עוברים ל HOT - בחירת מודם - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוברים ל HOT - בחירת מודם

-LosNir-

Recommended Posts

תקשיב יתרונות וחסרונות

מוטרולה מהירה קצת יותר של 013 הרבה לגים ובעיות תשתית וכו (כניסה ידנית)

THOMSON המאדפת עלי של 012 מאת מאוד לגים אין בדרך כלל בעיות תשתית וחו הקניסה אותומתית אם פתיחת המחשב אם אני לא טועה המהירות שלי הי(כולל ראוטר 4 מחשבים 2 לא אודים אני מנסה ליפטור (בפורום) אז זה בין 2.5 ל 4 מגה וזה לא נט ויז'ן

בקיצור תיפחר THOMSON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקשיב יתרונות וחסרונות

מוטרולה מהירה קצת יותר של 013 הרבה לגים ובעיות תשתית וכו (כניסה ידנית)

THOMSON המאדפת עלי של 012 מאת מאוד לגים אין בדרך כלל בעיות תשתית וחו הקניסה אותומתית אם פתיחת המחשב אם אני לא טועה המהירות שלי הי(כולל ראוטר 4 מחשבים 2 לא אודים אני מנסה ליפטור (בפורום) אז זה בין 2.5 ל 4 מגה וזה לא נט ויז'ן

בקיצור תיפחר THOMSON

תגיד, ביקרת בבית-ספר פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעבדתי ב"הוט" היינו מרחמים על מי שהטכנאי היה מביא לו טריון

זה מודם מאוד לא יציב בכללי , אבל בקטע של ראוטרים הוא בסדר.

סתם אנשים נכנסים לפאניקה כשהם צריכים לקנפג על PPTP ומאשימים את "המודם המסריח שלכם"...

אני לא מאמין שעוד מפיצים את המוטורולה היום, אבל תתעקש על ת'ומסון. אחלה מודם מבית אלקטל. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בומר תנצל את המידע "הסודי" שאנחנו חולקים כאן איתך בתור עובדים לשעבר....לא היינו יכולים להגיד את זה אם עדיין היינו עובדים שם.

רק תומסון :xyxthumbs:אני לא סגור כ"כ מה קורה באזורי תבל וער"ז לשעבר,אבל באיזור מת"ב אני יודע שהם קיימים.

בומר,איפה אתה גר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה TERAYON יחד עם ראוטר אלחוטי של 3COM התקנתי לפני חודש וחצי של יחד עם 014 ללא חייגן כך שלא הייתי צריך להגדיר שום דבר בראוטר ועד היום אין לי שום בעיות וניתוקים ולראוטר מחוברים בד"כ בו-זמנית 2 ניידים, 4 נייחים ומחשב כף יד אחד!

כמו מישהו שכבר אמר פה אני חושב שהדבר הכי חשוב זה התשתית באיזור המגורים(אין לי טלפון או של HOT אז אולי בגלל זה הכל חלק אצלי-אולי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ממש אין לי כח לקרוא את הכל:

הינה הפיתרון

המודם הכי טוב ברשת הכבלים נכון להיום הוא מוטורולה SB5100.

אם אין אפשרות אז האופציה הטובה ביותר אחרי היא טומסון (הקטן)ץ

חג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מיהרתי קצת אתמול אז עכשיו אני אסביר (אני לא קובע כלום חחחח):

לשני דודים שלי היה את מודם המוטורולה הישן 4200, שהיה משווק בהתחלת כל האנטרנט המהירת עובד עד היום חבל"ז.

לדוד שלישי שלי יש כבר איזה חצי שנה את ה5100 כמו כן הוא עובד חבל"ז.

אין בעיות אין תקלות אין ניתוקים.

לי יש את הטומסון מודם אמין כמו המוטורולה (יכול לקרוס במספר חיבורים טסטרונומי), בכלליות אין תלונות.

חג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...