תגידו כמה זמן לדעתכם יחזיק ה- XBOX 360? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו כמה זמן לדעתכם יחזיק ה- XBOX 360?

hackermeir

Recommended Posts

אני רוצה לקנות ואני מתלבט ...

קראתי כבר שיש משחקים שעובדים עם נפילות FPS תקיעות וכו'.

ויש לדוגמה את המשחק Blue Dragon שהוא צריך 3 דיסקים של DL, כמה זמן לדעתכם יעברו כבר כל המשחקים לכמה דיסקים? או שבכלל כבר יעברו ל- HD-DVD!

אני כבר לא יודע אם לקנות או לא, כי נראה לי שהקונסולה לא תחזיק הרבה זמן כפי שהיא עכשיו (אני לא מדבר על ה- Elite) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משחקים לא יעברו ל-HD-DVD ב360

מהלך כזה יהיה המהלך המטומטם ביותר בשוק הקונסולות בשנים האחרונות

וMS לא עד כדי כך מטומטמת

בעניין כמה הקונסולה תחזיק

את זה אף אחד לא יודע

הבעיה שצינתה קיימת ובנוסף לא כל 360 נמכר אם ארד דיסק שזה

גם בעיתי וגם שבפרימיום יש רק 20 גיגה

אני קראתי תמאמר הזה לא מזמן-

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=288140.0

(כנס ללינק בתוך הלינק)

לדעתי הבחור צודק מילה במילה

יש פתרונות אפשרים לDVD כמו לפצל משחק בין מולטיפליר לSP על 2 דיסקים

משחקים מסוימים להוציא על כמה דיסקים וכו

העניין שבתווך הארוך זה עולה יותר ופחות נוח

חלק מסוגי המשחקים זה בכלל בעיתי

לדוגמה משחק בסגנון אובוויליון שהוא פתוח זה יהיה מאוד מעצבן להחליף דיסק כל כמה זמן

שהולכים למקום אחר

אבל בשורה התחתונה MS תחליט כמה להחזיק אותו

תXBOX הם זרקו מהר מאוד ודווקה שיצא לו משחקים טובים כמו HL2 לדוגמה

ה360 בנתיים מסובסד כמו הXBOX ואיך שזה ניראה הם לא הולכים לנצח בדור הזה של הקונסולות

ככה שערכה שלי הוא יחייה 5 שנים או פחות או במילים אחרות עוד 3 שנים מהיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שאת הקוביה לא רצחה, אין סיבה להחזיק את הXBOX בחיים עדיין, בכל מקרה עדיין יוצאים אליו משחקים שיוצאים לכל הפלטפורמות פה ושם.

הסיבה היחידה שהPS2 עדיין חיי הוא בכלל שהPS3 היה דיי כשלון במכירות בהתחלה, וסוני נמצאת בחובות מטורפים.

ובתור קונסולת casual מלאי המשחקים שלה יכול להחזיק אותה עוד מספר שנים, חצי שנה אחרי ההכרזה על הPS3 הכריזה שהPS2 יפסיק להיות מיוצר בסוף 2006 והשווק שלו יפסיק ב2007. כרגע הייצור יפסיק כנראה אי שם ב2008 וסוני תמשיך לשווק אותו ישירות עד 2009.

אם יכלה להרוג את הPS2 בלי לפגוע בעצמה עוד יותר היא הייתה עושה את זה, כרגע היא מרוויחה יותר עליו מאשר על הPS3 וזה דיי עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נראה לי מהלך הגיוני מאוד של . הם ראו שהPS2 עדיין נמכר כמו לחמניות חמות הישר מהתנור אז למה להפסיק לשווק ולייצר?

הם פשוט לא ציפו שזה מה שיקרה אחרי השקת הPS3, הם ראו שהם קצת טעו אז הם החליטו להאריך את חייו של הPS2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' אם מאס אפקט נכנס לדיסק אחד של דיוידי - אין לך מה לדאוג...מקסימום כמו שקרירין אמר...במקרה הכי גרוע יהיו 2 דיסקים למשחק

אחד לסינגל ואחד למולטי...

ב' יש לי את הבוקס כבר 4 חודשים בערך משהו כמו 7 משחקים ....הכי כבדים...ועוד לא קרה לי פעם אחת שהוא נתקע או היו ירידות פריימים

ג' נכון להיום הבוקס יותר טוב בכמה דרגות מהסוני 3(ואל תגידו לי - בעתיד יהיה ככה וככה....אני מדבר על היום)

ככה שבינתיים נכון להיום הוא הקניה הכי ממומלצת...(ואני לא מדבר על הווי כי לדעתי היא פונה לקהל אחר)

ד' בקשר לטבעת הבוקסים שהתחילו לייצר עכשיו באים עם חדש שאמור למנוע את כל התקלות של הטבעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שאת הקוביה נינטנדו לא רצחה, אין סיבה להחזיק את הXBOX בחיים עדיין, בכל מקרה עדיין יוצאים אליו משחקים שיוצאים לכל הפלטפורמות פה ושם.

