איך הרוגים רימות?! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הרוגים רימות?!

J0n1

Recommended Posts

הכל התחיל ביום שישי, זה היה יום חם ושקט, אמי הכינה קציצות בשר כהרגלה במטבח, שיהיה לנו מה לאכול לאחר הצום.

אמרה לי אמי: דורון, הורד בבקשה את הפח, למען לא יבאיש ביום הכיפורים הבא עלינו לטובה (או יותר נכון: נו תזיז תתחת ש'ך תוריד תפח שהוא לא יתחיל להסריח לי פה)

אח"כ אמרתי, אח"כ.

את יום הכיפורים בילינו בחשמאונאים, שחזרנו, הפח עדיין עמד בארון זבל, אז אמרה לי אמי: דורון, הורד בבקשה את הפרק ורוקנו מזבל, למען לא יבאיש מחר (או: נו נמאס לי מהעצלנות שלך תוריד כבר את הפח לכל הרוחות).

אח"כ אמרתי, אח"כ.

היום, השקימה אמי בבוקר עם ציוץ הציפורים, כדי להכין לי מטעמים לבית הספר, אך אוי ואבוי,חשכו עיניה! כל הבית מלא רימות! בסלון, במטבח, בספות,על השטיח!

כל הבית!

אתם בטח מתארים לעצמכם מה אמרה לי אמי (שתחיה) לאחר מכן, אך עכשיו כל הבית מלא רימות? מה עושים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקח כפפה (או שקית ניילון) ותאסוף אותן אחת אחת לתוך איזה כלי, כשתסיים תזרוק את הכלי לפח הזבל (שמחוץ לבית! :))

או - אם יש לכם שואב אבק שיש לו שקיות חד פעמיות, פשוט תשאב אותן ותזרוק את השקית כשתסיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, איזה באסה.

זאת התולעת אולי היותר מבאסת שקיימת.

פעם השארתי חלב בחוץ, אמרו לי שייצא שמנת (רק שכחו לציין שצריך חלב לא מעובד מפרה...), אחרי יומיים אני רואה משהו זז בחלב, אני מוריד את המגבת וחשכו עיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...