Stranglehold Demo is out! - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Stranglehold Demo is out!

WarMachine

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

להוציא פאץ' לקונסולה זה הרבה יותר קל כי החומרה והתוכנה ידועה מראש ואין צורך להתאים כל דבר לאלפי תצורות שונות.

בכל מקרה זה לא חייב להיות המחשב שלו, ביושוק ידוע כמשחק בעייתי בהרבה בחינות, שנעלם או קופץ, התרסקויות לדסקטופ, ריבוטים למחשב וכהנה וכהנה של בעיות שונות כך שזה לאו דווקא המחשב שלו.

עם סטרגלהולד אני לא חושב שאפשר לקבוע משהו עכשיו, הדמו מאוד חובבני ובלתי מושקע(ועם זאת שוקל שני גיגה!),זה נראה שעשו את המינימום שבמינימום כדי לשחרר החוצה דמו מבלי לעשות שום אופטימיזציה, חכה יום יומיים ובטח יהיו פתרונות שונים ברחבי הרשת לבעיות השונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, לא חשבת על הרעיון המטורף, שאם שני משחקים נתקעים לך ברצף, הבעיה היא במחשב שלך?

חשבתי על זה, אבל זו לא הבעיה. זה המשחק עם הכי הרבה בעיות טכניות שראיתי בחיים שלי. משהו כמו Oblivion + HL2 + S.T.A.L.K.E.R ביחד, ואז עוד קצת. סיבוב קצר בפורום התמיכה של 2K יכול להבהיר לך את המצב במקצת.

גם הדמו של Stranglehold לא חף מבעיות, ואני בהחלט לא היחיד שחווה מסכים שחורים וקריסות עם המשחק הזה.

הדבר היחיד שמשאיר אותי על ה- זה עכבר ומקלדת.

יש לו ביושוק מקורי?

כן, יש לי עותק מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סיימתי להוריד ושיחקתי בדמו ואני חייב להגיד....

WTF,המשחק עובד לי על 100-200FPS לפעמים יורד לאיזה 60-70 במיקרים מיוחדים.

כניראה התמיכה בCF היא טובה במשחק הזה.

אחי אתה לא אין לך איזשהו צוואר בקבוק ב-CF כי הלוח שלך לא תומך בצורה מלאה בCF אין לך בלוח שתי יצאות של 16X מלאות כלומר יש לך אם אני לא טועה 16X ו-4X.. כך שלא הבנתי ת'קטע הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW המשחק הזה כבד בטירוף עם הוא לא עובד הכי טוב ב- 8800GTS או GTX

אני עוד 10 דקות מריץ אותו על המחשב שלי מקווה לפחת לעלות על המנימום חלק מה אתם אומרים אפשרי?

זה המפרט שלי:

E6600

2 גיגה קינג סטון דואל צ'נאל.

X1950XT 256MB :) וגם אני יעלה כמה מתוך המשחק עם הוא בכלל יעלה לי חחח כי שמעתי שיש כאלה שזה לא עולה להם ויש להם 8600GT המשחק הזה ממש פורט גרוע :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...