מישהו חש האטה ב 014 ? - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו חש האטה ב 014 ?

omerha

Recommended Posts

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הסתדר חלקית.

נכנסתי לשחק BF2 והתחלתי עם פינג של 80-90 בשרת אירופאי.

במהלך המשחק הפינג התחיל לעלות עד שהגיע ל 200 והשרת זרק אותי.

נכנסתי שוב.

התחיל ב 100 והתחיל לעלות ולרדת ולעלות ולרדת עד שהגיע ל 180 והשרת זרק אותי.

מעצבן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוס אמק, זה התחיל אצל אחותי, ואתמול אצלי ב-015, אתמול הורדתי על 400KB ויש לי 6 מגה לעזאזל.

היום זה היסתדר חלקית ליפעמים נופל ל-600 ואחרי כמה דקות זה חוזר ל-747KB יציב.

ואתמול התחילו להיות לי פינגים של 500+ במשחקי רשת לחול.

היתקשרתי אמרו שאין בעיה אמרתי עם זה ממשיך לי אני מיתנתק מימכם ולא משלם לכם את החודש והוא עונה לי גם ככה אין הרבה אתרים שתומכים ב-500KB אז זה בסדר, אמרתי יש ועוד איך אתרים שתומכים במהירות המלאה של האינטרנט שלי הוא אמר טוב ופה ניגמרה השיחה ניתק לי בפנים.

בשעה בערך 6\7 בבוקר המהירות שלי הייתה תקינה.

היתקשרתי שנית לחברת האינטרנט ענה לי מישהו ואמר לי יכול להיות שיש לנו קצת עומס אבל בימים הקרובים זה ירד.

שונא את חברות האינטרנט בארץ שונא........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדמיין את עצמך בתור נציג שירות שדוחקים אותו לפינה והוא לא יודע מה לענות לך מפני שהוא לא יודע- ניתוק.

ככה זה בישראל. אין מה לעשות, למי תעבור? אין יותר טוב מהם, עצוב שהחברה הכי טובה בישראל גם לא מתפקדת כמו שצריך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

015 הכי טובים? הצחקת אותי, אוליי האינטרנט סבבה אבל עד פה אני משלם בערך 350 ש"ח כולל תשתית בישביל לקבל מסלול עיסקי עם IP קבוע כולל 6 מגה.

והם ככה מפשלים? אני יתנתק ועם זה ימשיך לי עד סוף החודש אני יתן הוראה לבנק שלא יקבלו שקל ויטבעו אותי מצידי אבל אני יגיד את שלי לא קיבלתי מה שהגיע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני מההתחלה דיברתי על 015, ולאחותי מן הסתם יש 014

עזוב את זה לרגע.

היתקשרתי לחברת האינטרנט שוב התחיל להיות לי מהירות נמוכה בין 600KB MAX לבין 300KB MIN

קיצר ענה לי נציג די נחמד, אמר לי באמת בעיה, אוליי משהו רץ ברקע וגוזל לך רוחב פס, אמרתי לו אין מצב הכול סגור וניסתי ב-2 מערכות הפעלה אחת מהם התקנה נקייה וגם במחשב אחר והמהירות עדיין איטית מהרגיל.

אמרתי לו אז תנסה אתה להיתחבר על היוזר שלי אצלך במחשב ותיבדוק עם יש עדיין את הבעיה, הוא היתחבר ואמר לי בן אדם יש פה בעיה חמורה אתה מקבל מהירות נמוכה פחות מה-5 מגה, מחר נציג בכיר יפנה אלייך.

יש להזכיר שגם במשחקים שאני מיתחבר לסרברים בחול אני מקבל בין 150 PING ל-500, שליפני 3 ימים הפינג שלי היה בין 90 ל-120 לשרתים ספציפיים שניכנסתי, לצורך העיניין אותם שרתים בשני הבדיקות, לכול השואלים סתם בדקתי ב-Crysis ליפני מיספר ימים וגם היום ההבדל כמו שמקודם רשמתי.

קיצר חברה מה לעשות? לעזוב? בבזק יותר טוב סידרו את הבעיה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

קיצר חברה מה לעשות? לעזוב? בבזק יותר טוב סידרו את הבעיה הזו?

לא הייתי ממהר.

הרגע נכנסתי לשחק קצת BF2 אם אדייק,ניסיתי להכנס לשחק ...

הפינגים שקיבלתי היו מתחת לכל ביקורת - 450-500

אז זה שתעבור לבזק בינלאומי לא יפתור את הבעיה.

בשיחה עם הנציג שלהם הוא סיכם:

"אנחנו מודעים לבעיה

המהנדסים שלנו עמלים ימים כלילות לפותרה

בתקופה הקרובה אנחנו מקווים שזה ייפתר."

כל הספקיות אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל משום מה לא ניראה לי שהם יחזרו אליי, הוא כזה רק רצה להגיד לי מה שרציתי לישמוע בישביל שהשיחה תיסתיים.

מה שמפריע לי הוא קבע לי שיחה עם הנציג בשעה 8 בבוקר ככה שבשעות האלה אין עומס וזה מפריע בישביל להוכיח את זה.

בכול אופן נישארה ספקית צדיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שכבר לא. מי שרוצה לקבל פס רחב אמיתי ולשלם מחיר מטורף שיזמין מנוי עסקי

אני תמיד חוזר על זה ואף אחד לא מבין

אני רוצה כמו בכל מדינה אחרת באירופה, אותו רוחב פס, אותם פינגים ואותו מחיר.

זאת לא בקשה גדולה, ולא צריך מנוי עסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...