירות החבילה שהוא ציין, זו סתם דוגמא אני מניח.

לי נגיד אני מוריד בלילה העל 747KB יציב, והפינגים שלי ממש נמוכים, ובבקרים ובערב וליפעמים בצהריים המהירות הורדה שלי יורדת לבערך בין 400 ל-500 יש מיקרים יורדת ל-300, וגם הפינגים שלי גבוהים גם בארץ וגם בחול בצורה יוצאת דופן, בכול מיקרה תסכים איתי שאתה צריך לקבל מה ששילמת עבורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...