מה כן אפשר לחבר ל USB של ה WII? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כן אפשר לחבר ל USB של ה WII?

smulikon

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ברוב תומי חשבתי שאוכל לחבר אליו את המודם שלי וככה אוכל להתחבר לרשת במהירות נורמלית (הwireless די איטי אצלי) , אבל מסתבר שלא :-X

אני חושב שאפשר להטעין ממנו ומכשירים אחרים שנטענים דרך , זהו בערך לדעתי ... כנראה בעתיד יהיו עוד שימושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טלוי בנינטנדו

סך הכל זה סטנדרטי

בעדכונים האחרונים נינטנדו איפשרה לחבר מקלדת לשימושים מסוימים

אבל לא משהו רציני

וצריך לחכות וליראות אם הם יעשו משהו רציני יותר בעתיד

כי טכנולוגית זה אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא

נינטנדו לא תומכת בכאלו דברים

נכון שזה קצת מעצבן אבל משווקת את הקונסולות שלה

כקונסולות בעיקר למשחקים ולא נותנת הרבה פיצרים נוספים

תחשבו על זה שזה מוזיל תמחיר

ובעקרון הם יכלו למכור תWII במחיר הרבה יותר נמוך אם הביקוש לו היה גדול כל כך כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר כרגע לחבר מקלדת,מיקרופון (boogie ) ומתאם רשת חוטי ודברים שרק משתמשים במתח של ה .

בגדול הדרייבר של ה דיסק און קי לא מסובך מדי ואני חושב שהוא מתאים גם לדיסקים ניידים.

הדרך שהדרייבר של ה host עובד(במערכת הפעלה שאני התעסקתי איתה לפחות ) הוא שהדרייברים כולם נרשמים לקבל הודעה על חיבור (וגם התנתקות אבל זה פחות חשוב כרגע) של device מסוים של והם יכולים לסנן את זה ככה שיודעו להם רק על סוגים מסוימים או שפשוט יודיעו על הכל. מה שהפונקציה שלהם עושה זה בודקת אם הדרייבר יודע לתת מענה לdevice שחובר לפי פרמטרים שמקבלים ממנו ואפשר להיות ספציפים לפי יצרן ומספר סריאלי או כלליים וללכת לפי סוג הפרוטוקול.

לפי מה שהבנתי הwii לא בהכרח חייב לתמוך בכל הדרייברים והם יכולים לבוא עם המשחק עצמו. המשחק רושם את הדרייבר שלו במערכת הפעלה ואז בודק אם הוא מחובר ומאתחל אותו. בגלל שהwii עושה reset בין אפליקציה לאפליקציה אחרי שהמשחק מסתיים ה פשוט מתעלם מהdevice כי הוא כבר לא יודע להשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא

נינטנדו לא תומכת בכאלו דברים

נכון שזה קצת מעצבן אבל נינטנדו משווקת את הקונסולות שלה

כקונסולות בעיקר למשחקים ולא נותנת הרבה פיצרים נוספים

תחשבו על זה שזה מוזיל תמחיר

ובעקרון הם יכלו למכור תWII במחיר הרבה יותר נמוך אם הביקוש לו היה גדול כל כך כרגע

מה מוזיל את המחיר, תפסיק כבר לתרץ כל פאק בקונסולה בעזרת "god works in mysterious ways"

קונסולה צריכה להיות מערכת בידורית לסלון, הPS3 עושה את זה, וה360 עושה את זה בצורה מהוללת(ומי שאיי פעם חיבר אותו מול XP media center או VISTA יודע איך זה).

אין שום סיבה שבWII אני לא יכול לשמוע מוזיקה מנגן בזמן שאני משחק, או לראות סרט מHD בUSB בדיוק כמו שאני יכול עם ה360 שלי.

Heck אני אפילו יכול לחבר אליו את הN95 שלי ולראות ממנו סרטים, , הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה חיי בעולם ייחודי, רוב האנשים בעולם הזה לא רואים HD, לרוב האנשים בעולם הזה אפילו בעלי TV טובה אין מסך HD מלא, לאנשים שקנו את המסך לא אתמול או שלשום לא חייב שיהיה אפילו 720p מלא בoverscan.

