Stranglehold Demo is out! - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Stranglehold Demo is out!

WarMachine

Recommended Posts

ביקורת ראשונה למשחק -ציון 80

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/932186.asp

מי אמר משחק העשור ולא קיבל ? :lol:

אף אחד לא אמר ש STRANGLEHOLD הוא משחק העשור

וגם אף אחד לא אמר שכל משחק שמקבל 95\100 הוא באמת משחק טוב (BIOSHOCK דוגמא מצויינת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי איך משנים רזולוציה

Here is the ONLY solution. Make a shortcut and like this :

"C:\Program Files\Midway Games\Stranglehold Demo\Binaries\MCELauncher.exe" Retail-Stranglehold.exe -language=eng -ResX=1600 -ResY=1200

ליצור קיצור דרך ל-MCELauncher.exe ומה אז ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום התקנתיח את הדמו והוא פועל לכמה שניות מראה תמקשים ואז מסך שחור.........יש למישהו רעיונות?\

וכן אני עם דרייבר ישן אבל אני לא רוצה להחליף לחדש כי בחדש אין תלוקח הבקרה הקלסי של נבידיה.!!!!!!!!!

מ]רט פניטיום 4 3 גיגה

1024 ראם

6800 gt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום התקנתיח את הדמו והוא פועל לכמה שניות מראה תמקשים ואז מסך שחור.........יש למישהו רעיונות?\

וכן אני עם דרייבר ישן אבל אני לא רוצה להחליף לחדש כי בחדש אין תלוקח הבקרה הקלסי של נבידיה.!!!!!!!!!

מ]רט פניטיום 4 3 גיגה

1024 ראם

6800 gt

גם אצלי יש מסך שחור או שהוא משחק שני דקות ובום, זה בעיה קשה בדרייבר של NVIDIA שלא נפתרה עד עתה, עיקר הבעיה נובע מאי תאימות של המנוע UT3 לדרייברים החלשים של NVIDIA בעיקר ובעיקר למשתמשים בכרטיסים שאינם 8, כלומר סדרת גיפורס 7 ו6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מושג מתי איןוידיה יתקנו זאות?

אמור לצאת לXP דרייבר WHQL עוד החודש, השבוע הזה או השבוע הבא, אבל אני בספק שהם יתחסו למשחק הזה, מכיוון שאם נשפוט ע"פ הBETA האחרון שהוצג ב17, הדרייבר משפר תאימות לCRYSIS,WORLD IN CONFLICT, ועוד שני משחקים כאשר הSTRANGLEHOLD לא מוזכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...