מאמר חשוב (לדעתי) על שוק הקונסולות - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמר חשוב (לדעתי) על שוק הקונסולות

stone cold

Recommended Posts

http://ps3.advancedmn.com/article.php?artid=5384

הבן אדם לקח לי תמילים מהפה

Another example that the Xbox 360 isnt built for the long haul is due to its lack of HD optical media. Sure, you can argue that the machine features an optional HD- drive for movie playback, but this was a very half-hearted gesture by Microsoft and sales of the drive have reflected that. Using standard DVDs by no means hurts the Wii because it isnt a high definition console. It doesnt need high resolution data consuming textures. By including only a standard drive, may have gained immediate success out of the gate, but this decision is going to come back to haunt them once HD media drops in price and people begin to look to the by then inexpensive PS3 as a realistic option.
hats why was included with the package. is Sonys Wii Remotein other words, its Sonys unique feature that gives the consumer incentive to purchase the console. The only problem is that Sony jumped the gun by over a year because the mass-market has little need for right now. Only 18% of North Americans own the HDTVs needed to appreciate the advantages of the format. on a 1985 RCA television is a waste of money. But what happens when that TV breaks down and John Doe consumer finds SDTVs have been phased out of retail and thus buys a now relatively inexpensive HDTV to replace it? The point is that someday with consumer education and the spread of HDTVs, people will have a use (and desire) for Blu-Ray, and when that day comes the PS3 will be waiting for them.

יש עוד הרבה תיכנסו ללינק

למי שלא מבין אנגלית אז בקיצור

הוא אומר שבסופו של דבר הימור של ללכת על הבלו רי ישתלם בסוף

כרגע זה מוקדם מידי בבערך שנה אבל יקח זמן וזה ישתלם וצרכנים יקנו PS3 גם בגלל הבלו רי

הוא גם אומר שכניראה הדור הבא יתקיים יותר זמן מהקודם

בעניין הWII הוא אומר שיש לו מחיר זול ותשטח שלו

ובגלל זה הוא מצליח

וגם הWII לא צריך בלו רי כי הגרפיקה הפשוטה שלו לא מצריכה שטח איכסון כזה

לאומת זאת הוא אומר שה360 בנוי להיום ופונה בעיקר לארד קור

ואותו ארד קור שקנה בעבר

לדעתו החסרון במדיה גדולה יהיה חסרון גדול בעתיד

הRROD לדעתו זה בעיה זמנית שתיפתר ולא בגלל זה יפול ה360

בעניין הLIVE לדעתו זה גם פונה לארד קור

ושיש משחקים בשוק אם יותר מנוים מהLIVE כולל זהב וכסף ביחד

זה לא ניקרה הצלחה

הוא הזכיר את WOW וSL

שיש להם יותר מנוים כל אחד בנפרד

בכל מיקרה למי שיודע אנגלית כדי ליקרוא תכתבה האמיתית הניסוח שלי מחורבן וגם הכתיב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הוא אומר את מה שאני,אתה קרירין, ועוד כמה אנשים פה בפורום ששומרים על ראש פתוח ויכולים לראות את העתיד ולא הולכים עם הראש בקיר על ה360 שלדעתי הולך לגמור את חייו הרבה לפני PS3 ו-. ואם כבר אני חושב שמבין הFINAL TWO ינצח בסוף הPS3 לטווח הארוך.

כל מה שהוא כתב גם ניתן למצוא בדיונים הקודמים והארוכים שלנו, איזה מצחיק זה יהיה להעלות אותם בעוד איזה שנה וחצי-שנתיים מהיום ולראות שצדקנו בכל מילה. לא? ::)

אבל העתיד כבר יראה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

תיראה לדעתי הWII ינצח בגלל שהוא ירד למחיר זנות בסופו של דבר

אם נינטנדו לא תעשה טעות ענקית ותשאיר אותו באותו המחיר

במחיר של 150$ הוא ימכר כמו לחמניות חמות

ויקח הרבה זמן עד שה360\PS3 יגיעו למחיר הזה

גם מחיר המשחקים שלו יכול לרדת יותר

ה360 כבר היום מתחיל ליתקל בבעיות בגלל הDVD בחלק מהמשחקים

סוני מוציאה משחקים אם קידודי עדיפים ויש לה מספיק שטח איכסון לסרטוני מעבר איכותים ומה לא

וגם ארד דיסק בכל חבילה שיכול לעזור בטעינות ודברים אחרים

שהמחיר בלו רי וCELL ירדו הם יוכלו ליתקרב ל360 במחיר ואז יהיה להם יתרון

כמובן גם שטלוויזיות HD יהיו יותר נפוצות הPS3 מגיע אם נגן בלו רי

בקיצור אני לא יהיה מופתע אם נתחיל לישמוע על הXBOX 3200 עוד שנה + והשקה עוד שנתיים+

זה מה שקרה אם הXBOX ואני לא רואה ת360 מנצח

במיוחד שביפן הוא לא זז לא משנה מה הם מנסים לעשות וכמה כסף הם שופכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הוא אומר את מה שאני,אתה קרירין, ועוד כמה אנשים פה בפורום ששומרים על ראש פתוח ויכולים לראות את העתיד ולא הולכים עם הראש בקיר על ה360 שלדעתי הולך לגמור את חייו הרבה לפני PS3 ו-. ואם כבר אני חושב שמבין הFINAL TWO ינצח בסוף הPS3 לטווח הארוך.