גם לראות DIVX רגיל על מסך LCD של 720p זה עדיין נורמאלי.

בWII יש כמה פיטשרים של מרכז מדיה, אבל הם דלים וכאב ראש לא קטן.

אבל מה360 באמת הופתעתי, חיברתי אליו את הN95 בצחוק לא עבד ישר, אמרתי נמשיך לנסות נכנסתי למכשיר העברתי את הUSB שלו ממצב של power suit לdata transfer ופתאום הכל הזדהה.

כל המוזיקה וכל התמונות הכל רץ מהמכשיר...

ניסיתי להריץ סרט 3GP לא עבד יש גם כן, אבל ה360 אמר שאני צריך לעדכן את הMedia player שלי התחברתי לLive ניסיתי שוב הוריד עדכון עבד כמו גדול, כנ"ל לסרטים בפורמט MP4 מהמצלמה של הN95(איכות מלאה של רגיל ד"א).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה ה360 בתור מכשיר שתוכנן לHD

יש לו 2 חסרונות גדולים

1-ארד דיסק קטן או לא קיים ברוב הגירסאות

2-אין HD- בחבילה

צריך לקנות בניפרד

בעניין הWII תבין שבעיקרון המחשיר צריך להיות הרבה יותר זול מהיום

נינטנדו היום מרוויחה בערך 50$ על כל שנימכר

ומוכרת גם הרבה משחקים וציוד עיקפי

ככה שהWII כבר היום היה יכול לתומכר בפחות מי 200$

אם נינטנדו היתה רוצה

וכניראה שזה יקרה אחרי שהביקוש יתחיל לרדת

אם כל הכבוד ל360 ולPS3

המחיר שלהם יקר בהרבה וחלק מיזה בגלל העלות של ארד דיסק\מעבדים חזקים\כרטיסי מסך חזקים וכו

וזה ברור שחוץ ממישחקים הם צריכים עוד פיצרים לדחוף קונסולות יקרות כאלו

נינטנדו לא צריכה את זה

אז נכון זה חיסרון לצרכנים שהWII לא יכול לעשות הרבה מעבר למשחקים -אבל זה גם יתרון

כי פחות השקעה בפיצרים +חומרה מתאימה =עלות נמוכה יותר

לקודד דריברים לכל מוצר שתומך בUSB שיתאימו לWII עולה הרבה כסף

נינטנדו במקום נתנו תמיכה בכרטיסי SD רגילים ומאפשרת לך להריץ סירטונים\תמונות ומוזיקה מהם

כמובן שעדיף כבר לקנות מחשב HTPC+שלט למולטימדיה לצרכים כאלו כי זה הרבה יותר נוח

תחשוב מה קורה בנידים לדוגמה

גם שם נינטנדו רישמית תומכת בעיקר במשחקים וסופר מצליחה

חלק מיזה בגלל מחיר נמוך מהמתחרים

ויש חברות צד שלישי שדועגות לפיצרים נוספים רובם לא רישמים

אני מעריך שאם הWII ימשיך להצליח ניראה מוצרים כאלו מחברות צד שלישי

ואני לא יהיה מופתע אם יצליחו לאפוך אותו לHTPC חלש כמו הXBOX הישן

אם חלופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנות דרייבר לUSB, לא משנה למה, עולה מתכנת הודי ב50 דולר ועבודה של יום אחד.

לבנות דרייבר קטן זה רחוק ממסובך, במיוחד לUSB שיש לו תקנים מאוד מאוד מוגדרים לתעבורה.

יש תקן תעבורה 1(טוב 3 פרוטוקולים בחבילה אחת) סטאנדרטי שכל מכשירי הUSB תומכים בו ומאפשר העברת מידע בקלות ללא בעיות, בגלל זה אתה יכול לחבר כמעט כל מכשיר USB אחד לשני.

ד"א זה שהם מאפשרים קריאה מSD כבר אומר שהם תומכים בDT-USB, פרוטוקול העברת המידע זהה.

