היכן ניתן להשיג את הG5 - בגרסתו הכחולה ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכן ניתן להשיג את הG5 - בגרסתו הכחולה ?

The_overclocker

Recommended Posts

אני כמובן מתכוון לזה:

3015.1.0.jpg

http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/359&cl=us,en

ולא לזה:

693.1.0.jpg

http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/135&cl=us,en

הMX510 שלי נהרס (לחצן שמאלי לא עובד), ואני מחפש עכבר שיחליף אותו. קראתי באתר כמה תשבוחות על ה518, אבל

עכבר עם חיישן ועם רזולוציה של 2000DPI, שאפשר לשנות פיזית על העכבר נראה מתאים לי יותר. אולם לG5 יש מגרעה

אחת; והיא העובדה שיש לו רק כפתור אחד מצד שמאל. חיפשתי באתרים בארץ ולא מצאתי אחד שמוכר את הגרסא הכחולה.

אם יש לכם מושג היכן ניתן להשיג אותה, או סיבה ממש טובה ללכת על ה518 אתם מוזמנים לכתוב כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות בידיכם. יש בבירור את העכבר בארץ. הייתי בחנות Point בכפר סבא לפני 5 ימים, וקניתי שם את העכבר Mx518 כאשר הגרסא היחידה של הG5 הייתה הגרסא הכחולה. לצערכם, הגרסא יקרה מאוד, עולה כ450 שקל בחנות, לא יודע כמה באתר, אם תגידו שבאתר זה עלה פחות, אז הם יגידו לכם שמה שתשלמו זה כמו באתר, ככה ששווה לבדוק באתר לפניכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה באתר שלהם זה לא מופיע..

אולי הם הביאו אחד מארה"ב

לצורך תצוגה או משהו

די לדבר סתם שטויות. אני אומר לך שמכרו אותו ושאלתי את המוכר את דעתו, וכמובן שהוא ניסה למכור לי את הG5 היקר פי 2, אבל החלטתי בסופו של דבר ללכת על הMX518.

אתה רוצה תתקשר לחנות תבקש מהם שיגידו לך איזה גרסא של הG5 יש להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שהG5 ה"חלוד" הקלאסי והכחול-אפור עולים עם משלוח כ250 שקל, ומדובר פה בשני עכברים זהים, למעט הכפתור הנוסף בגרסה הכחולה-מעודכנת (וקצב רענון של 1000 דיווחים בשניה מול 500, שמשנים ממילא תוך שניה גם בחלוד בתוך הדרייבר), תחליט אתה אם אתה מוכן להוסיף 100% על אותו מוצר.

עכבר מעולה, הזמנתי אותו לשני חברים טובים בחודשיים האחרונים (יחד עם משטח Steelpad QcK), שניהם קיבלו את הגרסה הכחולה-אפורה. נראה מצוין ופועל בצורה מופתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ KSP, Well.com, גולדטופ, SKYPC, אלוף מחשבים, אייבורי ???

טוב, ביררתי לך עם החנות עכשיו, וכן, יש להם את הגרסא הכחולה החדשה. (החנות היא פוינט בכפר סבא).

המחיר קצת יקר. אבל אם אתה תזמין מחו"ל זה ייצא בערך אותו דבר. השאלה אם זה כל כך חשוב לך.

הMx518 מקביל לעכבר הזה, חוץ מהעובדה שהוא אופטי וזה . אבל גם הMx518 תותח פשוט. אני משחק איתו וזה פשוט חוויה.

הדיוק שלי השתפר בצורה מטורפת. וכשאני לא מדייק, אני מודע שזה בעיות שלי שאני מכוון בטעות לאזור הרגליים. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...