מה כן אפשר לחבר ל USB של ה WII? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כן אפשר לחבר ל USB של ה WII?

smulikon

Recommended Posts

אפילו זלדה לא מנצל את הWII MOTE ממש כמו שצריך, אין שום משחק נורמאלי(FPS, הרפתאקות וכו') שמנצל אותו כמו שצריך.

ריימן וWII sports למינהם מנצלים אותו טוב, אבל זהו וזאת הבעיה. מה לעשות שבלי התנגדות או מרחב תנוע מוגדר אין יותר מידי רגש, להחזיק אותו יציב לא ממש קל ולכן דברים כמו לכוון איתו רובה או לעשות דברים מדוייקים במיוחד לא תוכל.

זה חביב בתור מחבט טניס וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז למה לי לקנות WII?

כרגע נתת מליון סיבות למה לא לקנות את המכשיר, חוץ מWII Sports עם חברים אין הרבה מה לעשות איתו, זלדה יופי, שיחקת במריו 1 שיחקת בכולם.

כל המשחקים המולטי פלטפורמיים שיוצאים לWII זוועתיים, בשביל משחק מהנה פעם בשנה לא קונים קונסולה.

כאשר הWII תעלה 50 דולר יהיה על מה לדבר.

אנשים שרוצים תוכן בHD לא יקנו WII, בתור קונסולה לפחות הייתי רוצה את האפשרות לשמוע מהIPOD בזמן שאני משחק בWII SPORTS אז למה באמת אי אפשר?

NINTENDO יעשו את זה ברגע שהמכירות יצנחו בכמה אחוזים טובים, תראה שדרוג תוכנה לWII ופרסומת: עכשיו אתם יכולים לרקוד עם המוזיקה שלכם מהIPOD!!!

אם אתה חיב סיבות אז

1-בכל קונסולה מחשב אחר משחקים כמו טניס\איגרוף\גולף ועוד משעממים תתחת

בWII מספיק ועושים משחק סביר והוא עדיף בתחום הזה על כל קונסולה \מחשב בשוק

2-יש הרבה יותר מזלדה ואני לא מדבר רק על מולטיפלטפורם

No More Heroes

Resident Evil: Umbrella Chronicles

Soulcalibur Legends

NiGHTS: Journey of Dreams

Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers

Metroid Prime 3: Corruption

Zack & Wiki

ועוד הרבה בילעדים לWII

גם הVC כבר היום נותן לך תמשחקים הטובים ביותר בעבר

והWII תומך גם בכל משחקי קוביה

אפילו זלדה לא מנצל את הWII MOTE ממש כמו שצריך

זלדה TP הוא פורט מהקוביה בגלל זה השליטה לא משהו

יציב לא ממש קל ולכן דברים כמו לכוון איתו רובה או לעשות דברים מדוייקים במיוחד לא תוכל.

מטרואיד 3 נחשב למשחק אם שליטה מצוינת

ומשחקים בסיגנון REUC לא תיראה הרבה בקונסולות אחרות ותיצתרך לקנות אקדח אור מה שכרגע אפילו לא קיים ב360

ובPS3 יהיה קיים רק שיצא CC הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי , אני לא מדבר על SD וכאלו כי לרוב האנשים יש ב200 דולר מהדיוטי פרי (וזה היקרים כן ?) שמנגן DIVX ובחלקם יש כניסת ויציאת קומפוננט, לכן - קטע של מדיה סנטר אמיתי בסלון אני רואה את זה כיתרון כשאתה בHD כלשהו (גם 720P שנראה מדהים, כששנינו מסכימים שכמעט לאף אחד אין 1080P בבית).

בקשר לענין הUSB - אכן תמוהה ביותר , גם הPS3 מכיר מוצרי שעובדים ככונן גנרי בקלות , אך בחיסרון קטן לעומת הXBOX (נו טוב - משמעותי לפעמים) - יש לו דרישה לספריות מסוימות לתוכן שלו.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה מוזר בכלל

נינטנדו לא מרוויחה גרוש מי מכירות סירטי (טוב חוץ מפוקימון)

היא גם לא מרוויחה ממכירות ארד דיסק או דיסק און קי או MP3 וכו

אם כבר לאפך

אם אנשים יקנו תWII לנגן סירטי בעיקר

נינטנדו תרוויח רק 50$ במקום אנשים שיקנו תWII למשחקי או למשחקי VC או משחקי קוביה

וכמובן אנשים כאלו בדרך כלל קונים יותר ציוד עיקפי לקונסולה

מה שאומר שהרווח על כל יהיה גדול בהרבה

מתי הגישה הזאת יכולה לישתנות?