להוסיף עוד מספר תקנים ולחשוף אותו להכל לא דורש שום דבר מנינטנדו חוץ מלחכות שהWII יצתרך עוד פיטשר בשביל להמכר.

ל360 באמת אין HD גדול, אבל אתה יכול לחבר אליו HD חיצוני בUSB, אצלי מחובר אליו HD של 120GB עם מתאם USB כאשר אני רוצה לראות סרטים כיוון שפורט של הPC link תפוס אצלי ברשת ואני לא תמיד יכול להוריד את האפליקציה שמשתמשת בו.

HD- צריך לקנות בנפרד וזה נכון, מצד אין סרטי HD- בארץ כמעט, אבל אני יכול להריץ עליו כל סרט HD שהורדתי כולל x.264 ללא בעיות, ובהתחשב אני יכול לעשות את זה מצידי מHD נייד, כרטיס זכרון או אפילו פלאפון לא מעניין אותי HD כיוון שבכל מקרה לא הייתי רוצה לשמור עליו סרטים של 20GB גם אם הוא היה בגודל של 120GB. וצריבה לא נכנסת לתמונה, כיוון שבכל מקרה אין לי צורב HD- ואני לא מתכוון להוציא 1000 דולר בקרוב.

אבל בשונה מהWII ומהPS3 אפשר לנגן מהרשת בצורה הרבה הרבה יותר טובה ומהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל זה טוב ויפה אבל תגיד לי למה לנינטנדו לעשות את זה?

ומה הצרכן באמת ירוויח?

המחשב המיושן שלי שהיום ב1500 שקל אתה יכול לקנות יותר טוב

יהיה עדיף לHTPC בהרבה לאומת הWII מבחינה חומרתית

אם אתה רוצה יש היום מוצרים זולים יותר לסטרימינג

ולאנשים שצופים רק בכבלים יש YES מאקס\מגיק ודברים בסגנון

לאנשים שאוהבים סרטים יש שמתחיל ב200 שקל

לאנשים שרוצים סירטי HD הWII גם ככה לא מספיק חזק

ובכלל לWII אין גם ככה מערכת הפעלה כזאת שמאפשרת לך שימוש בP2P ובשירותי הורדות חוקים

ואין גם צורב במכשיר

בישביל זה בכל זאת תיצתרך מחשב ואם יש כבר מחשב מכשיר סטירמינג +שלט יהיה הרבה יותר נוח

וגם יעלה הרבה פחות

בקיצור נינטנדו לא צריכה לתת לך פיצרים כאלו

היא גם ככה מעדיפה שאנשים שקונים יקנו משחקים ולא דברים חינמים

לפחות לא כרגע שהמכשיר נימכר כל כך טוב והיא לא צריכה לדחוף אותו חזק יותר בזמן הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לי לקנות WII?

כרגע נתת מליון סיבות למה לא לקנות את המכשיר, חוץ מWII Sports עם חברים אין הרבה מה לעשות איתו, זלדה יופי, שיחקת במריו 1 שיחקת בכולם.

כל המשחקים המולטי פלטפורמיים שיוצאים לWII זוועתיים, בשביל משחק מהנה פעם בשנה לא קונים קונסולה.

כאשר הWII תעלה 50 דולר יהיה על מה לדבר.

אנשים שרוצים תוכן בHD לא יקנו WII, בתור קונסולה לפחות הייתי רוצה את האפשרות לשמוע מהIPOD בזמן שאני משחק בWII SPORTS אז למה באמת אי אפשר?

NINTENDO יעשו את זה ברגע שהמכירות יצנחו בכמה אחוזים טובים, תראה שדרוג תוכנה לWII ופרסומת: עכשיו אתם יכולים לרקוד עם המוזיקה שלכם מהIPOD!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח דובי זובי ... אתה כל כך מבאס אותי .. גם ככה אני אכול חרטות שקניתי את הwii :'(

נראה לי שכשההתלהבות של חברה שלי מהwii sports תתפוגג אני מוכר את הwii ומשדרג את המחשב או משהו, אלא אם כן יצא איזה משחק ממש טוב שמנצל את הwiimote כמו שצריך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...