יש למישהו ניסיון עם ה-Tannoy MX3 ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש למישהו ניסיון עם ה-Tannoy MX3 ?

Milford Cubicle

Recommended Posts

לי יש אותם ואני מרוצה מהם מאד.

אחוריים - MX2.

מרכזי - MXC.

כמו שאתה יודע, או לא, נמדד ונשמע אחרת בכל זוג אוזניים (על טעם ועל ריח...).

אני בחרתי בהם, לפני שנה וחצי בערך, לאחר בדיקה מקיפה של השוק (ושמיעת ברמה מחיר/איכות דומה), ואישית אני אוהב את הצליל שלהם.

לגבי המחירים: לי ה-MX3 עלו בזמנו 2000.

ה-MX2 וה-MXC עלו 800 כ"א.

עוד פרטים? משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה מגבר ? יש לך סאב וופר או שהבאסים שלהם מספקים ?

למה שלא תלך על רמקולי-מדף ('מוניטורים')?

לטעמי, רמקול מדף באותו מחיר של רצפתי יתן לך הרבה יותר מאשר האחרון, במיוחד בתחום המחירים שלך...

ייתכן ואתה מחפש את המשקל שתיבת התהודה הגדולה נותנת לרמקול רצפתי, או פשוט אתה רוצה רמקול ש"יורד מספיק" בבאס...

אני עצמי מעדיף באס שנוצר מתנועה של ממברנה שמזיזה אוויר, ולא באס שנוצר בצורה מלאכותית כתוצאה מתיבת התהודה של הרמקול, אבל זה רק אני.

אולי לרמקולי מוניטור רבים אין הרבה מתחת ל 60Hz אבל מה שכן יש הוא איכותי יותר באותה רמת מחירים: באס פאנצ'י, הדוק, והכי חשוב - באס טבעי שנשמע אמיתי.

גם דיוק ופירוט הוא פלוס גדול של רמקול מוניטור, ואם אתה אוהב "אוויר בין הכלים" בדר"כ המוניטור יהיה עדיף.

שוב- זה תלוי מה אתה מחפש - אם אתה מוכן לוותר על התדרים הנמוכים שמזיזים את הישבן לטובת מיד עשיר יותר ורמת פירוט גבוהה יותר, לך על מוניטורים. אם לאו, אני מניח שההעדפה היא לרצפתיים.

עצתי לך - אם מוזיקת ג'אז ו\או אקוסטית בכלל היא בראש סדר העדיפויות, תשקול את אופציית קניית רמקולי מדף ובעתיד תוסיף סאב שימשיך את המלאכה היכן שהמוניטור מפסיק.

אם אתה מעוניין ברמקול מדפי שיודע לעשות טוב לכלים אקוסטיים, עשה אודישן לSA205 של חברת System Audio הדנית.

הוא אומנם חורג מרמת המחירים שלך, (2400 ש"ח), אבל אולי עם הנחה על מזומן ומאמץ נוסף תגייס את הג'ובות הדרושות.

לטעמי זהו פנטסטי למחירו, מוסיקלי להפליא (לאותה רמת מחיר), הגבוהים שלו עדינים ולא צורמים, וגם לא חסר לו בתחום הבאס.

שמע אותו, ואני מבטיח לך שלא תצטער...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה מגבר ? יש לך סאב וופר או שהבאסים שלהם מספקים ?

המגבר : Denon AVR-1602

אין לי סאב (נגמר הכסף), אם כי הבאס שהם נותנים מספק בהחלט.

בכל אופן אם היו לי איזה 1500-2000 ש"ח הייתי גם משקיע בסאב.

נ.ב. הנגן : Toshiba SD-1300.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה לעזאזל אתם מדברים , אין לכם משהו אחר לעשות (הקרייטיב inspire 2.1 הם הכי טובים במחיר שלהם אז לך על זה !)

מדברים על מחט אתה מדבר על תחת

MX3 אלו רמקוליים ריצפתיים למגבר האינספייר אפילו לא מדגדגים אותםכי הם למחשב מזו**נ*ם

תפסיק להפליץ שטויות

למקודד

תנסה את סדרת הוליוס של וורפידייל לדעתי הם די טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה לעזאזל אתם מדברים , אין לכם משהו אחר לעשות (הקרייטיב inspire 2.1 הם הכי טובים במחיר שלהם אז לך על זה !)

זה מה שקורה למי שמתפרץ לדלת פתוחה.

:lol:

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה למי שמתפרץ לדלת פתוחה.

:lol:

:bash:

:lol: :lol: :lol:

ותנסה את ה JBL!

סידרת ה Northbridge

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לעצה שלי מנסיון....קודם כל אף פעם לא שמעתי זוג ברמה שהמחיר שלהם הוא מתחת ל 3500 שקל.

לא שאני מזלזל ב Tannoy MX3, הם נשמעים טוב והם עדיין הבחירה האידאלית לאדם שתקציבו נע בין 1300 ל 1500

אבל אל תצפה ליותר מדי, הרמקולים האלה לא ירעידו לך את החדר. הם מתפקדים טוב בוליום גבוה יחסית אבל לא כל כך גבוה.

אני מציע שתחסוך עוד קצת ותעבור לליגה אחרת של שבכלל לא מצריכים סאב כתוספת. אני יודע שהכסף מדגגד לצאת, אבל אל תמהר; בסוף אתה תיצא מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לעצה שלי מנסיון....קודם כל אף פעם לא שמעתי זוג רמקולים ברמה שהמחיר שלהם הוא מתחת ל 3500 שקל.

לא שאני מזלזל ב Tannoy MX3, הם נשמעים טוב והם עדיין הבחירה האידאלית לאדם שתקציבו נע בין 1300 ל 1500

אבל אל תצפה ליותר מדי, הרמקולים האלה לא ירעידו לך את החדר. הם מתפקדים טוב בוליום גבוה יחסית אבל לא כל כך גבוה.

אני מציע שתחסוך עוד קצת ותעבור לליגה אחרת של רמקולים שבכלל לא מצריכים סאב כתוספת. אני יודע שהכסף מדגגד לצאת, אבל אל תמהר; בסוף אתה תיצא מרוצה.

תרשה לי לחלוק עליך...

לא משנה איזה , הכי יוקרתי, תוסיף לו את הסאבוופר באותה איכות, ותיהיה תוספת..

זה לא עניין של יותר באסים, זה עניין של תדרים..

ועם קרוסאובר שחותך את התדרים בדיוק במקום הנכון, אתה יכול להגיע לעוצמות הרבה יותר גבוהות, מאשר תגיע בלי סאבוופר..(הכוונה באיכות הרבה יותר טובה).

ד"א..

המערכות הכי איכותיות יהיו עם באס בנפרד, מיד בנפרד, טווטרים בנפרד, ועוד איזה סאבוופר לתדרים הנמוכים מאוד (20hz מתאים אהה שגיא?). קרוסאובר אלקטרוני 4way ולכל יהיה מגבר משלו.

אז השכנים לא יתלוננו, אלה יעברו דירה, גם ישמעו חזק וגם איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו לומר שמספיקים לך שני רירים של 6x9" שלוש-מאות וואט של קנווד לרכב בשילוב מגבר של 150 וואט ויש לך את האפקט של הסאב.

זה לא נכון.

סאב מוסיף המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...