ברגע שהWII יפסיק להיות סולד האוט בחנויות ונינטנדו יצתרכו לחשוב איך להגדיל מכירות מחדש

ככה שבין אם הם יורידו מחיר או יוסיפו אופציות חדשות לדעתי זה בעיקר יהיה קשור לרווח הכלכלי שלהם

לסוני לדוגמה יש אינטרסים גדולים לתמוך בהרבה אופציות

וגם למיקרוסופט יש אינטרסט ברור

לנינטנדו אין-היא חברת משחקים נטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי, יש הרבה משחקים כיפים ל .. "משחקי מסיבה"..

רק עכשיו הלכו ממני כמה חברים ושיחקנו ב Mario Party 8 במשך שעתיים..

וה SPORT בכלל ממכר.. ועוד יצאו הרבה משחקים כאלה.. לדעתי הקונסולה הזאת יכולה להצליח בתחום הזה יותר מבתחום של המשחקי אקשן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, משחק מסיבה מעולה אבל לא יותר מזה.

WII Sports ברובה מעולה, אבל מה עוד אפשר? יש לך מספר מוגבל של סוגי , אלא אם אתה רוצה שהם יתחילו להיות כמו EA וסימס 2-3 משחקים וסיימת.

מריו פה מריו שם, ריימן פה ריין שם הכל טוב ויפה, אבל בשביל זה לא קונים קונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי אתה משקר לאנשים פה

נכון לWII יש הרבה משחקי מסיבה נכון יש לו מאריו וזלדה וכו

אבל כבר היום אני יכול להראות לך מעל 10 משחקים אם דירוג M שיצאו לWII

בעניין סוגי הכל מגיע

EA בתמונה

קונאמי בתמונה

2K תבמונה

אפילו רוקסטאר בתמונה אם "טניס שולחן"

ולמי שרוצה יש תמשחקי של מאריו

שבדרך כלל מקבלים ציונים טובים

ואני לא אומר שהWII זה היזה קונסולת פלאים שבהכל מצוינת

אבל כן יש לה תיתרונות הגדולים שלה בחלק מהזאנרים

ושאתה תשחק בטופ ספיין ב360 אם כל הגרפיקה החזקה

אני ישחק בטופ ספין אם גרפיקה חלשה יותר אבל משחקיות פי 200 יותר כיפית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שאתה לא רק לא מסוגל לכתוב בצורה קריאה, אלא לקרוא בכלל.

לא אמרתי שלא יוצאים משחקים, אמרתי שלא יוצאים משחקים ששווים משהו מעבר למספר משחקי ספורט, ומשחקים כלליים פה ושם.

http://www.gamespot.com/reviews.html?type=reviews&platform=1031&mode=all&sort=score&dlx_type=all&sortdir=asc

מול

http://www.gamespot.com/reviews.html?type=reviews&platform=1029&mode=all&sort=score&dlx_type=all&sortdir=asc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי , חבל שאתה באמת הולך כמו עיוור מאחורי .

דווקא קרירין קרא מאוד ברצינות וענה לך מאוד ברצינות ואתה בשלך.

אולי אתה לא קונה את הקונסולה בגלל הדברים האלו , אבל 11 ומשהו מיליון איש לא מסכימים איתך.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך בעוור אחרי שום דבר, אני קונה את מה שמספק את הצרכים שלי בתור וWII ממש לא עושה את זה.

11 מיליון , אבל כמה משחקים טובים באמת יש? כמה שחקנים יש ברשת? מה היא עוד מסוגלת לעשות חוץ מלגרום לי לקפץ בסלון כמו תרנגולת כרותת ראש?

כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי יחסית לקונסולה שפחות משנה בשוק לWII לפי הלינק שלך יש מספיק משחקים מעל 8

וגם כמה מעל 9

אז יופי תשווה אותו לקונסולה שיצא שנה לפני והיתה לבד בשוק לפני

גם לדרימקסט היו משחקים הרבה יותר טובים מהPS2 בשנתיים הראשונות ותיראה שהיום

הסיפריה של הPS2 הרבה הרבה יותר טובה מהספריה של הדרימקסט

חוץ מיזה זלדה TP משחק עמוק וגם מטרואיד 3וגם RE4

אז תירד מהשטויות שאין משחקים רצינים לWII

11 מיליון , אבל כמה משחקים טובים באמת יש

יש כמה טובים +כל משחקי הקוביה +משחקים מצוינים מהעבר במחירים זולים

ובקרוב צפוים הרבה יותר משחקים טובים

אז אל תידעג

כמה שחקנים יש ברשת

מאדל אוף אונר הבא יכלול מצב של 32 שחקנים במפה

סופר מאריו מכות יכלול מצב מקוון

פיפה הבא גם

מאריו מרוצים

ועוד וזה רק ההתחלה

מתחילת 2008 הרבה משחקי שיצאו אמורים להציג גם מצב מקוון

נכון לא כמו בLIVE נכון שירות בסיסי אבל חינמי לגמרי

מה היא עוד מסוגלת לעשות חוץ מלגרום לי לקפץ בסלון כמו תרנגולת כרותת ראש

למה לא מספיק לך שקונסולה גורמת לך לקפוץ ? :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי אתה ממש מגזים בתגובות שלך.