הסיבה היחידה שהPS2 עדיין חיי הוא בכלל שהPS3 היה דיי כשלון במכירות בהתחלה, וסוני נמצאת בחובות מטורפים.

ובתור קונסולת casual מלאי המשחקים שלה יכול להחזיק אותה עוד מספר שנים, חצי שנה אחרי ההכרזה על הPS3 סוני הכריזה שהPS2 יפסיק להיות מיוצר בסוף 2006 והשווק שלו יפסיק ב2007. כרגע הייצור יפסיק כנראה אי שם ב2008 וסוני תמשיך לשווק אותו ישירות עד 2009.

אם סוני יכלה להרוג את הPS2 בלי לפגוע בעצמה עוד יותר היא הייתה עושה את זה, כרגע היא מרוויחה יותר עליו מאשר על הPS3 וזה דיי עצוב.

נינטנדו לא הרגו את הקוביה מוקדם

יבשו אותו כן אבל לא הרגו אותו

לפחות הוא סיים אם זלדה TP

שאני אומר שMS הרגו תXBOX אני מתכוון לזה

הם הפסיקו תיצור חודשים אחרי השקת ה360

נינטנדו לא הפסיקו תיצור של הקוביה מהר כי הWII יצא שנה אחרי

הם רק הורידו תמיכה תוכנתית

ובכלל הם הצליחו למכור כמה מיליונים אם מבצעים מטורפים בסוף

שכללו הוזלות גדולות

בעניין הPS2 הוא יצא שנה לפני הקוביה והXBOX והחזיק יותר

היום הוא די מת זה נכון ואני לא מדבר על זה שעדיין מיצרים אותו אלה מבחינת תמיכת משחקים שלו זבל

אבל את שלו הוא עשה ועשה מצוין

א' אם מאס אפקט נכנס לדיסק אחד של דיוידי - אין לך מה לדאוג...מקסימום כמו שקרירין אמר...במקרה הכי גרוע יהיו 2 דיסקים למשחק

אחד לסינגל ואחד למולטי...

The simple facts state that the optical disc on the PS3 holds more data than the optical disc on the 360. If we exceed size of the 360s optical disc then we'll have to find alternative ways to get the content to 360 users such as making it downloadable. Adding a second DVD to a game like UT3 would be a challenge because when playing online you might not know exactly what map you're going to be playing next and we have to be able to accommodate users of the core system. So does that mean the disc on the 360 might have a map or two less? Possibly although it is too early to tell for sure. People love Unreal Tournament because we always ship it with tons of great content but that also makes it a bit of a disc hog - in a good way

Obviously, and as is true with most major games on 360 and PS3, you're going to be putting your hard drive to good use if you want to experience the full richness of content that UT3 will have to offer over the lifetime of the game. the fact that you can do this is a good thing.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=19796

אתה רואה הבעיה כן קימת

ככה שבינתיים נכון להיום הוא הקניה הכי ממומלצת...(ואני לא מדבר על הווי כי לדעתי היא פונה לקהל אחר)

ד' בקשר לטבעת הבוקסים שהתחילו לייצר עכשיו באים עם חדש שאמור למנוע את כל התקלות של הטבעת

גם בחדשות דווח על RROD פחות אבל דווח

כולל בעלית כולל בהכל

חוץ מיזה מי הבטיח לך שיתנו לך דגם חדש בחנות?

רק בחורף הבעיה אמורה ליפתר ורק בדגמים שיצאו אז

תנסה להגיד לחנות להביא לך דגם ספציפי וניראה אם מישהו יקשיב

בעניין המשחקים כן כרגע ל360 הכי הרבה משחקים טובים וזה אמור לישמר במחצית הראשונה של 2008

אבל הרבה משחקים שלו יוצאים גם למחשב וגם לPS3

חלק אפילו יוצאים לWII כמו טניס שולחן ועוד כמה משחקים לא כבדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שמאפשרים את זה

ופעם היה הבדל גם בזה העלית כלל ובנוסף היה צבוע שחור מגניב

הדגמים החדשים של הפרימיום ואפילו הקור כוללים גם אז רק נישאר אבדל צבע וגודל ארד דיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אין ל360 כונן HD- מובנה זה למה

יש לו -DL כמו לWII

אתה רוצה שאיזה 9 מיליון אנשים שקנו 360 יקנו כונן חיצוני?

ובלי לדבר על עליה במחיר היצור במקום ירידה

כי הם יצתרכו לכלול כונני HD- בדגמים החדשים

וזה אחרי כימאת שנתיים בשוק

בקיצור לא יקרה בדור הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...