עוברים ל HOT - בחירת מודם - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוברים ל HOT - בחירת מודם

-LosNir-

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור עובד HOT לשעבר.(לא באינטרנט,אלא בתחומים אחרים).

אל תאמין כ"כ למה שהטכנאים אומרים לך,בד"כ הם אומרים את זה כדי לאדם שהוא "נעול" על משהו כמו מודם ספציפי או ממיר מסויים,אז הם ממציאים דברים(וגם בתור עובד באגף הטכני בחברה נתקלתי בטכנאים שהיו אצלי בבית וניסו למכור לי לוקשים בגלל מחסור בזמן או ציוד).

מנסיון במודמים הכי חדש זה הטומסון ויש לי אותו(נראה כמו קופסא מרובעת בצבעים כחול כהה ואפור)רק דברים טובים אני יכול להגיד עליו,רוב הסיכויים שהוא פחות יסבול מתקלות כי הוא פחות ישן מהטריון והמוטורולה,מנצל מצויין את כל רוחב הפס ללא איבוד פאקטים.

לצערי הרבה מהאנשים שסובלים מתקלות גלישה בגלל בעייה בעוצמות סובלים לרוב בגלל המודמים ה"עייפים".

אני בכל מקרה ממליץ על הטומסון.וכמובן שאני לא בא לזלזל\ללכלך על כל הטכנאים בחברה אלא רק על כאלה שמחפפים בעבודה ופוגעים בלקוחות ובסופו של דבר בנותני השירות שצריכים להתמודד עם הלקוחות הפגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 שנים יש לי טריון לא ניתקים לא נעליים כלום... (רק כשיש בעיה בתשתית מתנתק, לא שקורה באזור שלי יותר מידי..) כולם אותו דבר זה הרבה תלוי בטח במקום שאתה נמצא מחובר אליו ובכלל נוסע מהשימוש שלך במחשב עם המחשב מפוצץ רוגלות ווירוסים אפילו עם מודם "הכי טוב" בעולם תיסבול מניתוקים....

בתור אחד שבא התחום הטכני של אני ראיתי יותר תקלום עם הציוד של וטומפסון.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אתה מכיר את הטומסון החדש,אבל זה הדגם שהחברה החליטה לרכוש בשנים האחרונות.

הטריון והמוטורולה והיה עוד אחד שאני לא זוכר כבר די שבקו חיים הם פשוט נמצאים בשוק הרבה שנים........ועברו כבר המון לקוחות.

אני את הטומסון שלי קיבלתי חדש מהקופסה ולכן אני לא יכול להגיד שקיבלתי משהו משומש.

אני באמת חושב שהרבה מהמקרים שמעורבות תקלות צפייה\גלישה\שיחה בפלטפורמות התקשורת של החברה נובעות מציוד שאפשר לגרוס כבר אם זה ממירים ומודמים ומפצלים ומגברים וכו'.

כדי להתחיל בצורה נקייה קודם צריך להתקין ללקוח מכשיר חדש ואז להתחיל לבדוק את העוצמות מסביב ומגברים ומנחתים ומפצלים וכו'.

ואז הלקוח לא יסבול מניתוקים וידאג איזה סוג מודם הולכים לשים לו.

חבר'ה אל תוותרו על הציוד שאתם מקבלים מHOT,אמנם לא הכל חדש,אבל יש דברים חדשים יותר יחסית לשאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב אם תחזור על התגובות בפורום תמצא שאין ממש הבדל בין ההצעות השונות.

אני בכל מקרה ממליץ או על המוטורולה החדש SB5100 או על הTHOMSON.

אם שניהם אני עובד באופן שוטף יחד עם נתבים.

כל עוד שהמודם שלך הוא לא יד חמישית הוא לא יעשה לך בעיה.

מנסיוני בדר"כ שיש בעית עוצמות וניתוקים זה בגלל שהתשתית בבית/בנין ישנה יחסית אז הטכנאי צריך לשים מגברים ומנחתים איפה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלקוח ותיק של HOT, למדתי מהנסיון שאין עדיפות למודם מסוים, כל הדגמים טובים!

מה שבאמת חשוב בתשתית הכבלים (למי שלא רוצה לסבול ניתוקים) זה המגבר!

סבלתי מניתוקים כחצי שנה והיה לי נסיון עם כל המודמים, לבסוף רק מגבר רציני בקיר פתר לי את הבעיה.

המגבר נותן למודם Signal נקי יותר, תבקשו מהטכנאי למרות שהם לא מעוניינים סתם ככה להתקין מגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגבר לא עולה כסף - הסיבה שבד"כ הטכנאים לא רוצים להתקין,היא שהעלאת עוצמות בדירה מעבר למה שצריך נותנת בעצם את אותו אפקט כשיש עוצמות נמוכות,פריזים בTV,ניתוקים באינטרנט,הפרעות בטלפון - הכל על בסיס התשתית של HOT.

הטכנאים המקצועיים יותר תמיד יעדיפו כמוצא אחרון להתקין מגבר כי זה יכול אולי מצד אחד לשפר את האינטרנט ומצד שני לדפוק את הטלויזיה.

צריך לבדוק טוב טוב את התשתית,שהטכנאי לא יחפף ויבדוק עוצמות(יש להם מכשיר שכזה לבדיקה),שהערוץ חזור מקבל עוצמה מספקת.

לגבי האימיול אני עדיין מוריד באותה מהירות כמו תמיד,לא שמתי לב לשינוי מהותי כ"כ עקב נפילת השרתים,אולי אצל אחרים זה יותר בא לידי ביטוי.

אני לא מכיר את הטריק הזה עם המודם,אבל זה ידוע שכדי להחיל איזשהם שינויים בחבילת גלישה של התשתית יש צורך לאפס מודם.

לגבי המודמים שוב,הכל תלוי בכך שהמודם צריך כמה שפחות לצבור בלאי בחברה,וכמה שפחות לעבור ידיים..הכי מתאימים להגדרה הם הטומסונים מהדגם החדש(יש גם טומסונים ישנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...