כל מה שהוא כתב גם ניתן למצוא בדיונים הקודמים והארוכים שלנו, איזה מצחיק זה יהיה להעלות אותם בעוד איזה שנה וחצי-שנתיים מהיום ולראות שצדקנו בכל מילה. לא? ::)

אבל העתיד כבר יראה ;)

איזה כיף להתנשא מעל דפי האינטרנט, כשבפועל אתה רק חולם על קונסולה....

או בקיצור, עד שה360 יפסיד, אם הוא יפסיד, 10+ מיליון איש נהנים מעשרות משחקים והיד עוד נטויה בעוד לך יש רק את השאריות שהמחשב מקבל מידי פעם.

אבל העיקר שאתה שומר על ראש פתוח כע? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוב יהיה לי ובסוף השנה גם מחשב חזק

בדיוק לGOW למחשב

חוץ מיזה תיקרא תמאמר ואז תגיב בבקשה

עריכה -

תגיד איך זה שמ12 הם ירדו ל10+ ?

אחד הדיווחים אפילו מדבר על 8.9

מעניין איך קונסולה שכימאת שנתיים בשוק מוכרת כל כך קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכננתי להגיב, אבל אז נזכרתי אל מי אני פונה.

יש שני קהלים פה בפורום, אנשים שממש עושים דברים במקום לדבר ויש להם אחת הקונסולות. הם לא צריכים שיכנוע, הם בדר"כ משחקים בקונסולה שלהם ולא ממש שמים זין על השטויות של קבוצה מספר שתים, שרק מתבכיינת כל היום על זה שחברה X טובה יותר מחברה Y בגלל סיבה Z, למרות שבפועל אין להם שום קונסולה.

נמאס לי להתווכח איתך או כל משתמש אחר פה שאין לו קונסולה, ושרק ניזון מאלפי המאמרים של מיליארדי הפאנבויים של כל הצדדים שבאינטרנט. בסופו של יום, אני יכול ללכת לשחק GOW ואתם רק יכולים להמשיך לטחון מים ולהרגיש נעלים על ש"בחרתם" בקונסולה ש"תנצח" למרות שיעברו חודשים או אפילו שנים עד שממש תיקנו אותה.

המשך גלישה נעימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שנים אני מתכנן עוד חודש מקסימום חודש וחצי לקנות

ובסוף השנה גם מחשב

על תידעג אני ישחק גם GOW ובגירסה משופרת אבל גם זלדה

זה שקניתה מוקדם רק אומר שהייתה צריך לחכות בערך שנה עד שהסיפריה של ה360 ניהיתה טובה

ובעניין היה לי מגסון\PS1\PS2\GB\N64

ושיחקתי באמולטורים של ארקידים\והרבה קונסולות

ככה שאני לא סתם מדבר

אולי לא יצתרפתי לדור החדש עדיין אבל זה יקרה בקרוב אז על תידעג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובוויליון לא היה משחק השקה

אם כבר PDZ אבל הוא לא היה משחק מעולה

ובכלל כמו שלא קונים רק בגלל זלדה וסופר מאריו נייר

אז גם לא קונים 360 בהשקה רק בגלל 2 משחקים

ותעשה לי טובה הVC נחשב עדיף מהLIVE ארקייד

אבל זה לא סיבה לקנות קונסולה חדשה

אמולטורים והומברו יש במחשב ובחינם אני לא צריך קונסולה בשביל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי בהשקה, קניתי כשאובליביון יצא (הוא הגיע באותה קופסא של ה360), בערך חצי שנה אחרי ההשקה. נכון שלא היה GOW כשקניתי אבל היה GRAW ואובלביון ועוד כמה כותרים עם ציון 9+. ככה שלא חיכיתי לכלום, נהנתי מה360 מהיום הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אז קניתה אחרי חצי שנה

אני יקנה אחרי כימאת שנה כל אחד וההחלטות שלו

אני בקייץ גם ככה עובד הרבה ויש לי דברים אחרים לעשות

אז אני קונה תWII לתקופה שיש לי זמן או יותר נכון כח לשחק בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...