מישהו חש האטה ב 014 ? - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו חש האטה ב 014 ?

omerha

Recommended Posts

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני ב-014 עם ADSL על 2.5 - בימים האחרונים (מאז תחילת החג) יש פינגים איומים ונוראים במשחקי , בעיקר ב-WOW.

בספקית הקודמת שלי (ברק) המצב אף פעם לא היה כ"כ גרוע...מה קורה פה? איך פתאום 014 נפלו כ"כ?

הייתי מתנתק רק שלא נראה לי שקיימת אלטרנטיבה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב-014 עם ADSL על 2.5 - בימים האחרונים (מאז תחילת החג) יש פינגים איומים ונוראים במשחקי , בעיקר ב-WOW.

בספקית הקודמת שלי (ברק) המצב אף פעם לא היה כ"כ גרוע...מה קורה פה? איך פתאום 014 נפלו כ"כ?

כבר שלושה שבועות לא שיחקתי arena 5vs5, ב 4am יש אחלה פינגים אבל אין עם מי לשחק.

הייתי מתנתק רק שלא נראה לי שקיימת אלטרנטיבה :s07:

QFT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ביזיון...העיקר הם טוענים שמדובר בתקלה. מעניין שהתקלה הזאת "מסתדרת" לחלוטין בדיוק כשכולם הולכים לישון.

שיודו פשוט שהם לא מסוגלים לספק QoS עקב כמות המשתמשים הגדלה, וידאגו לשדרג את רוחב הפס. אני פשוט לא מאמין שבאמת קיימת תקלה כלשהי שגורמת לכל פתאום.

בכל מקרה, אני הולך לנסות להתחבר שוב היום אחה"צ - במידה והפינגים ימשיכו להיות זוועתיים כ"כ, אני פשוט אתקשר ואבקש שיזכו אותי על החודש הזה.

מעניין מה יהיה להם להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אני הולך לנסות להתחבר שוב היום אחה"צ - במידה והפינגים ימשיכו להיות זוועתיים כ"כ, אני פשוט אתקשר ואבקש שיזכו אותי על החודש הזה.

מעניין מה יהיה להם להגיד.

תעדכן פה אני רוצה לראות אם זה עובד ואני גם אעשה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתקשר אליי הנציג ה"בכיר", כולה מעיף מילה באנגלית פה ומילה שם, קיצר הוא אמר לי אין לך בעיה אמרתי אבל יש אני מוריד על מהירות נמוכה וכרגע אין ממש עומס

הוא אמר טוב תיכנס לאתר שלנו ותוריד את הקובץ הבדיקה הורדתי על בין 400KB ל-500KB כול הזמן קפץ הוא אמר משהו לא בסדר תיתנתק שנייה מהאינטרנט אני בודק משהו הוא אמר לי אחרי מיספר דקות להיתחבר והפלא ופלא המהירות עלתה והפינגים ירדו, אני מקווה שזה ימשיך ככה ולא יתחיל שוב כול הסיפור הזה.

כניראה שמפוצצים אותם בשיחות זה עוזר, היום ב-8 בערב הוא אמר שהוא יתקשר אליי והוא יריץ בדיקה אצלו על האינטרנט שלי בשעת העומס שבערך בשעות 7\8 מתחילות להיות בלתי ניסבלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...