מהם המשחקים שהכי אכזבו אתכם? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם המשחקים שהכי אכזבו אתכם?

Chymes

Recommended Posts

אני לא מבין איך יש פה כאלה ש R6VEGAS ו LP איכזבו אותם.. אלה בין המשחקים הטובים (והכבדים)

אני עברתי את LP תוך שבוע(כל יום משימה וקצת) וממש נהניתי.. דילגתי על הסרטונים אבל את הסרטון שבסוף ראיתי וממש השאיר עלי רושם המשחק הזה

אני חייב להגיד ש LOST PLANET זה המשחק היחידי שאני משחק בו למרות שעברתי אותו כבר

גם אותי איכזב STALKER

אין בו כלום.. לא גרפיקה, לא הנאה, סתם מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם כבודו מתכוון למשחק Raven Shield אז מדובר במשחק מופת :cool2:

המשחק הכי טוב של רייבויסיקס לדעתי.

משימות מגוונות ורמת קושי מאתגרת.

דווקא LOCKDOWN הוא אכזבה נוראית,ממש בייש את המותג ריינבוסיקס.

:goodposting:

LOCKDOWN היה מכה, רייבן שילד היה הכי טוב, ווגאס גם תותח אבל פחות קשור לסידרה(לא כל כך טקטי כמו הראשונים)

גם ETQW לא משהו בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך יש פה כאלה ש R6VEGAS ו LP איכזבו אותם.. אלה בין המשחקים הטובים (והכבדים)

אני עברתי את LP תוך שבוע(כל יום משימה וקצת) וממש נהניתי.. דילגתי על הסרטונים אבל את הסרטון שבסוף ראיתי וממש השאיר עלי רושם המשחק הזה

אני חייב להגיד ש LOST PLANET זה המשחק היחידי שאני משחק בו למרות שעברתי אותו כבר

גם אותי איכזב STALKER

אין בו כלום.. לא גרפיקה, לא הנאה, סתם מעצבן

:xyxthumbs:

איך איך אפשר לומר R6VEGAS אכזבה? מי שלא יודע לשחק אומר זה אכזבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת: Dreamfall.

אוי זה באמת היה גרוע אבל המשחק הכי מאכזב בכל הזמנים הוא ללא ספק Deus Ex 2

חיכיתי שנים למשחק השני,וכשהוא יצא זה היה כאלו הם החליטו לקחת כל מה שטוב במשחק הראשון ועשו ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהממ היה RAINBOW SIX לפי ATHENA SWORD ולפני RAVEN SHIELD שהיה ממש שווה לתחת, לא זוכר מה.

אבל מה שכן, הVEGAS זה אחד המשחקים הטובים ביותר, פורט עלוב מאוד מבחינת ביצועים לעומת מה שיכל להיות אבל המשחק היה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מישחקי הנשקים הדמיוניים והמפלצות

פשוט זוועה.... במקום להוציא משחקים ריאליסטיים כמה שיותר מוציאים יותר משחקים בדיוניים ומעפנים פשוט בזבוז............

R6:, cod, moh,

כל שאר המישחקים פשוט לא שווה לשחק בהם זה ממש מוריד לראות את כל המפלצות האלה והנשקים המוזרים והלא מציאותיים האלה

כבר עברנו נראה לי את התקופה שחושבים שבשנת 2000 יהיו חייזרים ממאדים וניצטרך להלחם בהם וכל שאר ההוקסים למינהם........

יאלה המאה ה21 REAAL ACTION זה מה שצריך.

שיעשו משחק וואלה על על לבנון על עזה וואלה COD4 דיי מזכיר את זה

בקיצור שיהיה לכולם לילה טוב!!!

ונקווה שיצאו משחקים שכולם יהנו מהם!! מיפלצות או לא העיקר שרק נהנה מהם בשביל זה הם יוצאיים .... לא?...........

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מישחקי הנשקים הדמיוניים והמפלצות

פשוט זוועה.... במקום להוציא משחקים ריאליסטיים כמה שיותר מוציאים יותר משחקים בדיוניים ומעפנים פשוט בזבוז............

R6:, cod, moh,

כל שאר המישחקים פשוט לא שווה לשחק בהם זה ממש מוריד לראות את כל המפלצות האלה והנשקים המוזרים והלא מציאותיים האלה

כבר עברנו נראה לי את התקופה שחושבים שבשנת 2000 יהיו חייזרים ממאדים וניצטרך להלחם בהם וכל שאר ההוקסים למינהם........

יאלה המאה ה21 REAAL ACTION זה מה שצריך.

שיעשו משחק וואלה על על לבנון על עזה וואלה COD4 דיי מזכיר את זה

בקיצור שיהיה לכולם לילה טוב!!!

ונקווה שיצאו משחקים שכולם יהנו מהם!! מיפלצות או לא העיקר שרק נהנה מהם בשביל זה הם יוצאיים .... לא?...........

:hi:

COD4 אחחחחחחח זה הולך להיות חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחרון שקניתי סופרים קומנדר... די מעפן, והעובדה שהתרגום הגרוע ומלא השגיאות של העטיפה והחוברת לא ממש סייעו לי לאהוב את המחשק...

219 שקל שלא יחזרו אלי..

באופן כללי... עצבן אותי שבלק אנד וויט 2, אחרי שעדכנת אותו השמירות הלכו פיפן... פרט לזה היה משחק די סבבה

דיון 2000 היה מיותר, כמו שאמרו, דיון 2 עם גרפיקה טיפה משופרת

וזהו... (אגב, אני בין הבודדים שטורח לקנות 90% מהמשחקים שלו?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחרון שקניתי סופרים קומנדר... די מעפן, והעובדה שהתרגום הגרוע ומלא השגיאות של העטיפה והחוברת לא ממש סייעו לי לאהוב את המחשק...

219 שקל שלא יחזרו אלי..

באופן כללי... עצבן אותי שבלק אנד וויט 2, אחרי שעדכנת אותו השמירות הלכו פיפן... פרט לזה היה משחק די סבבה

דיון 2000 היה מיותר, כמו שאמרו, דיון 2 עם גרפיקה טיפה משופרת

וזהו... (אגב, אני בין הבודדים שטורח לקנות 90% מהמשחקים שלו?)

למה מעאפן? אני חושב שהוא מעולה הכל תלוי בשיטת המשחק שלך קרבות ענקיים שלא נראו בשום משחק אסטרטגיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ;)

האכזבה כמובן נובעת גם מההוצאה הכספית שמתבררת לבסוף כמיותרת.

אני זוכר שקניתי את קוואק4 ואחרי יומיים הכרחתי את חבר שלי לקחת את הדיסק במתנה.

גם את אובליביון לא אהבתי אבל לפחות למדתי איזה סגנון משחקים אני אוהב.קניתי אותו באי-בייי ב 30$

זה קצת בעייתי כשאתה בדר"כ קונה משחקים מקוריים ומסתמך על הדמו ,יש אלמנט של הימור מסויים אבל ברוב המקרים לא התאכזבתי

הקניה הבאה (שכבר הוזמנה מראש) תהיה COD4 ,אין לי ספק שהוא לא יאכזב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...