לי יש את הWII כבר חודש בבית, וגם לי הייתה התלבטות האם להשקיע 2000 שקל ולשדרג את המחשב (ועוד שנתיים שוב להשקיע את ה2000 שקל לשדרוג המחשב) , או לקנות את ה המגניב הזה.

בהתחלה די התבאסתי האמת כי חוץ מהווי לא התחברתי לכלום, הייתי רגיל עדיין למשחקי מחשב ולשליטה עם העכבר.

עם הזמן גיליתי שהנסיך הפרסי הוא אחלה משחק בווי ובמחשב למשל לא נגעתי בו אף פעם. (אתה שולט על 2 הידיים שלו ובקרבות זה די מגניב)

גיליתי שהמשחק אקסייט טראק שלא ממש אהבתי אותו בהתחלה כי השליטה עם הווי מוט הייתה מוזרה לי- היום אני חורש עליו בלי הפסקה! משחק גדול! גרפיקה פצצה! שליטה לא נורמאלית! אבל יש רק מינוס אחד- צריך להתרגל לשליטה החדשה.

גם RE4 הוא משחק פצצה לווי אבל במחשב לא ממש אהבתי.

יש את משחקי הגולף (טייגר וודס גם משחק טובבב) הטניס (מחכה שיצא אחד מקצועי) והאגרוף ( איזה דיאטה אני עושהההה איתוווו) שהם ממש כייפים.

יש משחקים שאני גם לא ממש אוהב כמו כל סדרת מריו לסוגיה אבל בכל קונסולה יש כאלו שאתה אוהב יותר וכאלו שפחות.

זלדה אחלה משחק , ומורטל קומבט גם פיצוץ. בעיקר השליטה והגרפיקה.

אז... תשאל אותי אם זה שווה לי את ה2000 שקל שבהם קניתי את הקונסולה?? התשובה היא כן בטח! ואנחנו רק בתחילת התהליך של הכניסה לשוק. חכה שיצאו כל המשחקים החדשים שבדרך.

ברור שלפלייסטיישן יש גרפיקה יותר טובה ובלה בלה בלה.. אבל הוא עולה יותר! הרבה יותר! ואפלו רטט נורמאלי בבקר שליטה אין לו!

אז יחסית למחיר ולמשחקיות- הרבה יותר כייף לשחק בווי. אני למשל בחיים לא חשבתי שאבא שלי יעיר אותי ביום שישי ויגיד לי " יאללה בו נשחק טניס"... או שחברה שלי תריב איתי מי משחק כרגע באיגרוף. זה עולם אחר! זה כייף! אתה לא יושב עם עצמך כבר מול הטלויזה אלא כל הסלון יחד איתך.

ובקשר לUSB- נראה לי שזו לא בעיה לנינטנדו לאפשר חיבור של דיסקאוןקי דרכו או כל דבר אחר.. אבל הם פשוט שומרים את זה לזמן שבו הויי ימכר פחות. כרגע המכירות שלו הם בשמיים בכל העולם! אז הם שומרים קלף מנצח לימים קצת יותר קשים נראה לי.

בכל מקרה- לכל אלו שטיפה מאוכזבים מהקניה- אין לכם ממה! זה עולם אחר !

אומנם הגרפיקה היא לא HD, אבל תריצו את המשחק אקסייט טראק או מורטל קומבט ואז תגידו שזה לא נראה טוב.

