יש למישהו ניסיון עם ה-Tannoy MX3 ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש למישהו ניסיון עם ה-Tannoy MX3 ?

Milford Cubicle

Recommended Posts

ד"א..

המערכות הכי איכותיות יהיו עם באס בנפרד' date=' מיד בנפרד, טווטרים בנפרד, ועוד איזה סאבוופר לתדרים הנמוכים מאוד (20hz מתאים אהה שגיא?). קרוסאובר אלקטרוני 4way ולכל יהיה מגבר משלו.

אז השכנים לא יתלוננו, אלה יעברו דירה, גם ישמעו חזק וגם איכותי.

[/quote']

רק שמערכת כזאת לא תיפול לידיים הלא נכונות...זה עלול להיות מסוכן !

אתה יכול לפוצץ לבן אדם את המוח אם כזאת מערכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א..

המערכות הכי איכותיות יהיו עם באס בנפרד' date=' מיד בנפרד, טווטרים בנפרד, ועוד איזה סאבוופר לתדרים הנמוכים מאוד (20hz מתאים אהה שגיא?). קרוסאובר אלקטרוני 4way ולכל יהיה מגבר משלו.

[/quote']

muhahahahaha

:asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א..

[/quote']

יידיים לא נכונות? למה הידיים העדינות שלי (שנותנות פליק לסלייד שיעלה עדדדלמעלה) יכולות לעשות למערכת כזאת חמודה וחלשה?? מה כבר יקרה? זה לא שאני ירים כל סלייד במערכת עד הסוף, זה פשוט פשוט פשוט אני ירים ת'אמאמאמאממאממאממאמאמאממא של השכנים שלי על טיל לחלל ויעשה אותם חרשים....

נזמים את איגור ושגיא לאיזה מסיבונת פרטית עם הרמקולים...זאת תיהיה מסיבה איכותית, משהוא ......... (אין ביטוח אוזניים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לעצה שלי מנסיון....קודם כל אף פעם לא שמעתי זוג רמקולים ברמה שהמחיר שלהם הוא מתחת ל 3500 שקל.

לא שאני מזלזל ב Tannoy MX3, הם נשמעים טוב והם עדיין הבחירה האידאלית לאדם שתקציבו נע בין 1300 ל 1500

אבל אל תצפה ליותר מדי, הרמקולים האלה לא ירעידו לך את החדר. הם מתפקדים טוב בוליום גבוה יחסית אבל לא כל כך גבוה.

אני מציע שתחסוך עוד קצת ותעבור לליגה אחרת של רמקולים שבכלל לא מצריכים סאב כתוספת. אני יודע שהכסף מדגגד לצאת, אבל אל תמהר; בסוף אתה תיצא מרוצה.

אילו שטויות!

תתפלא, אבל גם של 3000 ש"ח יכול להשמע בעיני מישהו טוב מרמקול אחר שעולה פי שלוש, ואני יכול לתת דוגמאות.

(Triangle Titus שעולה 3000 ש"ח אל מול Avance Signature שעולים 9000 ש"ח)

למה הכוונה "ליגה אחרת"? אתה מתנסח בדיוק כמו איזה מוכר בטרקלין חשמל שרוצה למכור את זוג הקופסאות שהורכבו אצל אחמד בנצרת...

מה לגבי חשיבות המגבר? לעיתים, בשילובים זולים, עדיף להשקיע במגבר יקר על זול.

אני מתערב איתך שזוג טיטוסים מבית טריאנגל עם מגבר FSAE AUDIO איטלקי שעולה 2500 ש"ח יותר מהרמקולים, ייתנו תוצאה עדיפה ללא שיעור על פני שילוב של יקר למגבר זול; כדוגמת ה JMR Twin MkIII כרמקולים וCambridge Audio A500 כמגבר,

כאשר כאן הרמקולים עולים 3500 ש"ח יותר מהמגבר. (שתי ההצעות שהזכרתי זה עתה מסתכמות בסכום זהה של 8500 ש"ח)

האם מישהו בכלל שאל אם הייעוד שלהם הוא למוסיקה נטו, או גם למוסיקה וגם לקולנוע ביתי?

(דבר ששכחתי להתייחס אליו בהודעה הקודמת שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...