בעיית קריסה - Sapphire ATI Radeon X1950 Pro - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית קריסה - Sapphire ATI Radeon X1950 Pro

The-Who

Recommended Posts

הפחידו אותי לגביי הכרטיס הזה ובסוף החלטתי להקשיב לעצתו של Guardian Angel

ואצלי הכרטיס לא עובר ת55 מע" בשום מצב. במנוחה על 39 מע" רוב הזמן...

Guardian Angel: תודה רבה רבה שהצלת אותי מלקנות 8600GT ועל ההמלצה לכרטיס הזה עד שתצא סידרה 9. אני מבסוט ממנו לגמרי. עוד לא נתקלתי ביינתים במשחק שלא רץ חלק על ההגדרות הכי גבוהות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפחידו אותי לגביי הכרטיס הזה ובסוף החלטתי להקשיב לעצתו של Guardian Angel

ואצלי הכרטיס לא עובר ת55 מע" בשום מצב. במנוחה על 39 מע" רוב הזמן...

Guardian Angel: תודה רבה רבה שהצלת אותי מלקנות 8600GT ועל ההמלצה לכרטיס הזה עד שתצא סידרה 9. אני מבסוט ממנו לגמרי. עוד לא נתקלתי ביינתים במשחק שלא רץ חלק על ההגדרות הכי גבוהות....

תנסה להריץ DIRT נראה אותך כל כך מבסוט (הכרטיס מסך עושה צוואר בקבוק למערכת חחח :lol:) אולי בגלל ששאר המחשב שלי חלש אני לא כל כך נהנה כמוך אבל גם אני די מרוצה ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

.

כמו כן, קיבלתי המלצה לעדכון . גם היא לא עזרה.

נראה שהתופעה הזו די נרחבת בדגם הזה. אם למישהו יש גם פתרון שעזר לו, אני מאד אשמח לשמוע.

תודה מראש.

זה פשוט לא קשור כי עם בסטוק הכרטיס שךה לא את העבודה ועושה ארטיפקטים עדכון ביוס לא יעזור בשום דבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש X1900GT ולאחרונה החלו תופעות דומות עד שהדרייבר קורס. האם אתה משתמש בויסטה? אם כן צר לי לומר שאתה אני ועוד רבים תקועים ללא פתרון.

לפני הכל תבדוק למה הכרטיס מתחמם. אתה אומר שהכרטיס עמיד ל-75 מעלות, אבל אין לו שום צורך להגיע לטמפ' כאלו מלכתחילה. תפתח מארז תנקה אבק, תבדוק שהמאוורר של הכרטיס ושל המארז אינו חסום מכל הכבלים של הספק והכוננים. תריץ בגוגל חיפוש עם הבעיה שלך באנגלית ותראה שאתה לא לבד. אם אתה משתמש בויסטה - רשמית כרגע אין פתרון. כנראה שקיימת בעיות יציבות של הדרייבר בעת מאמץ.

תנקה את הכרטיס מסך שלך

יש לי אותו כרטיס והוא בסדר גמור אחרי הניקוי

לפני הוא הגיע ל120.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, אני מניח שזה הזמן לבשר בצער רב וביגון קודר, כי לאחר ניקיון כולל של כל המארז היקר (והמאוורר היטיב) שלי, אין כל בשורות טובות.

טמפ' כרטיס המסך ירדו ל-54 מעלות במנוחה ו-70 מעלות במאמץ. בערך לאחר 3 דקות של מאמץ, הכל מתחיל להשתגע על המסך ללא כל שיפור.

אני מניח שהפעם אין לי ברירה, אלא להודות בכך שהכרטיס תקול...

תודה רבה לכל המגיבים.

אם למישהו יש בשורות טובות לבשרני או סתם דרכים לעודד, אני אשמח לשמוע. :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להריץ DIRT נראה אותך כל כך מבסוט (הכרטיס מסך עושה צוואר בקבוק למערכת חחח :lol:) אולי בגלל ששאר המחשב שלי חלש אני לא כל כך נהנה כמוך אבל גם אני די מרוצה ממנו...

ניסיתי ורץ חלק........... :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 20.09.2007 בשעה 17:50:38

ובכן, אני מניח שזה הזמן לבשר בצער רב וביגון קודר, כי לאחר ניקיון כולל של כל המארז היקר (והמאוורר היטיב) שלי, אין כל בשורות טובות.

טמפ' כרטיס המסך ירדו ל-54 מעלות במנוחה ו-70 מעלות במאמץ. בערך לאחר 3 דקות של מאמץ, הכל מתחיל להשתגע על המסך ללא כל שיפור.

אני מניח שהפעם אין לי ברירה, אלא להודות בכך שהכרטיס תקול...

תודה רבה לכל המגיבים.

אם למישהו יש בשורות טובות לבשרני או סתם דרכים לעודד, אני אשמח לשמוע. :-)

מה אתה מבואס יש אחריות לא, תממש אותה גבר....

ותגיד שתמיד הייתה בעיה אבל לא היה לך זמן להגיע, ושיתנו לך חדש...בלי תיקונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שסוף טוב הכל טוב - הלכתי עם הכרטיס למעבדה. הם בדקו אותו והוא אכן נמצא תקול.

קיבלתי כרטיס חדש שעובד נפלא.

נראה שנחמד לעתים שיש לך כרטיס תקול - אתה מקבל את כל הBUNDLE שמגיע איתו עוד פעם... :)

וכמובן, תודה לכולם על העצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...