יאללה חפרתי מספיק. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SMULIKON

אתה ניסחתה מצוין מה שאני לא הצלחתי להסביר לדובי

יש הרבה אנשים שמגעים בגישה שהWII צריך לתת להם אותם דברים שה360\PS3\PC

נותנים אבל מי שמכיר את ומי שיטרח להכיר יודע שזה רחוק מלהיות המצב

נינטנדו חברה שונה

היא הצליחה מאוד אם הNES בזמנו בעיקר בגלל שהיא הגיע אם חשיבה שונה ומשחקים שונים

וניכשלה אם הקוביה כי לא היתה מספיק שונה

וחזרה להצליח בגלל שחזרה בדור הזה להיות שונה

וזה לא משנה אם השוני זה תימחור\משחקים\שליטה וכו

נינטנדו נותנת דברים אחרים ללקוחות מהמתחרים

לפעמים זה טוב ליפעמים זה רע -אבל זה בידול גדול מהשוק המסורתי

אז דובי -אולי המכשיר לא בישבילך

לגיטימי לגמרי

אבל לזלזל בנינטנדו כי היא יצרה תWII מאוד שונה ולא יצרה איזה קוביה360

או משהו בסגנון זה דבילי

לנינטנדו גם ככה לא היה סיכוי נגד ומיקרוסופט

אם הם היו עושים קוביה360

ואני גם לא היתי קונה מכשיר כזה שהיה יקר בהרבה ונידון לכישלון מהתחלה

בגלל שהמכשיר שונה וזול אני קונה אותו

לביוסוק אני יקנה מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי זובי-

תסביר לי למה אתה במודע[או לא במודע] מתעלם מהמשחקים ה"רציניים" לWII, ומזכיר שוב ושוב ושוב את משחקי המסיבה והמריו למיניהם?...

אני לא אגיד כלום על הכללת זלדה בקטגוריה הזאת, כי אני מסכים שזה אולי לא יתאים לכל אחד, אבל למה אתה מזניח בצד את RE4, COD3, NFS, TRAUMA CENTER, וכו'..? אמנם הם לא מושלמים, אבל תענה לי על זה: האם בזמן הכולל שWII נמצאת בשוק, היו לXBOX 360 יותר משחקים יותר טובים?

או שמא אתה מכליל את COD3 כמשחק מסיבה גם כן? אולי המשחקים האלה לא קיבלו 97 בגיימספוט, אבל גם אני וגם אתה יודעים שהציון בגיימספוט הוא לא מה שיקבע כמה המשחק כיף.

אמנם COD קיבל "רק" 7.2, אבל תאמין לי שאני לא מפסיק לחרוש עליו. ולא בגלל חוסר באלטרנטיבות, כי אני ובני המשפחה שלי משחקים הרבה גם בשאר המשחקים שיש לנו. אז אתה יכול להגיד שהXBOX היא קונסולה שיותר מתאימה לגיימרים הכבדים, אבל זה לא סותר את העובדה שגם לWII לא חסר בעניין הזה.

והיא נמצאת תקופה קטנה משמעותית בשוק מאשר הXBOX. חכה עוד שנה ואז נעשה את הדיון הזה שוב.

כשקניתי את הקונסולה לא ציפיתי ליותר מדי, יש לי שני אחים קטנים ואני עוד מעט מתגייס ועל כן חיפשתי קונסולה קלילה וכיפית שתתן לנו אפשרות לשחק בלי להתעמק יותר מדי, ונוכל להעביר את הזמן בכיף, אבל הופתעתי לטובה מהמשחקים הרציניים יותר שמצליחים להשאיר אותנו מרותקים למסך, ואני בטוח שבהמשך יצאו עוד רבים וטובים..

הקונסולה אמנם לא מביאה יכולות HD או כל מיני אפילקציות מתקדמות שיש למתחרים, אבל בשביל 1800 שקל, אתה לא יכול לצפות ליותר ממשחקים כיפים נטו. ובזה הקונסולה מצליחה ביותר לפי דעתי.

נ.ב

עכשיו נזכרתי בעוד הערת אגב - הציונים בגיימספוט ממש ממש ממש לא משקפים את המשחקים בפועל. כבר נתקלתי בכמה משחקים שקיבלו ציונים קצת מאכזבים באינטרנט, אבל היו מאוד מהנים למשחק. מה שמוכיח שגראפיקה זה לא הכל בחיים... אולי המשחקים נראים קצת פחות טוב, אבל המשחקיות המדהימה והשליטה הייחודית מכפרים על זה, ובגדול.

עריכה:

ד"א, זה כבר יותר קרוב ל12 מאשר ל11 :)

ng_sales.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי המשחקים הרציניים לWII לא מדהימים במיוחד, אין להם ערך replay גבוה, השלט מנוצל בהם בד"כ פחות טוב ממשחקי ספורט.

ובהתחשב שהמולטי של הWII שווה לתחת הם גם לא מתאימים למשחקי חברה.

גם Class A Titles בקושי מקבלים 9 בWII, מטרויד פריים 3 קיבל 8.5 שבהתחשב שזה המשחק כנראה עם הגראפיקה הכי טובה שה יחווה, שליטה מעולה יחסית לFPSים לWII, וסדרה מבוססת זה בושה שהוא לא קיבל מעל 9.

אפילו זלדה קיבל 8.8 בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...